دیوان عالی کشور موافق به شنیدن در مورد ایمان مبتنی بر پذیرش نمایندگی

سالت لیک سیتی — مقامات دولتی در سراسر کشور تلاش کرده اند برای سال به تعادل حقوق تجاوز جنسی و مبتنی بر ایمان فاستر مراقبت سازمان که به دلایل مذهبی نمی ارزیابی واجد شرایط بودن خود را به اتخاذ. در حال حاضر دیوان عالی کشور را به چالش.

قضات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها را بشنود Sharonell Fulton, et al. v. شهر فیلادلفیا یک مورد خوردگی خدمات اجتماعی کاتولیک و دو فاستر مادران در برابر مقامات شهرستان که می گویند آزادی مذهبی حمایت نمی ابطال nondiscrimination قوانین.

مورد سرچشمه در سال 2018 زمانی که فیلادلفیا اعلام کرد رهبران آنها می خواهم دیگر قرارداد با ایمان مبتنی بر سازمان است که به نوبه خود به دور هستند. کاتولیک خدمات اجتماعی و گروهی از خانواده هایی که پشتیبانی کار خود را واصل طرح دعوی در دادگاه به زودی پس از این استدلال که ممنوعیت محافظه کار مذهبی سازمان از شرکت در برنامه به منزله غیر قانونی کرد.

“شهردار, شورای شهر, وزارت خدمات انسانی و دیگر مسئولان شهرستان قرار داده اند (کاتولیک خدمات اجتماعی) و اقدام به اجبار آن را به تغییر آن اعمال مذهبی” آنها گفت: در دادخواست خود را به دادگاه عالی.

فیلادلفیا مقامات رد این ادعا بیان کرد که تمرکز خود را بر انجام آنچه حق برای کودکان آسیب پذیر و آینده نگر پدر و مادر است. شهر سیاست ممنوع سازمان است که تبعیض بر اساس گرایش جنسی از دریافت مالیات دهندگان بودجه آنها گفت.

“به استثنای واجد شرایط پدر و مادر صرفا بر اساس جهت گیری جنسی خود را … را زیانی به کودکان در تقویت سیستم (و) بی ارزش محدود کردن استخر در دسترس پدر و مادر” وکیل برای فیلادلفیا مقامات استدلال در دادگاه عالی مختصر.

کاهش دادگاه حکم به نفع شهرستان رهبران بنابراین کاتولیک خدمات اجتماعی به دیوان عالی کشور. قضات تصمیم خواهد گرفت که آیا به استثنای مذهبی وابسته به سازمان از دولت حمایت تقویت سیستم مراقبت نقض متمم اول قانون اساسی آزادی مذهبی حمایت.

شبیه حقوقی و قانونی جنگ در حال بازی کردن در سراسر کشور به عنوان سیاستگذاران سعی کنید برای تعیین اینکه آیا آن را ممکن است برای محافظت از ایمان مبتنی بر سازمان و جامعه در همان زمان. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی اعلام کرد قصد دارد به تغییر سیاست فدرال به منظور اطمینان از محافظه کار سازمان های مذهبی را می توانید در ادامه شرکت در برنامه بودجه.

این مقاله به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>