دیوان عالی کشور بلوک شل شدن آلاباما رای گیری محدودیت در میان همه گیر

جولای 2 (UPI) — یک تقسیم حکم دیوان عالی در پنج شنبه شب به طور موقت مسدود شده پایین تر تصمیم دادگاه به شل غایب رای دهندگان محدودیت در آلاباما برای این ماه اولیه انتخابات.

بدون صدور نظر دیوان عالی کشور رای دادند و در امتداد خط حزب 5-4 به اعطای یک دستور مقدماتی مسدود کردن شهرستان از راه اندازی منظقه غرفه رای گیری و حذف غایب-رای مورد نیاز برای بازگشایی اولیه تعیین شده برای ماه ژوئیه 14.

تبلیغات

لیبرال قضات اموزش Bader Ginsburg, Sonia Sotomayor استفان Breyer و النا کاگان عقیده داشت.

“با این خبر که ما دریافت اقامت در این روند من هیجان زده هستم که دیوان عالی ایالات متحده حکم داده است به نفع کسانی که بر این باورند سخت تفسیر قانون اساسی است و تصمیم به اعطای اقامت و نه تایید وضع فرم نیمکت” جان مریل آلاباما جمهوری خواه وزیر امور خارجه در بیانیه ای گفت.

حاکم می آید در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط نفر اول از آلاباما و چند افراد ممکن است که شکایت دولت بیش از آن نیاز است که در یک دفتر اسناد رسمی و یا دو شاهد باید ثبت نام رای غیابی و ممنوعیت آن در منظقه رای گیری استدلال اقدامات نقض اساسی خود حق رای از آنجایی که آنها قادر نخواهد بود برای انجام این رای گیری غایب مورد نیاز و یا بازدید از یک مرکز رای دهی به دلیل COVID-19.

در 66-صفحه تصمیم قاضی عبد Kallon حکومت را به نفع خود بیان کرد “دادگاه در می یابد که بار اعمال شده توسط به چالش کشیده قوانین انتخابات در رای دهندگان در معرض خطر عوارض شديد از مرگ از COVID-19 توجیه می شود توسط دولت را در اجرای این قوانین است.”

پس از آن پرونده های منتقل شده به دیوان عالی کشور پس از یک دادگاه تجدید نظر در هفته گذشته حکم آن را نمی خواهد بلوک Kallon تصمیم در حالی که فرایند تجدید نظر اقدام است.

Deuel راس ارشد مشاوره در NAACP صندوق دفاع حقوقی که به نمایندگی از شاکیان در توصیف این تصمیم به عنوان “خبر وحشتناک.”

“اقامت اجازه می دهد تا آلاباما به اعمال طاقت فرسا و خطرناک محدودیت در غایب و در شخص رای گیری در آلاباما برای جولای انتخابات میان COVID-19 pandemic,” او گفت: از طریق توییتر حاکی از این مورد ادامه خواهد داد و با آزمون برنامه ریزی شده برای سپتامبر پیش از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

انتخابات برنامه ریزی شده برای پایان ماه مارس است اما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به تعویق افتاد آن را تا ژوئیه 14. پس از به تعویق افتادن, Merril ارشاد صادر شده است که رای دهندگان که احساس آن است یا “غیر ممکن و یا غیر منطقی” به آرا در مراکز رای گیری می تواند رای گیری غایب رای گیری نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im