آب و هوا در تابستان گرم است و بنابراین یوتا خواه فرماندار نامزدی مسابقه

در نهایت! Utahns در حال صحبت کردن بیشتر در مورد سیاست از در مورد برخی از ویروس. (حداقل به نظر می رسد که ما سیاسی حباب-world.) تسلط این گفتگوی بورسی است که چهار فرد مسابقه برای تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواه برای فرماندار. این بار آرام مسابقه در حال حاضر تبدیل به یک نبرد گرم با مسائل غیر معمول. ما باید برخی از سرگرم کننده با آن.

یکی از مجادلات بالقوه برای کارش رای دهندگان و دموکرات ها برای ثبت نام به عنوان خواهان به طوری که آنها می تواند رای در توافق اولیه است. در حالی که این امکان به مدت طولانی وجود داشته است برخی از نامزدها به شدت جذب مستقل و حتی دموکرات ها. خواهد شد به اندازه کافی مردم تبدیل موقت جمهوری خواهان به تاثیر 30 ژوئن اولیه انتخابات ؟

Pignanelli: “یک رای است مانند یک تفنگ; مفید بودن آن بستگی به شخصیت کاربر است.” —تئودور روزولت

برای چند دهه, فعالان هشدار داد که انبوهی از ثبت نام رای دهندگان را حمله به حزب شرکت کنند ،

آن را هرگز اتفاق افتاده است. اما در این سال می تواند متفاوت — و جمهوری خواهان باید قبول تعریف. به دلیل همه گیر و رکود کارش رای دهندگان (بسیاری از آنها در سمت راست از مرکز) را مشروع بهره در انتخابات فرمانداری برای دلایل درست (یعنی اقتصاد تیزهوشی رهبری, تجربه, و غیره.) وجود دارد بیشتر پذیرش — حتی در میان برخی از دموکرات ها به بازیگران در یک رای گیری در ماه ژوئن زمانی که بعد از اجرایی که در واقعیت انتخاب شده است. همه نامزدها و خود را در حال اجرا آمپول دارای کیفیت های قوی و جذب حمایت در سراسر طیف سیاسی.

جان هانتسمن جونیور محبوب است با این کارش Utahns. زیرکانه, حامیان او هستند به شدت جذب این ربع چرا که در چهار مسابقه راه اضافی بریدن از حمایت خواهد شد تفاوت (و نمی خواهد تحویل داده شده توسط cannibalizing دیگران).

بیش از 600,000 کارش Utahns هستند reprobates. آنها مستقل فکر افراد مشکوک از برچسب ها. به ویژه به دلیل بحران کنونی این Utahns (از جمله شما واقعا) برگزاری عمیق مدنی تعهد به شرکت در این انتخابات مهم بدون در نظر گرفتن فوق العاده “کاغذ بازی.”

ایران باید افتخار آن را به میدان فرستاد چهار تیم قوی است که درخواست تجدید نظر فراتر از سنتی صفوف. فقط قبول این تعریف.

(توجه داشته باشید: من شرکت با افتخار نشان دهنده شکارچی بنیاد و همسر من بود سیاسی منصوب از رژیم صهیونیستی است. شکارچی)

وب: معمولا تلاش برای ثبت نام غیر جمهوریخواهان باید موفقیت محدود است. آن را سخت تر از آن به نظر می رسد تعداد قابل توجهی از مسیحیان رای دهندگان و یا دموکرات ها برای ثبت نام به عنوان خواهان و رای اولیه. اما از آنجا که این مسابقه واقعا تعیین خواهد کرد یوتا بعدی فرماندار هر ایالت یوتا رای دهندگان که می خواهد یک صدای که می خواهد رای خود را به دفعات مشاهده شده ممکن است ترغیب به سقوط توافق اولیه است.

چه چیزی بیشتر, با چهار جامد نامزدهای این می تواند یک مسابقه بسیار تنگ. چند رای از موقت جمهوری خواهان می تواند تفاوت را. هر دو جان هانتسمن و اسپنسر کاکس می تواند جذب برخی از مستقل رای اگر چه نظر سنجی نشان می دهد شکارچی است که به احتمال زیاد بزرگترین ذینفع.

در حالی که بعضی از آنها گریه ناپاک در چشم انداز حزب جمهوری خواه بودن “نفوذ” با متوسط بیشتر رای دهندگان وجود دارد هیچ چیز نابکار در مورد به دنبال این مزیت است. هر نامزد با یک مقدار کم از حس تلاش برای ثبت نام به عنوان بسیاری از هواداران به عنوان امکان پذیر است و آنها را به پای صندوق های رای. آن را کاملا قانونی و مناسب برای جذب حامیان و آنها را ثبت شده است.

اگر در این مسابقه بسیار نزدیک و بزرگ ثبت نام تلاش می تواند تولید یک پیروزی است.

اگر کارش رای دهندگان ثبت نام به عنوان خواهان درک شده به عنوان تغییر فرمانداری اولیه می تواند این نتیجه را در قانون انتخابات تغییرات ؟ خواهد تا رهبران قانونگذاران و آینده فرماندار در نظر لغو ثبت نام حزب و یا ایجاد موانع برای تعویض ثبت نام یا شاید ایجاد یک “جنگل اولیه” برای تعیین دو بالاترین اهل عمل رای برای انتخابات عمومی — صرف نظر از حزب ؟

Pignanelli: اولیه انتخابات بودجه توسط همه مالیات دهندگان. انصاف حکم می کند کسانی که به پرداخت حمل و نقل سزاوار یک سوار. به عنوان ملی کینه از تعصب افزایش بیشتر Utahns خواهد لگد در هنگام ثبت نام. بنابراین سیاستگذاران خواهد بود تحت فشار برابر بیشتر سپاه ، اما دو حزبی “جنگل اصلی” بعید است.

وب: رونالد ریگان “چادر بزرگ” ایران به دنبال درخواست تجدید نظر به خوب Utahns با ایدئولوژی اعم از متوسط به محافظه کار است. نخبگان ایده که اعضای حزب باید “خالص” و عبور از قوس محافظه کار تورنسل تست مزخرف است. اکثر ایالت یوتا مستقل تکیه خواه. یوتا ایران باید برای باز کردن آن اولیه انتخابات و استقبال همه علاقه مند Utahns برای کمک به انتخاب نامزدهای حزب. چنین اقدامی تقویت و نه تضعیف آن.

برایان Schott از UtahPolicy.com گزارش داد که رژیم صهیونیستی. گری هربرت خواست توماس رایت به برداشت و تایید Cox. آیا این تغییر هر چیزی ؟

Pignanelli: Politicos مجذوب این شایعات flapped لثه در مورد تاثیر بالقوه در مسابقه و “پسر خوب” تصویر Cox دارای. اکثر کارشناسان بر این باورند این موضوع محو …مگر اینکه حریف با استفاده از داستان در یک شیوه ای هوشمندانه.

روزنامه: همه را عادلانه در عشق و جنگ و سیاست است. وجود دارد هیچ چیز نادرست در مورد مشخصات بالا به حمایت از یک نامزد در تلاش برای صحبت کردن با یک رقابت نامزد از در حال اجرا. در هر صورت رایت ماندن در رقابت است.

جمهوری خواه LaVarr Webb یک مشاور سیاسی و لابی. ایمیل: [email protected] دموکرات فرانک Pignanelli یک دریاچه نمک وکیل لابی گر و مشاور سیاسی. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im