سه شنبه: بایدن ساندرز درجه اول برنده

مارس 3 (بی بی سی) — سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز بریده خود را برای اولین بار سه شنبه به عنوان برنده نظر سنجی بسته در سواحل شرق آمریکا اولیه انتخابات.

بر اساس CNN و NBC News, پیش بینی بایدن است که انتظار می رود را به نفع خود ویرجینیا و ساندرز باید تضمین پیروزی در خانه اش در ایالت ورمونت است. ویرجینیا حمل 99 متعهد نمایندگان در حالی که ورمونت است 16.

آنها دو تا از 14 ایالت و یک خاک ایالات متحده که سر به پای صندوق های رای روز سه شنبه در مسابقات است که کمک خواهد کرد را انتخاب کنید دموکراتیک مهاجرت به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

سه نامزد کاهش یافته و از نژاد فقط قبل از سه شنبه رای — بهداشت ، ctq, D -, Minn. روز دوشنبه سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در روز یکشنبه و میلیاردر تام Steyer در روز شنبه. در تجمع روز شنبه در تگزاس یکی از کشورهای رای گیری سه شنبه Buttigieg, Klobuchar سابق و نامزد تشکر. Beto o’rourke تایید بایدن.

نامزد کریس-عبور این کشور روز سه شنبه در اخرین تلاش برای جلب رای به عنوان بسیاری که ممکن است.

پس از خروج تگزاس در شب دوشنبه بایدن رهبری به کالیفرنیا دیدار با هواداران در یک رستوران در اوکلند. او نادیده گرفته یک پیشنهاد توسط همکار و نامزد سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که بایدن در نظر گرفتن رای از او.

بلومبرگ در ضمن لذت بردم کوبا قهوه با سابق میامی شهردار مانی دیاز در جنوب فلوریدا. او گفت: همچنین برنامه ریزی شده به صرف روز مبارزات انتخاباتی در اورلاندو و غرب پالم بیچ. فلوریدا اولیه برای برنامه ریزی مارس 17.

او گفت: یک رقابت کنوانسیون ممکن است تنها راه برای او به نفع نامزدی حزب دموکرات.

“من فکر نمی کنم من می توانید برنده هر راه دیگر” او گفت:, و اضافه کرد که از 14 ایالت رای گیری سهشنبه, “من نمی دانم که ما در حال رفتن به برنده هر.”

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., گیر کرده به خانه اش در وزارت امور خارجه صبح سه شنبه پس از او و شوهر او می تواند در ساحل اولیه وجود دارد. او بود که با استقبال هواداران در گراهام و پارک مدرسه در کمبریج.

ساندرز نیز بود در خانه اش در ایالت ورمونت رانندگی خود و همسر خود را به یک مرکز جامعه محلی برای رای دادن. او تا به حال هیچ رویدادی دیگر در برنامه های خود را برای روز.

که رای گیری

متحده, ریخته گری, رای گیری روز شنبه در حال, آلاباما, آرکانزاس, کالیفرنیا کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, کارولینای شمالی, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا است. ساموا آمریکا را به خاک و زادگاه نامزد و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard نیز رای بدهند.

در مجموع 1,344 نمایندگان هستند تا برای grabs شنبه — نزدیک به 70 درصد از 1,991 نیاز به امن نامزدی حزب دموکرات در اولین رای گیری در حزب ملی کنوانسیون در میلواکی در ماه جولای.

با بیشترین جمعیت و اکثر نمایندگان به جایزه — در مجموع از 756 — کالیفرنیا و تگزاس در حال بالا جوایز سه شنبه. کارولینای شمالی را تعهد 110 نمایندگان.

ساکنان لس آنجلس با استفاده از جدید ماشین های رای گیری اولین عمده فروشی طراحی مجدد از شهرستان سیستم رای گیری در بیش از 50 سال است.

رای دهندگان رأی گیری در لس آنجلس که در آن میلیون ها نفر در حال رای دادن در ماشین آلات جدید در مرکز جامعه یهودیان در دریاچه نقره ای منطقه لس آنجلس در روز سه شنبه. عکس جیم Ruymen/تابناک

لس آنجلس تایمز گزارش داد که 15 سایر استان ها تجربه مشکلات اتصال خود را به سیستم های رای گیری به این ایالت رای دهندگان پایگاه داده و سه شنبه. برخی از استان ها قادر به به روز رسانی ثبت نام سوابق نشان می دهد که رای دهندگان در حال حاضر رای دادند. برای اطمینان از رای دهندگان نمی توانند به رای دو بار برخی از مقامات انتخابات از آنها خواست به بازیگران موقت برگه های رای که در حال شمارش روز پس از اولیه.

لس آنجلس بود و بی ریا با مشکلات.

“هیچ شواهدی از فعالیت های مخرب و همه استان ها باید ترمیم اتصال در این زمان” سام Mahood سخنگوی وزیر امور خارجه الکس پدیللا گفت. “این باید به جلوگیری از هر گونه رای دهندگان از رای گیری به عنوان شهرستانهای اند احتمالی روش در محل به بررسی رای دهندگان.

رای دهندگان مواجه صف های طولانی در هوستون تا 3 ساعت بعد از مشکلات فنی با برخی از رای گیری دموکراتیک ماشین آلات. ماشین آلات برای بازگشایی اولیه تا به حال هیچ گزارش مشکلات.

“من فکر نمی کنم این درست است که کسی باید به صبر طولانی که برای شرکت در فرایند دموکراتیک ما” یکی از رای دهندگان کارن گریفین گفت.

گردباد در ایالت تنسی یک شبه پیچیده انتخابات روز سه شنبه. یک رای گیری در محل Wilson County, با استفاده از برگه کاغذ پس از آن از دست رفته برق به دلیل طوفان است.

لورن نسیم عضو این شهرستان در انتخابات گفت: دو پناهگاه سایت در شهرستان نبودند ارائه شاتل به رای گیری سایت. رای گیری مکان در دو دبيرستان در شهرستان بسته شد با توجه به آسیب.

بعد از ظهر سه شنبه یک نشویل قاضی دستور داد که همه Davidson County رای گیری سایت ها باز باقی خواهد ماند تا 8 بعد از ظهر 1 ساعت فرمت. علاوه بر این پنج سایت های دیگر خود را در زمان بسته شدن تمدید تا 10 p. m.

چهار نفر از بالا به رای گیری دموکراتیک مبارزات و تنسی حزب دموکرات درخواست افزونه در نور شدید آب و هوا ،

که در

ساندرز من-Vt., پس از مسابقات در چهار متحده تا کنون منجر همه نامزدها با 60 متعهد نمایندگان. بایدن تازه کردن مسلط پیروزی هفته گذشته در کارولینای جنوبی 53 متعهد نمایندگان و وارن هشت. Buttigieg برنده 26 نمایندگان و Klobuchar برنده هفت قبل از پایان مبارزات انتخاباتی خود را.

“چند روز گذشته را ساخته اند یک چیز بسیار روشن است: ما در حال ایجاد کمپین که ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بایدن توییتی دوشنبه شب.

“آیا شما پشتیبانی پیت, امی, بتو,, و یا هر نامزد دیگر در این مسابقه — می دانم که وجود دارد این است که یک صفحه اصلی برای شما در مبارزه ما. من همه چیز را من می توانم به کسب رای دهید.”

ساندرز گفت: “ما نیاز به یک چشم انداز جدید برای آمریکا — یک چشم انداز است که می گوید شرکت های بزرگ نخبگان و 1 درصد است که این کشور متعلق به همه ما و نه فقط تعداد انگشت شماری از میلیاردرهای.”

یک کارت وحشی در مسابقه است بلومبرگ اواخر ورود به مبارزات انتخاباتی که می تواند تبدیل به یک مدعی جدی با سوپر سهشنبه عملکرد. او نمی رسد در انتخابات در هر یک از رای گیری اولیه متحده — آیووا و نیوهمشایر, نوادا یا کارولینای جنوبی — به جای آن تصمیم به تمرکز در سه شنبه متحده است.

بلومبرگ صرف میلیون ها نفر در تبلیغات و شرکت در آخرین اولیه دو بحث از حزب کاهش دهنده مورد نیاز است.

“سه شنبه به مناسبت 100 روز از ما کمپین” بلومبرگ توییتی. “در این 100 روز ما شده ایم بسیج کشور و ایجاد یک جنبش به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. او را شکست و ما را به پیروزی سه شنبه.”

حملات سایبری coronavirus

بررسی های اخیر توسط کامپیوتر شرکت امنیتی بحرانی شروع نشان داد 66 درصد از سه شنبه رای دهندگان گفت: آنها از ترس انتخابات ایمن نیستند-با بسیاری از اعتقاد به یکی از مبارزات به دنبال نفوذ در انتخابات و دیگران نگران قدرت خارجی مانند روسیه ممکن است سعی کنید به دخالت.

اردن Mauriello بحرانی شروع معاون رئیس جمهور از مدیریت امنیت هشدار داد که حملات سایبری-مانند حملات انکار سرویس که به دنبال آهسته رای گیری در رایانه ها و دیگر زیرساخت ها از طریق افزایش ترافیک — ساده هستند برای حمله به جلو و می تواند دشوار است برای تشخیص از شایع مشکلات فنی یا خطاهای دیگر.

“خارج شدن صداقت از مردم که در اجرای زیرساخت ها وجود دارد به هیچ وجه به تفاوت بین یک مشکل فنی یک اشکال قطع برق چیزی است که عمدا در حال مختل,” او گفت آپی.

این بررسی نشان داد تقریبا نیمی از رای دهندگان گفت: برگه کاغذ را به آنها اعتماد به نفس بیشتری در صحت انتخابات است. Mauriello اذعان کرد که دستگاه رای گیری الکترونیکی که چاپ بارکد به عنوان یک علامت از دقت می توان دستکاری کرد.

“هیچ راهی وجود دارد برای یک انسان واقعا اعتبار است که یک بار کد دقیق است بنابراین اگر کسی به سازش است که سیستم و دستکاری آنچه در آن در واقع می نویسد: بر بار کد و مردم هرگز نمی دانند تفاوت.”

Mauriello گفت: بهترین راه رای دهندگان می تواند اطمینان از صحت و دقت خود را در رای گیری به صورت دستی به اعتبار آن است.

“مردم [می] گرفتن خروجی از رای گیری مارک دستگاه و خوراک آن حق بازگشت و آن را تنها طول می کشد چند دقیقه به آن اعتبار,” او گفت:. “نگاهی به زمان اضافی برای انجام این کار به دلیل آن می تواند تفاوت بین درست و نادرست رای می دهند.”

تامین امنیت انتخابات نیست تنها نگرانی برای سه شنبه. ده ها تن از تایید coronavirus موارد تبدیل شده است در ایالات متحده و حداقل شش نفر کشته شده اند.

در کالیفرنیا است که هر دو بیشترین تعداد نمایندگان متعهد و بالاترین غلظت COVID-19 بيماران در سه شنبه متحده, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا گفت شده اند وجود دارد “هیچ نشانه ای از هر گونه اختلال” توسط ویروس به حالت اولیه.

پدیللا اشاره کرد که 75 درصد از این دولت رای دهندگان از دریافت رای غیابی است که می تواند از طریق پست و یا کاهش یافته است در مکان های خاص. جان گاردنر دستیار ثبت نام از رای دهندگان در Solano County گفت: این شهرستان اضافه شده است منظقه مکان به رای دهندگان اجازه می دهد به ارائه برگه های رای بدون خروج وسایل نقلیه خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>