سودان دموکراتیک انقلاب است که تضعیف ایالات متحده

سال گذشته خشونت پرهیزی برای دموکراسی انقلاب در سودان که پایین آورده وحشیانه 30 سال دیکتاتوری Omar al-Bashir و متعاقب آن کودتای نظامی الهام گرفته از جهان است. چند شورش در تاریخ با آن روبرو چنین شرایط بسیار دشوار و چند نمایش داده می شود این نوع از شجاعت و سرسختی و استراتژی موثر توسط معترضان که منجر به پیروزی خود را.

متاسفانه ایالات متحده بوده است به دنبال سیاست است که تقریبا به نظر می رسد طراحی شده برای از بین بردن سودان شکننده دموکراتیک آزمایش.

از ماه اوت سال 2019 سودان شده است حکومت مستقل شورا از شش غیرنظامی و پنج نفر از اعضای نظامی همراه با یک دولت لیبرال غیر نظامی تکنوکرات به ریاست نخست وزیر Hamdok یک اقتصاددان سابق سازمان ملل متحد. انتخابات برنامه ریزی شده برای سال 2022 به زمان برای جامعه مدنی نابود تحت بشیر رژیم را مجددا و تقویت شود. آزادی بیان, آزادی مطبوعات, آزادی اجتماعات و سایر حقوق ترمیم شده است.

برای دموکراتیک انقلاب به موفقیت غیر نظامی به رهبری دولت باید مشروعیت خود را در چشم به اندازه کافی سودان.

سودان مردم باید دو بار قبل از—در سال 1964 و پس از آن دوباره در سال 1985—افزایش یافته است در غیر مسلح مدنی insurrections که سرنگون دیکتاتوری و دموکراتیک تاسیس حکومت تنها به ارتش دوباره به دست گرفتن قدرت چند سال بعد. تعداد کمی از مردم بر این باورند که ارتش نمی خواهد دوباره سعی کنید. برای دموکراتیک انقلاب به موفقیت غیر نظامی به رهبری دولت باید کافی مشروعیت در چشم به اندازه کافی سودان برای مردم مایل به دفاع از آن اگر در معرض تهدید است. حتی اگر نظامی است که قادر به به طور کامل سرنگونی رهبری غیر نظامی مزمن و مشکلات اقتصادی می تواند منجر استبدادی عناصر در نیروهای مسلح بیشتر به دفاع از نفوذ خود در ائتلاف حاکم است.

یک فاکتور بسیار مهم خواهد بود که آیا غیر نظامی به رهبری دولت قادر به احیای اقتصاد است که حتی قبل از همه گیر شد و مبارزه با تورم و تضعیف ارز و بدهی های خارجی بیش از دو برابر این کشور تولید ناخالص داخلی سالانه. جوناس هورنر یک سودان متخصص با گروه بین المللی بحران اشاره کرد: “اگر شهروندان در درون دولت نگاه مانند آنها قادر به پاسخ به سودان هزاران مشکلات که برگ فضا برای دیگر بازیگران پور به خلاء.”

***

بزرگترین مانع به سودان را بهبود اقتصادی ادامه داد: ایالات متحده تحریم های اقتصادی است.

بزرگترین مانع به سودان را بهبود اقتصادی ادامه داد: ایالات متحده تحریم های اقتصادی که—به عنوان مورد با تحریم های ایالات متحده علیه ایران نه تنها اثرات تجارت و سرمایه گذاری از ایالات متحده, اما از کشورهای دیگر و نهادهای چند جانبه و همچنین. با وجود سودان در حال حاضر رهبری سکولار غیر نظامیان به طور اجتنابناپذیری مخالف تروریسم و افراط گرایی سلفی واشنگتن هنوز به طور رسمی لیست سودان به عنوان یک “کشور حامی تروریسم است.” بیشترین شدت ایالات متحده آمریکا است که برگزاری سودان دولت انتقالی مسئول جنایات القاعده نه تنها در هنگام al-Bashir ارائه شد این گروه تروریستی پناهگاه در سودان بین سال 1991 و 1996, اما برای حملات تروریستی صورت گرفت که در سال 1998 و 2000 پس از آنها اخراج شده اند.

نخست وزیر Hamdok در یک آدرس قبل از U. N. مجمع عمومی این پاییز گذشته اشاره کرد: “سودان مردم هرگز حمایت شد و نه به حمایت از تروریسم است. بر خلاف کسانی که اعمال رژیم سابق است که به طور مداوم در برابر سودان مردم تا زمانی که نهایی خود را فردی گری. این تحریم ها هم ویران ما مردم باعث آنها را بی حد و حصر بدبختی از همه انواع و اشکال. ما در دولت انتقالی تماس در ایالات متحده آمریکا به سودان را از لیست کشورهای حامی تروریسم و نه به ادامه مجازات سودان مردم برای ان که باطل رژیم به خصوص که مردم ما قربانی شده اند و با شجاعت و مقاوم در برابر.”

سودان ورود به مطالعه به عنوان یک دولت حامی تروریسم نیاز به ایالات متحده برای جلوگیری از وام از موسسات مالی بین المللی.

علاوه بر منع هر گونه کمک های اقتصادی سودان ورود به مطالعه به عنوان یک دولت حامی تروریسم نیاز به ایالات متحده برای جلوگیری از وام ها و کمک های دیگر از جمله موسسات مالی بین المللی به عنوان بانک جهانی و صندوق بین المللی پول, ممنوع شهروندان ایالات متحده از درگیر شدن در معاملات مالی با دولت بدون تصویب وزارت خزانه داری, تکذیب افراد و یا شرکت های اعتبار مالیاتی برای درآمد به دست آورده و ممنوعیت های گمرکی واردات در میان محدودیت های دیگر.

اگر یک کشور در لیست کشورهای حامی تروریسم آنها دیگر مصونیت دیپلماتیک از خانواده های تروریستی قربانیان که فایل دعاوی مدنی در ایالات متحده است. سیاست آمریکا این است که دولت غیر نظامی سودان باید پرداخت میلیاردها دلار خسارت به این خانواده ها به منظور حذف از لیست کشورهای حامی تروریسم بدون در نظر گرفتن این واقعیت که آنها دیگر حامی تروریسم است. پارادوکس برای سودان است که آنها نمی تواند ایمنی بدن از شکایت به عنوان طولانی به عنوان آنها در لیست هستند و نمی توان آنها را از لیست حذف, مگر اینکه آنها پرداخت خسارت از پرونده های حقوقی.

سودان موافقت به پرداخت مبلغ 30 میلیون تومان به خانواده های ملوانان در USS Cole کشته در یک سال 2000 القاعده حمله کند.

در یک گام نسبت به گرفتن خود را از لیست حذف, دولت موافقت به پرداخت مبلغ 30 میلیون تومان به خانواده های ملوانان در USS Cole کشته در یک سال 2000 القاعده در حمله نیروی دریایی ناوشکن در بندر عدن همراه با بازماندگان مجروح. بیشتر به طور قابل توجهی ایالات متحده خواستار آن است که غیر نظامی به رهبری دولت پرداخت تا $10.2 میلیارد دلار در جبرانی و خسارت تنبیهی برای سال 1998 بمبگذاری در سفارتخانه های امریکا در کنیا و تانزانیا اگر مذاکرات در راه هستند که می تواند به طور قابل توجهی پایین تر از مقدار سودان خواهد نیاز به پرداخت.

با وجود از جان گذشته نیاز در سلامت آموزش و پرورش و زیرساخت آنجا که 70 درصد از بودجه این کشور رفت و به نیروهای مسلح.

سودان پیش بینی درآمد بودجه برای سال 2020 است تنها $12.63 میلیارد دلار است. غیر نظامی به رهبری دولت چند گزینه ، صندوق بین المللی پول رتبه سودان به عنوان جهان 14th, فقیرترین کشور از 186 کشور ، (در ضمن ایالات متحده—جهان ثروتمندترین کشور—حاضر به پرداخت غرامت برای ارتکاب جرم توسط آن دولت در برابر عراق و ویتنام و یا کشورهای دیگر از جمله نیکاراگوئه که دیوان بین المللی دادگستری حکومت در سال 1986 است که ایالات متحده نیاز به پرداخت غرامت برای خسارات ناشی از حملات علیه غیر نظامی و زیرساخت ها است.)

با وجود از جان گذشته نیاز در سلامت آموزش و پرورش و زیرساخت آنجا که 70 درصد از بودجه این کشور در حالی که تحت حکومت نظامی رفت و به نیروهای مسلح. با یک انبار بزرگ از نیازهای داخلی در حال حاضر رو به دولت غیر نظامی و یک بدهی خارجی بیش از دو برابر آن سالانه تولید ناخالص داخلی سودان است که هنوز هم مورد نیاز برای بازپرداخت. آن را سخت به تصور کنید که چگونه سودان می تواند به این نوع از پول به ایالات متحده است.

مجازات سودان برای جنایات دیگران چیزی جدید است. پس از سال 1998 سفارت حملات ایالات متحده بمباران زیادی گیاه دارویی در شمال خارطوم دروغ ادعا شد یک کارخانه سلاح شیمیایی تحت کنترل القاعده است. در حالی که هیچ کس کشته شد در دقت شب حمله موشکی تخریب تاسیسات—تولید شده است که بیش از نیمی از سودان واکسن ها و آنتی بیوتیک ها—احتمال کمک به هزاران نفر از مرگ و میر پس از ماه.

***

یک فاکتور بسیار مهم در برقراری ثبات در حکومت غیر نظامی در سودان است که پایان دادن به شورش در دارفور های نیل آبی و کردفان جنوبی مناطق.

یک فاکتور بسیار مهم در برقراری ثبات در حکومت غیر نظامی در سودان است که پایان دادن به شورش در دارفور های نیل آبی و کردفان جنوبی مناطقی که بس شکننده در حال حاضر در محل اما اغلب تهدید به شکستن. وجود دارد بسیاری از عوامل پیچیده به کار می کرد, اما آرامش نیز هزینه صدها میلیون دلار به منظور demobilize و سامان دادن جنگجویان شورشی اصلاحات در بخش های امنیتی و اقتصادی ارائه پشتیبانی برای این به شدت فقیر مناطق قبل که رژیم نظامی صرف مبالغ هنگفتی به سرکوب اما تقریبا هیچ چیز به توسعه است. در ضمن وجود بیش از دو میلیون آواره از این درگیری ها به کمک نیاز دارند. با توجه به مجدی ال-Gizouli یک همکار در دره ریفت موسسه “این خطر بزرگ است که سودان حتی نمی توانیم یک روند صلح.”

بیشتر بلافاصله مستمر آمریکا تحریم ها را ساخته اند آن را دشوار است برای سودان به مبارزه با کروناویروس. در مارس بانک جهانی تصویب $1.9 میلیون دلار بودجه اضطراری برای 25 توسعه شهرستانهای همراه با برنامه های به صرف تا آنجا که $160 میلیارد دلار از طریق اواسط سال 2021 به مبارزه با این بیماری همه گیر. اما سیاست های ایالات متحده از vetoing موسسات مالی بین المللی از ارائه حتی حمایت بشر دوستانه مجبور بانک جهانی برای رد سودان از این بودجه بحرانی تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

سیاست های ایالات متحده از vetoing حمایت بشر دوستانه مجبور بانک جهانی برای رد سودان از بودجه آن تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

کامرون هادسون از شورای آتلانتیک کرد: رفع تحریم ها یک “عنصر حیاتی در سودان بهبودی طولانی مدت و در آن امید طلوع یک غیر نظامی به رهبری نظام دموکراتیک.” با توجه به Hudson, فرایند از بین بردن سودان از فهرست کشورهای حامی تروریسم “شامل یک شبکه به هم پیوسته از قانونی مراحل قانونی احکام مالی شهرک هوش ارزیابی و مهمتر از همه سیاست برای باز کردن این ابزار نهایی در امریکا تحریم آرسنال است.”

بیشتر به مجازات سودان تلاش برای گذار دموکراتیک ایالات متحده در ماه فوریه اعلام کرد که آن را پایان دادن به مهاجرت ویزا از سودان به طور موثر ساخت مهاجرت از آن کشور غیر ممکن است.

حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده آمریکا به مدت طولانی پشتیبانی رژیمهای مستبد در خاورمیانه و آفریقا است.

حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده آمریکا به مدت طولانی پشتیبانی رژیمهای مستبد در خاورمیانه و آفریقا و نگهداری به خصوص روابط نزدیک با مصر و عربستان سعودی و امارات متحده عربی. این کشورها قوی هستند حامیان محافظه کار افسران نظامی که حکومت سودان بین بشیر ایران و اوت 2019 قرارداد اجازه می دهد برای یک غیر نظامی به رهبری دولت و بسیاری از آنها بر این باورند هنوز هم می خواهم برای دیدن نظامی دست آوردن مجدد کنترل. زیادی هر دو حزب اکثریت کنگره آمریکا در پشتیبانی از ارسال 1.7 میلیارد دلار سالانه برای سرپا نگه داشتن Sisi دیکتاتوری در مصر و پشتیبانی از مقیاس یارانه ها برای نقل و انتقال اسلحه و آموزش نظامی به ثروتمند مطلق پادشاهی در خلیج فارس در حالی که به دلیل خودداری از ارائه هر گونه کمک به فقیر دموکراتیک سودان.

سودان نه تنها رنج می برد بیش از 30 سال دیکتاتوری بی رحمانه ایالات متحده آمریکا است که به طور موثر آنها را مجازات بیشتر برای داشتن سرنگون که دیکتاتوری. سودان مردم هستند که مسئول این جنایات یک رژیم نظامی که در برابر میلیون ها نفر در تلاش برای چندین دهه در enormous قربانی و در نهایت موفق به از بین بردن سال گذشته است. در نتیجه بحران اقتصادی است خرد کردن خوش بینی در داخل سعودی گزارش داد فقط چند ماه پیش در فوریه 26.

معلوم نیست چرا تا این حد وجود دارد خصومت بیرون آمدن از واشنگتن برای سودان دموکراتیک مبارزه است. مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه authoritarians است که به خوبی شناخته شده است. به تصویر می کشد عرب و آفریقا و کشورهای خاورمیانه به عنوان مزمن خشونت و پرتکاپو با عصبانی افراط گرایان با یک گرایش به سمت تروریسم کمک می کند تا تقویت درک نیاز برای ایالات متحده به مداخله نظامی و به دولتهای خودکامه و اشغال ارتش. اگرچه هیچ مستقيم شواهد نشان می دهد این است که آگاهانه در سیاست کمرنگ جلوه دادن دموکراسی خواهی جنبش و تضعیف دولت های دموکراتیک بازی می کند یک تابع در توجیه این سیاست.

شاید اذعان عربی آفریقایی و مسلمان مردم استقبال پرشور میل به آزادی و دموکراسی متناسب نیست غربی روایت است.

در طول یک پس زمینه مطبوعاتی در سفارت آمریکا در خارطوم در ژانویه این نویسنده رو احساس قوی از مقامات وجود دارد که آنها فرض سودان دموکراتیک آزمایش خواهد شکست اساسا دیدن کشور به عنوان بیش از حد ضعیف هم تقسیم شده و با بیش از حد بسیاری از مشکلات برای غلبه بر طریق دموکراتیک حکومت. این تأکید که شاید تصدیق عربی آفریقایی و مسلمان مردم داشتن آژانس تفکر استراتژیک و جذاب موثر در اقدام غیر خشونت آمیز و استقبال پرشور میل به آزادی و دموکراسی به سادگی متناسب نیست و غربی روایت است. صرف نظر از انگیزه و ایالات متحده به نظر می رسد به انجام آنچه در آن می توانید برای دریافت این قابل توجه دموکراتیک آزمایش به شکست است.

ممکن است دشوار برای بسیج افکار عمومی در ایالات متحده به نیروی تغییر در سیاست در میان همه گیر و مداوم مبارزات در برابر نژادی و بی عدالتی و نابرابری در داخل کشور و در عین حال همبستگی بین المللی در حمایت از مردم سودان کمتر مهم است در حال حاضر از آن بود که در مبارزه علیه دیکتاتوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im