طلوع آفتاب حرکت می گوید برنده توسط شرکت دموکرات ها مانند مک گراث و Hickenlooper باید ‘لحظه از حساب’ برای ترقی خواهان

پس از یک جفت از نامزدهای مجلس سنای آمریکا با حمایت از طلوع آفتاب حرکت بود را شکست داد و بیشتر شرکت های بزرگ-دوستانه فوتبال در سال های اخیر دموکراتیک اولیه مسابقات جوانان-رهبری گروه آب و هوا را سیاسی مدیر ابراز امیدواری کرد روز شنبه که ضرر و زیان را به عنوان “یک لحظه حساب برای جنبش مترقی و که همه ما منعکس کننده آنچه که ما می توانید به ساخت قدرت و امکان استفاده از این نژادها رفتن به جلو است.”

“این بود شایسته پیروزی نژادها اگر بیشتر سازمان تصمیم به اولویت بندی آنها.”
—اوان وبر طلوع جنبش

“من قصد ندارم بگم این نژادها مهم اخلاقی پیروزی این معنی است که ما نیاز به کار سخت تر از دفعه بعد; حقیقت این است که این نژادها بودند ما برای مصرف و ترقی خواهان آن را منفجر” جنبش اوان وبر در بیانیه ای گفت. “این نمی شد مسابقات که ترقی خواهان می تواند استطاعت به نشستن اما بیش از حد بسیاری از سازمان ها انجام داد.”

Sunrise را تایید کرده سابق کلرادو مجلس اندرو Romanoff بود که ضرب و شتم جمعه سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive. آنها در رقابت برای به چالش کشیدن جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر در ماه نوامبر.

این جنبش تا به حال نیز پشتیبانی ایالت کنتاکی تشکر. چارلز بوکر. بعد از این همه رای از هفته گذشته انتخابات شد و اندکی او را شکست داد و امی مک گراث خواهد شد که در صورت خاموش در برابر ایران رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

“نتایج نهایی نشان می دهد ما می تواند برنده” وبر گفت. “با وجود اینکه outspent تقریبا 20 میلیون دلار در کنتاکی و 7 به 1 در کلرادو ما کاهش یافت و تنها فقط کوتاه. این شایسته پیروزی نژادها اگر بیشتر سازمان تصمیم به اولویت بندی آنها.”

او در ادامه هشدار داد از پتانسیل های انتخاباتی و پیامدهای سیاسی این دو زیان توضیح:

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

رای دهندگان خسته از برش کوکی دموکرات که تظاهر آنها به جمهوری خواهان و کسانی که گوش دادن به مشاوران و اهدا کنندگان به جای کار مردم است. هنگامی که رای دهندگان یادگیری آنها را انتخاب و شنیدن در مورد نامزدهای آنها می خواهند برای رای دادن به افرادی مانند چارلز و اندرو. این نامزدها باید ما را به پشت خود و کمک به آنها را به منابع آنها نیاز به گسترش پیام خود را.

که اتفاق نمی افتد در زمان چارلز و اندرو و از آنجا که دموکرات ها’ شانس کوه در می رم کرسی سنا در ایالت کلرادو و کنتاکی فقط راه رفت پایین. که باعث می شود همه چیز ما در حال مبارزه برای بسیاری سخت تر از سبز جدید برای مقابله با مدیکر برای همه است.

وبر خواست ایالات متحده ترقی خواهان به “جدی” در مورد تطبیق حزب استقرار نظم و انضباط در حالی که همچنین تصدیق کرد که دموکراتیک سناتوری Campaign Committee (DSCC), که با این نسخهها کار به انتخاب اعضای حزب به بالاتنه مجلسی “آسان نیست وحش را در است.”

زمانی که رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) “تصمیم می گیرد به تدهین کسی او را می کشد و از همه متوقف می شود قرار می دهد و پول زیادی در حساب بانکی خود را که آنها حتی نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن” وبر گفت: مرجع DSCC حمایت برای برندگان در کلرادو و کنتاکی.

“ما ثابت کرده ایم در این مسابقه که ما نیازی به مطابقت خود را صرف دلار برای دلار اگر ما اجرا داوطلبانی که بهتر صحبت می کنند به رای دهندگان” وبر افزود: “اما ما به خاطر از دست دادن این مسابقه اگر ما نمی آیند در اوایل به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت اگر ما حاضر به حمایت از جنبش نامزدها با هم زمانی که آنها را شجاع انتخاب دشوار به مرحله و اجرا برای دفتر بدون حساب بانکی پر از پول نقد است.”

با وجود های اخیر شکست طلوع جشن پیروزی در نیویورک هفته گذشته هنگامی که برای اولین بار اصطلاح دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز سرب خانه حامی سبز جدید مقابله جاروب اصلی خود مسابقه در تاریخ 14 کنگره منطقه و سابق میانه مدیر مدرسه جمال بومن برنده مسابقه در 17 منطقه.

طلوع تایید کرده است, دکتر Arati Kreibich—یک عضو شورای شهر و عصب شناسی است که در مواجه خاموش در برابر جناح راست دموکرات در کنگره جاش Gottheimer نیوجرسی 5 منطقه در جولای 7—به عنوان به خوبی به عنوان مایک سیگل یک حقوق مدنی دادستان سابق عمومی, معلم مدرسه که در Pritesh گاندی در تگزاس’ منطقه 10 در ماه جولای 14.

این جنبش همچنین حمایت از دیگر ترقی خواهان در آینده دموکراتیک مقدماتی از جمله الکس مورس را به چالش Rep. ریچارد نیل (D-جرم.) در 1 سپتامبر و همچنین تشکر. رشیدا Tlaib (D-Mich) که انتخابات در آگوست 4, و سن. Ed Markey (D-جرم.), رهبری حامی سبز جدید مقابله با وضوح در اتاق بالایی که اصلی مبارزه با تشکر. جو Kennedy III است که در سپتامبر 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im