مطالعه: رسانه ای مصرف COVID-19 احتیاطی به احتمال زیاد مرتبط

آمریکایی که جوان لیبرال و سنگین مصرف کنندگان از اخبار به احتمال زیاد به دنبال COVID-19 توصیه های ایمنی جدید برای نظرسنجی آنلاین نشان می دهد.

سه چهارم از 1000 ایالات متحده پاسخ دهندگان گفته اند که به دنبال اکثریت توصیه های اجتماعی فاصله رفتارهای مانند نگه داشتن 6 پا از هم جدا و محدود کردن سفر به فروشگاه محققان دانشگاه دلاور گفت.

کمی کمتر — 66 درصد — گفت: آنها به دنبال اقدامات بهداشتی مانند شستن دست های خود را بیشتر و اجتناب از دست زدن به چهره خود را و 41 درصد آماده کرده بود با فوت کردن بر غذا و دارو.

سنگین بینندگان اخبار — صرف نظر از منبع — به احتمال زیاد به دنبال اقدامات توصیه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از این بررسی نشان داد.

“خط پایین این است که اطلاعات مهم است. این اخبار بیشتر مردم مصرف بیشتر رفتارهای آنها درگیر شدن در گفت: شرکت سرب محقق امی Bleakley یک استاد ارتباطات است.

“اغلب وجود دارد مقدار زیادی از تاکید بر مطالب خاص هنگامی که ما در مطالعه رسانه ها و که در آن شما می توانید اخبار خود را معمولا می تواند منجر به نتایج مختلف اما در مورد COVID-19 ما در حال پیدا کردن که این اخبار قرار گرفتن در معرض به طور کلی است که واقعا مهم” Bleakley گفت: در دانشگاه دلاور انتشار اخبار. “این یک پیروزی برای بهداشت عمومی — پیام در مورد آنچه به انجام برش از طریق همه سر و صدا و گرفتن وجود دارد.”

در حالی که وجود دارد به سن و ایدئولوژیک تفاوت در پایبندی به کاهش خطر فعالیت های پاسخ دهندگان تا به حال منطقی سطوح بالایی از انطباق — شاید به این دلیل که مردم تمایل تکیه بر رسانه ها در طول یک بحران محققان گفتند.

“در زمان بحران است که ما باید یک بسیاری از رسانه های وابستگی, تفاوت بین افراد بسیار کمتر مهم هم از نظر منابع رسانه ای و تفاوت های فردی گفت:” همکاری محقق جنیفر Lambe یک دانشیار ارتباطات است. “اثرات یکنواخت تر, به خصوص به عنوان بحران بیشتر است تهدید کننده زندگی است.”

با وجود گزارش های اخیر از دانشجویان تجمع در سواحل برای رخصتی بهار, بررسی پیشنهاد بزرگسالان جوانتر پیشرو کشور در کاهش خطر فعالیت های.

نزدیک به 83 درصد از 18 تا 29 ساله گفت: آنها به دنبال پنج یا بیشتر توصیه می شود شیوه های بهداشت در مقایسه با 59 درصد از بزرگسالان 60 سال و بالاتر. افراد مسن نیز گزارش شده کمتر در معرض خطر کاهش رفتارهای از کسانی که زیر 30 به خصوص از نظر ساخت و آماده سازی.

محققان گفتند که نگران کننده ای پیدا کردن با توجه به اینکه افراد مسن به نظر می رسد در معرض خطر بالاتر مرگ و دیگر عوارض جدی از COVID-19.

محققان دعوت نزدیک به 1600 نفر در سراسر کشور برای شرکت در نظرسنجی آنلاین; 1,000 پاسخ داد. آن انجام شد مارس 20-25.

اطلاعات بیشتر

در اینجا coronavirus حفاظت توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de