مطالعه لینک های باکتریایی عفونت خون بالاتر خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ

وجود یک ارتباط بین عفونت خون ناشی از انواع خاصی از باکتری ها و افزایش خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ یک مطالعه جدید می یابد.

“در این مرحله ما مطمئن هستیم که اگر این باکتری ها به طور مستقیم باعث موارد سرطان کولورکتال یا اگر خون عفونت با این باکتری است که خود ناشی از سرطان است. این یک مثال از سوال ” آیا این مرغ یا تخم مرغ؟'” گفت: رهبر مطالعه دکتر هانس Stenz Justesen از ادنسه بیمارستان دانشگاه در دانمارک.

در هر صورت این یافته ها ممکن است کمک به بهبود غربالگری برای سرطان روده بزرگ او و اعضای تیم خود را گفت.

آنها تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 2 میلیون نفر در دانمارک نشان داد که مردم با خون عفونت های ناشی از خاص “بی هوازی” گونه از باکتری ها تا به حال به 42 بار خطر بالاتر ابتلا به سرطان روده بزرگ از کسانی که با خون عفونت های ناشی از باکتری های هوازی.

باکتری های بی هوازی نیست و نیاز به اکسیژن و زندگی در محیط های مختلف از جمله دستگاه گوارش انسان, جایی که آنها معمولا به طور مستقیم نمی تواند باعث عفونت شود.

قبل از مطالعات گزارش داده اند که یک لینک بین برخی از باکتری های بی هوازی و سرطان روده بزرگ محققان اشاره کرد. خود را مطالعه برنامه ریزی شده بود ارائه شده در حال حاضر لغو کنگره میکروب شناسی بالینی و بیماری های عفونی. و دیگر این مطالعات به ارائه خواهد شد منتشر شده در چکیده کتاب توسط کنگره سازمان.

نسبت به مردم با خون عفونت های ناشی از باکتری های هوازی مانند E. coli یا استافیلوکوک اورئوس یا افراد بدون خون و عفونت آن باکتری های بی هوازی همراه با افزایش خطر ابتلا به سرطان کولورکتال بودند از: کلستریدیوم septicum (بسته به طول 42 برابر افزایش خطر در عرض یک سال پس از عفونت خونی و 21 بار بیشتر در معرض خطر کلی); و Bacteroides lagurus, (وابسته به 13 برابر افزایش خطر در عرض یک سال پس از یک خون عفونت و شش برابر بیشتر در معرض خطر به طور کلی).

Justesen گفت که در clinical microbiology department وجود دارد معمولا دو مورد از خون عفونت ناشی از این باکتری های بی هوازی شناسایی شده در هر هفته. عفونت معمولا ناشی از نقض در دیواره روده است که می تواند خود را ناشی از سرطان اشاره کرد.

پس “ما دنبال تحقیق در این مطالعه تمرکز خاص بر روی باکتری ها از بیماران مبتلا به سرطان برای دیدن اگر ما می تواند شناسایی ویژگی های خاص است که می تواند دخیل در توسعه سرطان” Justesen گفت: در یک ECCMID انتشار اخبار. “اگر این مورد است, آن می تواند از اهمیت زیادی وقتی که می آید به غربالگری و درمان سرطان کولورکتال.”

دو کارشناسان ایالات متحده در سرطان های دستگاه گوارش که بررسی یافته ها توافق کردند که هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا این باکتری ها باعث سرطان می شود.

هنوز “از آنجا که خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ گزارش شد در بیش از 20 درصد در عرض یک سال از [تست مثبت] بی هوازی باکتريمی به نظر می رسد عاقلانه به توصیه غربالگری سرطان روده بزرگ در تمام بیماران در عرض یک سال از گفت: عفونت,” گفت: دکتر دیوید برنشتاین. او رئیس کبد در ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه در منهست n. y.

دکتر ریچارد Whelan است رئیس جراحی کولورکتال و سرطان کولورکتال در Northwell بهداشت سرطان در شهر نیویورک است. او تاکید کرد که تنها “درصد کمی از افراد بیمار به اندازه کافی به طوری که کشت خون [برای باکتری ها] خواهد بود گرفته شده و حتی یک درصد کوچکتر خواهد شد که کشت مثبت. در نتیجه این یافته ها اعمال می شود به یک بخش بسیار کوچک از کل جمعیت است.”

و Whelan اضافه شده است که سرطان روده بزرگ می تواند سال توسعه پس از آن معلوم نیست که آیا تومور است به علت عفونت باکتریایی یا راه دیگری در اطراف.

“بزرگتر مطالعات مشابه باید انجام شود برای تایید این نتایج,” او گفت:.

اطلاعات بیشتر

انجمن سرطان آمریکا در سرطان روده بزرگ است.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im