مطالعه نشان می دهد که رژیم غذایی گیاهی را نمی خواهد پایین تر تستوسترون

تصاویری از زبر و خشن انسان غارنشین خانه آوردن گوشت ممکن است مردان فکر که استیک و همبرگر کلید مردانگی.

این درست نیست: تحقیقات جدید نشان می دهد که سطح هورمون تستوسترون در مردان است که خوردن سبزیجات-سنگین رژیم غذایی شبیه به کسانی که در مردانی که گرگ کردن گوشت.

تبلیغات

“ما دریافتیم که یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه همراه بود با سطوح تستوسترون نرمال سطح که همان است که در مردان رخ می دهد که خوردن یک سنتی رژیم غذایی که شامل گوشت” گفت: مطالعه همکاری نویسنده دکتر Ranjith Ramasamy مدیر تناسلی اورولوژی در دانشگاه میامی نظام سلامت است.

“ایده های قدیمی است که مردان نیاز به مصرف سنتی رژیم غذایی با مقدار زیادی از گوشت را سالم سطح تستوسترون بر اساس خالص حدس نه بر اساس شواهد او گفت:” در یک دانشگاه انتشار اخبار.

Ramasamy و همکارانش به تجزیه و تحلیل فدرال داده های نظر سنجی از 191 مردان سنین 18 تا 75. که داده ها شامل هر دو سطح تستوسترون خون و جزئیات هر یک از مرد رژیم غذایی.

بر خلاف بسیاری از مطالعات قبلی محققان گفت: آنها برجسته بین سالم و ناسالم گیاهی و رژیم غذایی.

“شما می توانید غذا خوردن بسیاری از نوشابه و چیپس و آب که غذاهای گیاهی, اما نمی, غذاهای سالم” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Manish Kuchakulla یک دانشجوی پزشکی در میامی میلر دانشکده پزشکی.

سطح تستوسترون زیر 300 نانوگرم در دسي ليتر در نظر گرفته شد کمبود هر آمریکایی اورولوژی دستورالعمل های انجمن.

با توجه به یافته های شرکت کنندگان رژیم های غذایی به پایان رسید تا داشتن اثر کمی بر سطح تستوسترون.

“این که آیا یک مرد می خوردند سنتی رژیم غذایی با تعداد زیادی از حیوانات و مواد غذایی سالم رژیم غذایی گیاهی یا کمتر سالم رژیم غذایی مبتنی بر گیاه به سادگی ندارد. ما در بر داشت هیچ تفاوت” Kuchakulla گفت: در انتشار.

گیاهی و رژیم های غذایی کاهش خطرات ناشی از بسیاری از مشکلات سلامتی از جمله فشار خون بالا و بیماری های قلبی, حمله قلبی, سکته مغزی و بسیاری از سرطان ها محققان اشاره کرد.

تحقیقات همچنین نشان داده است که گیاه-رژیم های غذایی مبتنی بر حمل بسیار کوچکتر کربن در مقایسه با رژیم های غذایی با گوشت و کمک به کاهش گرمایش جهانی.

این یافته ها منتشر شد به تازگی در جهان مجله ارولوژی.

اطلاعات بیشتر

دانشکده پزشکی هاروارد در تستوسترون.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>