مطالعه: واکسن اسطوره های گسترده در Facebook, Google, YouTube

رسانه های اجتماعی مملو از اطلاعات غلط در مورد ایمنی واکسن بر اساس یک مطالعه جدید.

محقق لوسی Elkin تیم متوجه شد که ادعاهای دروغین در مورد واکسن ها به راحتی در دسترس در Google و Facebook و YouTube با وجود تلاش ها برای کنترل دسترسی به اطلاعات غلط از طریق کامپیوتر برنامه نویسی و تغییر سیاست.

Elkin یک نامزد دکترا در بخش مراقبت های اولیه و کلی تمرین در دانشگاه اوتاگو در نیوزیلند.

برای مطالعه او و همکارانش جستجو در اینترنت برای اطلاعات در مورد واکسن با پرسیدن سوالاتی مانند “آیا باید واکسینه فرزند من?”

هشتاد درصد از لینک های گوگل تولید شده و 75 درصد از یوتیوب مثبت بودند در مورد واکسن اما 50 درصد از Facebook صفحات منفی بودند محققان دریافتند.

“پدر و مادر قادر خواهد بود برای پیدا کردن اطلاعات دلگرم یا دلسرد واکسیناسیون در اکثریت قریب به اتفاق وب سایت Facebook صفحات و یوتیوب, تجزیه و تحلیل, اما صفحات محبوب در Facebook حاوی واکسن اطلاعات بيشتر قطبی” Elkin گفت: در دانشگاه انتشار اخبار.

او گفت: نسبت بیشتری از محتوای منفی در Facebook در مقابل YouTube ممکن است منعکس کننده تفاوت در, سانسور, سیاست.

مقدار منفی واکسن اطلاعات در Facebook است در مورد Elkin گفت: به دلیل آن باعث می شود پدر و مادر بیشتر apt به دریغ گرفتن کودکان خود را واکسینه شوند.

“این مهم است که واکسن-ترویج سازمان در ادامه به ایجاد هر تلاش برای به حداکثر رساندن حضور خود را آنلاین به طوری که پدر و مادر که در حال تحقیق در مورد اینکه آیا یا نه برای واکسینه کردن فرزندان خود برخورد خواهد شد اطلاعات مبتنی بر شواهد آنلاین,” او گفت:.

پزشکان همچنین می توانید کمک با مراجعه والدین به وب سایت های معتبر با مدرک معتبر اطلاعات Elkin گفت.

این گزارش منتشر شد مارس 17 در مجله واکسن.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در واکسن ایمنی و بازدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im