طلوع جنبش بنیانگذاران Varshini Prakash نظرات به the بایدن-ساندرز آب و هوا وظیفه نیروی نهایی, توصیه های

واشنگتن – در پاسخ به انتشار ساندرز-بایدن وحدت وظیفه نیروی نهایی, توصیه آب و هوا وظیفه نیروی عضو و طلوع آفتاب حرکت از بنیانگذاران Varshini Prakash با صدور این بیانیه به شرح زیر:

“در دو سال گذشته جوان مردم تبدیل چشم انداز سیاسی از طریق تماس با ما رهبران سیاسی و به ویژه حزب دموکرات—به مانند عمل آنها را لعنت مورد نسل ما. در حال حاضر ما گریه می کند برای شغل خوب و قابل زندگی آینده شروع به شنیده می شود و قدرت از نسل ما شروع به نشان می دهد. ما در حال حاضر دموکراتیک وحدت و موقعیت است که شروع به منعکس کننده آنچه افراد جوان شده اند فریاد خستگی ناپذیر—که بحران آب و هوا است نه از دور خارج کنید. ما دیگر فقط تنظیم دور اهداف برای 30 سال از در حال حاضر, اما آماده به اقدام فوری و دستیابی به تحول در دهه آینده. جوان مردم را حفظ خواهد ساخت صدای ما شنیده می شود در خیابان ها و در صندوق های رای تا زمانی که ما برنده سبز معامله جدید است. این جنبش فقط گرفتن آغاز شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>