میامی گاردنز فلوریدا., Feb. 2 (UPI) — The Kansas City Chiefs یک 7-3 سرب در سان فرانسیسکو 49ers در پایان سه ماهه اول سوپر باول LIV یکشنبه در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا.

ستاد Patrick star Mahomes به ثمر رساند تنها زمین نشستن کامل هواپیما در سه ماهه اول در حال اجرا در یکی از حیاط بر روی یک گزینه بازی با 36 ثانیه های باقی مانده در قاب. Mahomes نمره خاموش 15-بازی 75-حیاط درایو.

روسای طرفداران تحت سلطه دسیبل سطح از استادیوم ایستاده با حامیان ساخت این سفر از شهر کانزاس از سان فرانسیسکو.

The 49ers دفاع مجبور به سه و در ستاد’ اولین درایو. The 49ers سپس در زمان 5:58 ساعت در اختیار داشتن که منجر به یک 38-حیاط زمینه هدف از رابی گولد.

روسای لود خط داد و بیداد با مدافعان برای جلوگیری از 49ers’ بازی در حال اجرا را مجبور San Francisco برای پیدا کردن راه های خلاقانه تر برای اجرای توپ. Deebo ساموئل به حال بزرگترین بازی از باز کردن درایو, مصرف معکوس 32 متری برای اولین بار پایین.

اشراف دفاع برگزار شد تا در منطقه قرمز مجبور 49ers به حل و فصل برای سه امتیاز است.

Mahomes که به نظر می رسد کمی مردد در ستاد’ اولین درایو ساخته می اندازد با اعتقاد راسخ در ستاد’ دوم در اختیار داشتن. او ستاره تنگ پایان تراویس Kelce برای چند نقش در درایو.

او همچنین یک ضربه بزرگ قبل از محروم در طول اجرا به سمت منطقه پایان. او در بر داشت خاک پرداخت دو نمایشنامه بعد به تیم خود را در چهار نقطه مزیت است.

نکات برجسته از سوپر باول LIV در میامی

San Francisco 49ers’ جیمز ریچی (R) حباب توپ در مقابل Kansas City Chiefs’ بایرون پرینگل (L) در سه ماهه اول. عکس Tasos Katopodis/مهر | مجوز عکس

Mahomes است که در تلاش برای تبدیل شدن به جوانترین بازیکن در تاريخ NFL برای پیروزی در سوپر جام و یک NFL جایزه MVP. او 24 و 138 روز, پیر, لبه دارنده رکورد Emmitt اسمیت (24, 233 روز).

Mahomes تکمیل 5 از 9 پاس 40 متری در سه ماهه اول. ستاد در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز تا به حال پنج حمل برای 32 متری. جیمی Garoppolo تکمیل 3 از 4 می گذرد برای 11 متری در فریم اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im