مطالعه نشان می دهد 5.4 میلیون از دست داده اند و بیمه در میان همه گیر. ترقی خواهان توجه داشته باشید تعداد تحت مدیکر برای همه خواهد بود: 0

در میان بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن و ویرانگر اقتصادی رکود پرتاب شده است که ده ها میلیون نفر از کار بیش از پنج میلیون نفر در آمریکا از دست رفته خود را بیمه سلامت تنها در سه ماه این سال شکستن رکورد قبلی مجموعه در طول کل سالانه دوره از سال 2008 تا 2009.

برآورد توسط گروه حمایت از خانواده های ایالات متحده آمریکا است که حداقل 5.4 میلیون آمریکایی شد بیمه بین فوریه و مارس مشاهده شد توسط فعالان پیشرو و نمایندگان مجلس به عنوان آخرین شواهد از اساسی شکنندگی از خصوصی سیستم که روابط بهداشت و درمان به اشتغال و در عین حال یکی دیگر از دلایل مدیکر برای همه یک ضرورت فوری است.

“5.4 میلیون آمریکایی هنوز هم پوشش داده شود اگر ما تا به حال مدیکر برای همه است.”
—Dr. Abdul El-Sayed

“اگر ما تا به حال مدیکر برای همه و هیچکس نمی تواند خود را از دست دادن بهداشت و درمان” Rep. Pramila Jayapal (D-شستشو.), منجر مجلس حمایت از مدیکر برای همه عمل 2019 توییتی در اواخر روز دوشنبه در پاسخ به آمار و ارقام جدید.

Dr. Abdul El-Sayed, یک بهداشت عمومی و کارشناس سابق میشیگان فرمانداری نامزد تکرار Jayapal. “5.4 میلیون آمریکایی هنوز هم پوشش داده شود اگر ما تا به حال مدیکر برای همه” El-Sayed توییتی.

با توجه به یک گزارش (pdf) منتشر شد دوشنبه توسط خانواده ها در ایالات متحده آمریکا کار ضرر و زیان ناشی از Covid-19 pandemic موجب افزایش شدید uninsurance که میلیون ها نفر از مردم قادر به حرکت به منابع جایگزین پوشش مانند قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA), بازار, پزشکی و یا یک همسر کارفرما-ارائه بیمه.

متحده است که نه گسترش مدیکید تحت ACA دیدم بسیار بزرگتر افزایش uninsurance ترک میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر در قلاب برای گزاف هزینه های بهداشت و درمان.

“این افزایش اخیر در تعداد بیمه بزرگسالان هستند 39 درصد بالاتر از هر افزایش سالانه تا کنون ثبت” خانواده های ایالات متحده آمریکا یافت می شود. “بالاترین قبلی افزایش صورت گرفت بیش از یک سال دوره از سال 2008 تا سال 2009 3.9 میلیون nonelderly بزرگسالان ایجاد شد.”

نزدیک به نیمی از تازه بیمه با توجه به گروه زنده فقط در پنج ایالت: کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و نیویورک و کارولینای شمالی است.

با وجود این نگران کننده افزایش تعداد بیمه آمریکایی ها در یک دوره کوتاه خانواده, ایالات متحده آمریکا عضو ارشد استیو Dorn اشاره کرد که کنگره Covid-19 امداد تلاش کرده اند و نه حتی “تلاش برای بازگرداندن و یا حفظ جامع بیمه بهداشت و درمان.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در حال حاضر زمان برای پر کردن این شکاف از جمله حمایت جامع بیمه بهداشت و درمان در آینده Covid-19 لایحه” Dorn نوشت.

در حالی که خانواده ها در ایالات متحده آمریکا تایید شده خانه دموکراتیک پیشنهادات به ACA بیشتر مقرون به صرفه افزایش کبرا یارانه ها و گسترش مدیکید ترقی خواهان اند توصیه می شود گسترده تر و بلند پروازانه تر راه حل به بحران بهداشت و درمان است که تنها انتظار بدتر به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان خروش در سراسر کشور است.

Jayapal و بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), مثلا در معرفی قوانین در مارس خواهد بود که گسترش مدیکر برای پوشش تمام هزینه های مراقبت های بهداشتی برای ایجاد و همه را از جیب هزینه برای بخش خصوصی بیمه شده در طول مدت بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما باید با هم کار کنند را به مطمئن شوید که هر کسی در امریکا که بیمار است—بدون در نظر گرفتن درآمد خود را و یا وضعیت مهاجرت—می تواند به درمان پزشکی نیاز آنها در طول این ملی اضطراری” ساندرز گفت: در آن زمان. “با حدود 35 میلیون آمریکایی در معرض خطر از دست دادن خود را به کارفرما ارائه بیمه درمانی در طول هفته های آینده و ماه, این قانون مورد نیاز است در حال حاضر بیش از همیشه است.”

در یک سری از توییت دوشنبه تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) خواست رهبران دموکرات به “توقف صحبت کردن در مورد” مقرون به صرفه ” بهداشت و درمان و شروع به گرفتن جدی در مورد واقعا جهانی بهداشت و درمان.”

“این بدان معناست که هر کس در هیچ کس ، همچنین به عنوان شناخته شده مدیکر برای همه” خناس نوشت. “Covid-19 و بیکاری توده را در معرض بی رحمانه حماقت از تساوی بهداشت و درمان به اشتغال است. صحبت کردن در مورد “مقرون به صرفه” بهداشت و درمان کافی نیست. ما می توانیم و باید انجام دهید خیلی بهتر است: تشخیص و درمان به عنوان یک حق انسانی و پیاده سازی مدیکر برای همه ASAP. دموکرات ها باید منجر شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>