نشست Wasatch شهرستانهای شروع تعطیلات آخر هفته به عنوان کم خطر مقصد

سالت لیک سیتی — دو یوتا محبوب ترین نقاط برای تفریح نشست و Wasatch استان ها منتقل شده اند به یوتا کم خطر در سطح COVID-19 همه گیر پیش از آخر هفته روز یادبود.

“داده ها نشان می دهد که اقدامات ما ساکنان و کسب و کار در ماه مارس و آوریل پرداخت شود” دکتر غنی Bullough, نشست, شهرستان, بهداشت, مدیر, در بیانیه ای گفت.

“این نتایج مثبت هستند اما دائمی نیست. تا زمان موثر واکسن برای COVID-19 به طور گسترده ای در دسترس تنها مسئول رفتارهای شخصی کمک خواهد کرد که نگه داشتن این بیماری در بررسی” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. گری هربرت صادر نظم شنبه شب اجازه می دهد شهرستانهای خود را برای استراحت دستورالعمل پس از رایزنی بین دو شهرستان’ بخش بهداشت و درمان یوتا وزارت بهداشت مقامات وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

در ضمن هربرت دستور داد پرچم کاهش یکشنبه در وزارت امور خارجه و زمینه های عمومی به افتخار قربانیان این بیماری همه گیر در رابطه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش پرچم در ساختمان های فدرال.

“ما با کل کشور در پرداخت ما احترام به کسانی که جانشان را از دست دادند در این حمله همه گیر. همانطور که ما در مبارزه با این ویروس اجازه دهید ما به یاد داشته باشید کسانی که گذشت کسانی که در حال مبارزه با این بیماری و مراقبت های بهداشتی قهرمانان که روزانه فداکاری برای ارائه بهترین درمان به کسانی که رنج می برند,” هربرت در بیانیه ای گفت.

ساکنان و کسب و کار نیز تشویق به پایین آوردن پرچم های خود را از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب روز یکشنبه.

نشست و Wasatch میان فقط سه شهرستان در دولت باقی مانده است که تحت خطر متوسط سفارشات در حالی که بقیه وارد کم خطر فاز آوریل 1. Grand County, سالت لیک سیتی و وست ولی سیتی در حال حاضر تنها مناطق که باقی می ماند در حد متوسط در معرض خطر فاز.

اگر چه اجلاس شهرستان شد یوتا اولین نقطه داغ در همه گیر — بررسی آنتی بادی آزمایش جریان است به یاد بگیرند که آیا ژانویه جشنواره فیلم ساندنس آورده ویروس به منطقه خود — عفونت نرخ کاهش یافته است در طول هفته گذشته با توجه به مقامات شهرستان.

این منطقه برای اولین بار در ایالت یوتا برای اجرای دقیق بهداشت عمومی اقدامات از جمله یک مادر اقامت در خانه سفارش در رستوران ناهار خوری محدودیت.

“باید تاکید شود که تنها دلیلی که ما را ساخته اند این پیشرفت های عظیمی است که با توجه به سطح بالایی از انطباق با ما ساکنان که هر کس باید بسیار افتخار است. رفتن به جلو ما کاملا متکی به این هوشیاری ادامه داد: ما ساکنان بازدید کنندگان و کسب و کار برای حفظ اقتصاد ما باز” Summit County رئیس شورای داگ کلاید گفت.

در ضمن Wasatch مسئولان شهرستان خطاب نادرست و شایعاتی که آنها در تلاش برای حرکت به بالا و خطر فاز در طول یک شورای شهرستان جلسه از طریق زوم در روز پنج شنبه. در یک اظهار نظر عمومی جلسه اعضای شورای خواندن ایمیل های فرستاده شده توسط اعضای جامعه شفاعت برای حرکت به زرد و اقتصادی بازگشایی.

مقامات ابراز خوشبینی درخواست خود را به حرکت به کم خطر فاز را تایید کنید با توجه به بالا تست اعداد و نسبتا کم مورد می شمارد.

“ما قادر به نگه داشتن که منحنی زیبا, تخت, از زمان اولین موارد” دکتر راندال پروست, Wasatch, شهرستان, بهداشت, مدیر گفت: در این جلسه.

مراقبت دراز مدت بودجه

یک فرد با درگذشت این رمان coronavirus در ایالت یوتا یک زن مسن تر از 85 که زندگی در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در Weber-مورگان بهداشت و درمان منطقه با توجه به یوتا وزارت بهداشت.

او به ارمغان می آورد دولت تلفات به 93.

به کمک دراز مدت پرستاری امکانات در ایالت یوتا شده اند که سخت ضربه در طول همه گیر آنها به عنوان خانه کسانی که در معرض بیشترین خطر از این ویروس وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام $37 میلیون دلار در بودجه. پول را کمک امکانات “درد و رنج قابل توجهی از هزینه و یا درآمد از دست رفته منتسب به COVID-19,” مقامات فدرال در بیانیه ای گفت.

در یوتا 40 از دولت 92 مرگ و میر بوده است در دراز مدت مراقبت از ساکنان دولت در بخش بهداشت و درمان داده است. شیوع رسیده 112 امکانات و نزدیک به 200 مراقبت های بهداشتی کارگران در آنها آزمایش مثبت برای این بیماری است.

مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور نیز دیده می شود تا به 6 درصد کاهش در جمعیت های بیمار با توجه به ساکنان مرگ و مشتریان بالقوه انتخاب دیگر مراقبت از تنظیمات با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی

“این بودجه اضافی ممکن است کمک به خانه های سالمندان آدرس نیازهای حیاتی مانند, کار, پوسته پوسته شدن تا خود را تست ظرفیت دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی و طیف وسیعی از هزینه های دیگر به طور مستقیم مرتبط با این بیماری همه گیر” مقامات گفت.

موارد در ایالت یوتا نیز پیشی گرفته 8,000 برای اولین بار در دولت به عنوان 183 بیشتر شد کرد. حدود 4000 تست جدید انجام شد آوردن مجموع به 186,834. یوتا مثبت رای کمی افزایش یافته است به 4.3 درصد از 4.2 درصد در هفته گذشته.

از زمان بستری هامبر باقی مانده همان روز قبل در 108. موارد در نظر گرفته بازیافت در حال حاضر مجموع 4,748 در ایالت یوتا پس از عبور از سه نقطه هفته پس از خود را تشخیص.

آخرین شکست از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر توسط بهداشت و درمان منطقه:

 • Salt Lake County 4,308; 389 بستری; 64 مرگ و میر.
 • یوتا, شهرستان, 1,651; 93 در بیمارستان بستری; 13 مرگ و میر.
 • Summit County, 403; 37 بستری; 0 مرگ و میر.
 • Davis County, 401; 34 بستری; 2 مرگ و میر.
 • جنوب غربی ایالت یوتا 281; 20 بستری; 4 مرگ و میر.
 • San Juan County, 254; 26 بستری; 4 مرگ و میر.
 • وبر-مورگان 252; 29 بستری; 4 مرگ و میر.
 • Wasatch شهرستان 228; 10 بیمارستان بستری; 1 مرگ است.
 • یوتا کانتی 108; 6 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • Bear River 98; 13 بستری; 1 مرگ است.
 • مرکزی یوتا 34; 2 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • TriCounty (Uinta حوضه), 21; 1 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • جنوب شرقی یوتا 18; 0 بستری; 0 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de