ابرقدرت آمریکا در آستانه شکست

23 ژوئن (فردا) — پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی وجود دارد یک حس تاریخ تا به حال به پایان رسید و ایالات متحده به نمایندگی عالی پایانی.

امروز ایالات متحده غالب است آن است که در بحران: تکان شورش و اعتراض riven توسط یک ویروس است که چهار نعل دور از کسانی که با سرکشی به آن و رفتن به انتخابات ریاست جمهوری به رهبری مردی است که احتمالا تقسیم این کشور مانند دیگر قبل از او.

تبلیغات

با استفاده از رایج ترین معیارهای موجود برای دانشمندان علوم سیاسی وجود دارد نشانه ایالات متحده شکست خورده است.

تا همین اواخر این ایده فوق العاده غیر قابل تصور به همه اما رادیکال ترین منتقدان. اما ایالات متحده به طور فزاینده ای انجام ضعیف در کلید کنندههای دولت شکست: قومی و تضاد طبقاتی و دموکراتیک و نهادی پسرفت و سایر شاخص های اجتماعی و اقتصادی از جمله بهداشت و درمان و نابرابری.

قومی, تضاد طبقاتی

سیاست تطبیقی می پردازد توجه زیادی به نقش جنگ قومی به عنوان یک پیش بینی از دولت شکست. کسانی که به مطالعه کشورهای آفریقایی که در آن بسیاری از شعله ور شدن یو پی اس در حال وقوع اغلب مشاهده می کنیم که درگیری های قومی هستند از نزدیک در ارتباط با جنگ به کلید امن منابع از جمله آب و زمین های زراعی. این از نزدیک مربوط به مطالعه از به اصطلاح “شکایت مطالعات” که به طور معمول توجه عمیق نابرابری به عنوان ایجاد منابع در تضاد است.

اما این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم دلیل این است که از گروه های مختلف قومی در هر se. آن است که بیشتر به انجام با توجه به نابرابری و فقر را تشدید کند درک نژادی و فرهنگی شکاف. ایالات متحده نشان دهنده این مشکل که در آن تجربه بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید است که گفتن: آنها احساس “به جرم در هنگام تولد” و زمانی که این درک می رسد یک توده مهم در میان به اندازه کافی بزرگ جمعیت متحده شکست.

تبلیغات

جهانی مناطق جنگی است که دانشمندان علوم سیاسی تا حد زیادی تمرکز بر روی که در آن گروه در حال مبارزه برای منابع عمومی. این شامل آب معدنی و دیگر پایه حقوق اقتصادی.

بنابراین مناطقی که به شدت فقیر مانند سنگ چخماق, Mich., و یا تقریبا هر نوع دیگر اخیر منطقه عمیق اجتماعی و اقتصادی پریشانی بسیار مشابه به کشورهای شکست خورده. آنها نیز برخی از بزرگترین چالش ها به “ایران” بخشی از ایالات متحده است.

نابرابری اقتصادی

در عین حال شاخص های اقتصادی نه تنها مبرم برای گروه های اقلیت. اقتصاد امریکا رشد کرده است و در یک کلیپ خوب برای دهه اما ثروت گرفته شده است تقریبا به طور کامل توسط ثروتمندترین. برای مثال مدیران اجرائی’ پرداخت هزینه رفت و از 20 برابر متوسط حقوق و دستمزد کارگران در سال 1965 به 278 بار حقوق و دستمزد خود را در سال 2018 است.

در شرایط واقعی تنها به فارغ التحصیلان خود را دیده اند پرداخت افزایش به عنوان یک گروه از سال 1979 و این رخ می دهد در حالی که 21 درصد از کودکان آمریکایی در فقر زندگی می کنند. علاوه بر این سلامت برای آمریکایی ها بسیار ضعیف در مقایسه با دیگر کشورهای OECD با وجود داشتن بالاترین سرانه هزینه های مراقبت های بهداشتی در جهان است.

نامتناسب این مشکل موثر بر آمریکایی های سیاه و سفید. این ممکن است به برخی از راه برای توضیح شورش های اخیر اما به مراتب از یک تصویر کامل. همه فقیر آمریکایی در حال گرفتن نسبتا فقیر که ممکن است توضیح دهد که چرا فقیر سفید آمریکایی ها به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به مبارزه با درک بی عدالتی از دیگر گروه های قومی. آنها این کار را با ایجاد حفره خود در برابر مشابه اقتصادی و سیاسی از حقوق خود محروم و گروه ها به جای سیستم های قدرت است که آنها را نگه می دارد محرومان.

تبلیغات

اضافه کردن به این که یک مطالعه تاریخی توسط Thomas Piketty نشان داد که قطع ارتباط بین فقیرترین و ثروتمندترین آمریکایی ها گرفتن نمایی بدتر از طبقه متوسط است که کاهش و ثروت بالای 1 درصد است در نظر گرفتن افزایش سهم از پای.

دموکراتیک کسری ؟

این ثروت قطع است به طور فزاینده ای به عنوان نماینده یک کسری در دموکراسی است. به عنوان یک مطالعه نشان داد آمریکا دموکراسی است که به طور جدی تضعیف.

در واقع “تضعیف” است که قرار دادن آن ملایم: پس از یک تجزیه و تحلیل دقیق از رای گیری از 1982 تا 2002 مارتین Gilens و بنیامین I. صفحه نشان تنظیمات از 10 درصد به طور معمول ساختگی کسانی که از میانگین رای دهندگان.

این امر می تواند یک اشتباه به دست کم گرفتن اهمیت این یافته ها. به عنوان تجزیه و تحلیل از 2016 انتخابات نشان داد که ایالات متحده که بدبختانه از حزب دموکرات به جمهوریخواه (ظاهرا بخشی از هیلاری کلینتون “فایروال”) تقریبا به طور انحصاری بخشی از به اصطلاح “زنگ کمربند.” هنگامی که بخشی از امریکا قدرتمند ساخت پایه آنها در حال حاضر افرادی که احساس فراموش شده و به طور فزاینده ای عصبانی است.

سیاه و سفید, نژادی روایت از آمریکا گلایه نتواند مهم اما حتی بیشتر مهم نقطه: در حالی که بدون شک وجود دارد سیاه و سفید آمریکایی ها به طور نامتناسبی درد و رنج فزاینده اکثریت در حال از دست دادن بدون در نظر گرفتن مسابقه.

امید آمریکا

انقلاب آمریکا بر محور ایده بسیار معقول وجود دارد باید مالیات بدون نمایندگی. وجود دارد در حال حاضر شواهد قابل توجهی وجود دارد که اکثریت شهروندان در حال نشان داده شده است.

ایالات متحده یکی از مزیت: برای تمام معایب آن باقی مانده است یک حداقل نیمه عملکردی دموکراسی است. این ممکن است به معنی سرزنش دولت برای شکست وجود دارد می توانید با افراد و یا احزاب به جای کل سیستم.

تبلیغات

اما نهادهای دموکراتیک ایالات متحده همچنان به شکستن و دولتهای مختلف ثابت کرده اند که قادر به پاسخگویی و گوش دادن به شهروندان خود. Bizarrely با مهم ترین شاخص های موجود به دانشمندان علوم سیاسی, ایالات متحده آمریکا شکست خورده است.

حتی در میان خود سرسخت ترین منتقدان چند را در نظر امریکا را شکست و به هر چیزی به غیر از یک فاجعه است. داخلی بدتر از بزرگترین هسته ای و نظامی ابرقدرت را به اثبات بی سابقه و ترسناک فراتر از تجزیه و تحلیل منطقی — شعارهای نشان می دهد این است که صرفا جدید “سقوط رم” است که تقریبا glib.

چالش در حال حاضر این است که آیا جهان قدیمی ترین مستمر دموکراسی زندگی می کنند تا خود را برای آرمان.The Conversation

جورج رنی یک مدرس دانشگاه در سیاست در دانشگاه ملبورن است. این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

تظاهرکنندگان برگزاری ثبت نام در لس آنجلس در ژوئن 14 برای Breonna تیلور یک زن که به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در خانه اش در حالی که او خواب بود. عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im