روز یکشنبه ‘Walking Dead’ ویژگی های سه تکان دهنده مرگ و میر

15 مارس (فردا) — روز یکشنبه قسمت از The Walking Dead برجسته سه تکان دهنده مرگ و میر در نبرد بین دامنه کوه جامعه و دشمنان وحشی خود را به Whisperers.

اخلال گران در پیش است.

اول بتا (Ryan Hurst) کشته همکار سابق خود نجوا گاما (Thora Birch) هنگامی که او در تلاش برای محافظت از Alden (Callan McAuliffe,) کلی (فرشته تئوری) و یک نوزاد که به دام افتاده بودند در یک ماشین و احاطه شده توسط زامبی.

بعد در قسمت ارل (John Finn) سعی به خودکشی با یک ابزار تیز به سر پس از گاز گرفته شدن توسط یک واکر و ترس تبدیل به یک زامبی ها و حمله به فرزندان او به اتهام حفاظت است.

زمانی که حزب نجات می رسد جودیت (Cailey فلمینگ) دیده می شود بر روی زمین نشسته مشخصه متزلزل نزدیکی ارل بدن نشان می دهد او ممکن است مجبور به قرار دادن ارل به طوری که او نمی reanimate.

خیره کننده ترین مرگ آمد در واپسین لحظات فصل 10 قسمت 12 با این حال.

این دوگانه Negan (جفری دین مورگان) اغوا Whisperers رهبر آلفا (سامانتا مورتون) به یک کابین که در آن او گفت که او تا به حال او را خائن مادر لیدیا (Cassady McClincy) و انتظار برای او.

هنگامی که آنها وارد Negan شکاف آلفا ،

یک صحنه بعد او کاهش یافته آلفا را قطع سر در کارول را آشکار او و کارول (ملیسا مک براید) بوده است مخفیانه کار با هم برای تضعیف آلفا زنی که کشته کارول پسر هنری (مت Lintz.)

صحبت کردن مردهرا پس از نشان دادن تجزیه و تحلیل برنامه که در آن بازیگران رفتن به می گویند “خداحافظ” بعد از شخصیت خود را در حال کشته لغو شد برای شب در پی نگرانی های بیش از COVID-19 شیوع ویروس.

“ما می خواستیم به شما اجازه می دانم که در نور از همه چیز که اتفاق می افتد #TalkingDead خواهد بود به طور موقت قصد تاریک این چهار شنبه, آوریل 15. مراقبت از خودتان و هر یک از دیگر! ما در ارتباط خواهید بود به زودی” این نشان می دهد بحث خوراک توییتر خبر داد.

بیشترین بحث را نشان می دهد — همراه با جشنواره ها و اجراهای زنده و فیلم شاخه — لغو شده است در تلاش برای محدود کردن گسترش این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de