حمایت خانواده ممکن است کاهش خطر ابتلا به افسردگی در کودکان و نوجوانان

داشتن حمایت خانواده می تواند به طور قابل توجهی کاهش فرزند آینده خطر ابتلا به افسردگی اساسی بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان تجزیه و تحلیل داده ها در بیش از 3200 جفت خواهر و برادر در سوئد-شامل بیش از 600 جفت کامل خواهر و برادر و نزدیک به 2,600 جفت نیم-خواهر و برادر-که تا به حال حداقل یک پدر و مادر بیولوژیکی با افسردگی است.

هر جفت خواهر و برادر مطرح شد از هم جدا یکی در خانه و یک به تصویب رسید به یک خانه با پدر و مادر که می تواند “ارائه حمایت و به طور کلی مزایای خانه خود را خوانده ،

مطرح شده توسط خانواده خوانده در یک محیط حمایتی همراه بود با 23 درصد کاهش در خطر درمان افسردگی در میان تمام خواهران و برادران و 19 درصد کاهش خطر در میان نیمه خواهر و برادر.

کاهش در خطر ابتلا به افسردگی ناپدید شد اگر دیگر اعضای خانواده در خانواده خوانده — پدر و مادر و یا گام به خواهر و برادر — توسعه و افسردگی و یا وجود دارد یک مرگ و یا طلاق در خانواده خوانده.

اگر هیچ یک از این حوادث رخ داده است قرار دادن در یک محیط پرورش ارائه شده توسط خانواده خوانده منجر به “اثر حفاظتی” در برابر افسردگی با توجه به نویسندگان این مطالعه.

“دیگر هیچ مطالعه به بررسی تاثیر پدر و مادر در خطر ابتلا به افسردگی با این نوع از قدرتمند طراحی-داشتن همسان خواهر و برادر است که تجربه کاملا متفاوت پرورش محیط” گفت: شرکت سرب نویسنده کنت Kendler استاد روانپزشکی در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع.

“این طراحی ما اجازه می دهد برای رسیدن به یک قوی تر نتیجه گیری در مورد علی اثر از بسیاری دیگر قبل از طرح” Kendler توضیح داد: در یک دانشگاه انتشار اخبار.

مطالعه بیشتر را فراهم می کند شواهدی وجود دارد که هر دو طبیعت و پرورش توجه به وقتی که می آید به افسردگی و دیگر اختلالات روانپزشکی با توجه به Kendler.

“در دورانی که تمایل به تاکید بر سیستم عصبی ما را ‘طبیعت’ از طریق نوروبیولوژی مهم است به یاد داشته باشید که پایه روابط خانوادگی — با کیفیت بالا, پدر و مادر که در حال مراقبت و سازگار — همچنین می تواند تاثیر در راه های مهم ما در خطر ابتلا به اختلالات روانپزشکی” Kendler گفت.

يافته ها از “تلاش برای بهبود پرورش محیط زیست در معرض خطر خانواده به عنوان یک رویکرد اصلی پیشگیری از افسردگی” نویسندگان نوشت.
مطالعه آنلاین منتشر شد مارس 28 در مجله آمریکایی روانپزشکی.

اطلاعات بیشتر

ایالات متحده موسسه ملی سلامت روان در افسردگی است.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de