دادگاه عالی انگلیس به لغو پنسیلوانیا سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار

مارس 6 (UPI) — دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه کاهش یافته است به بلند کردن یک فرمان اجرایی توسط پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ که موظف غیر ضروری کسب و کار در جهت جلوگیری از گسترش COVID-19.

یک کمیته اقدام سیاسی محافظه کار و یک گروه از کسب و کار درخواست دیوان عالی کشور به حذف فرمان اجرایی گفت: آن “است و در ادامه به آسیب جبران ناپذیر.”

دادگاه عالی رد درخواست بدون نظر وجود دارد و شناخته شده dissents.

گرگ را موظف غیر-زندگی-تداوم کسب و کار به طور موقت نزدیک در حالی که کسانی که باقی می ماند باز شد دستور به پیروی اجتماعی فاصله استاندارد.

کسب و کار ثبت اضطراری درخواست پنسیلوانیا دیوان عالی کشور ادعا سفارش بر خلاف قانون اساسی بود.

دولت دادگاه درخواست پیشرو در کسب و کار به تماس در دیوان عالی ایالات متحده به بررسی پایین تر تصمیم دادگاه است. شاکیان گفت: منظور “اجازه ادامه داد: بسته شدن دادخواهان و ده ها هزار نفر از کسب و کارهای دیگر در سراسر پنسیلوانیا و به عنوان مثل به منزله شدید و فوری و مداوم محرومیت از حقوق خود را تحت قانون اساسی ایالات متحده.”

پنسیلوانیا دادستان کل جاش شاپیرو, ظ در پاسخ به قضات در اوایل این هفته اصرار دیوان عالی کشور به مداخله.

“متقاضیان به دنبال upend وضعیت موجود و نیروی پنسیلوانیا به موعد مقرر بازگشایی همه کسب و کار, مکان بدون در نظر گرفتن بهداشت عمومی داده و بر خلاف مرحله به مرحله بازگشایی در حال حاضر در جریان است که بر اساس اطلاعات” شاپیرو نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im