مطالعه نشان می دهد COVID-19 آنتی بادی ممکن است به محو شدن پس از چند ماه

جولای 13 (UPI) — یک مطالعه نشان داده است که COVID-19 آنتی بادی ممکن است به کاهش سرعت در ظرف سه ماه از اوج به این معنی که هر واکسن جدید علیه این بیماری ممکن است احتمالا پیشنهاد تنها به طور موقت حمایت می کند.

این تحقیقات توسط کالج کینگ لندن نشده است peer-reviewed اما می افزاید: به بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که بدن انسان نمی تواند تولید طولانی مدت آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 رمان coronavirus مسئول COVID-19.

تبلیغات

نتایج این مطالعه — که شامل بیش از 90 بيمار و کارکنان بهداشت و درمان در بیمارستان ها — نشان داد که فقط 17 درصد از کسانی که از تولید قوی پاسخ آنتی بادی ها به ویروس قادر به حفظ آن قدرت پس از سه ماه.

سطح آنتی بادی کاهش یافت تا آنجا که 23 بار و ناپدید شد در مجموع در برخی موارد محققان گفتند.

“مردم در حال تولید مناسب پاسخ آنتی بادی ها به ویروس اما آن را پایانی بر یک دوره کوتاه از زمان و بسته به اینکه چگونه خود را بالا اوج است که تعیین کننده چه مدت آنتی بادی ماندن در اطراف” منجر نویسنده دکتر کتی Doores گفت: نگهبان.

“مردم ممکن است نیاز به تقویت و یک شات ممکن است کافی است.”

مطالعات قبلی انجام شده در چین و اسپانیا نیز پیشنهاد کرد که ایمنی به COVID-19 ممکن است در طول زمان کاهش.

نتایج همچنین بازیگران برخی از شک و تردید در اثربخشی “گله ایمنی” استراتژی که تکیه بر این فرض که جمعیت نمی تواند تبدیل به reinfected هنگامی که در معرض ویروس.

دولت بریتانیا در ابتدا در نظر گرفته اجتناب از سخت مستندات در امید به دست آوردن گله ایمنی اما به سرعت رها کسانی که قصد دارد زمانی که مقامات بهداشت پیش بینی کرد این کشور در بیمارستان خواهد غرق شود.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

یک متخصص مد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که به کوتاه کردن مو برای یک مشتری در روم K. سالن لوکس سالن مو به شهر نیویورک وارد فاز دو از چهار بخش بازگشایی طرح در 22 ژوئن. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>