دیوان عالی کشور مسائل مربوط به تقسیم تصمیم گیری در مورد به دنبال تهمت سوابق مالی

جولای 9 (UPI) — ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور صادر شده تصمیم گیری تقسیم شنبه شامل دو موارد قانونی مربوط به تلاش برای دیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی از جمله اظهارنامه مالیاتی.

بالا حکم دادگاه در یک مورد تهمت در مقابل ونسکه شهر نیویورک دادستان می توانید ببینید رئیس جمهور سوابق مالیاتی.

تبلیغات

در 7-2 تصمیم قضات حکم تهمت و باید بیش از این پرونده تحت یک هیئت منصفه حکم از دادستان منطقه منهتن سایرس ونس. به دنبال نزدیک به یک دهه را به ارزش مالی پرونده.

هیئت منصفه subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به “صدا در نیاوردن پول” پرداخت رئیس جمهور ظاهرا ساخته شده به دو زنان را در امور خارج از زناشویی ،

دادگاه عالی با موافقت دادگاه بدوی حکم گفت: این حکم قانونی است چرا که آن را کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا و نه رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای مدافع استدلال کرد که یک رئیس جمهور نشسته نمی توان تحت تعقیب است و بنابراین ایمنی بدن را از هر بخشی از فرایند عدالت کیفری از جمله هیئت منصفه احضاریه.

در نوشتن نظر اکثریت القضات جان رابرتز گفت: در انتخابات ریاست جمهوری را شامل نمی شود مصونیت از تعقیب.

“مقاله دوم و برتری بند نمی قاطعانه مانع و یا نیاز به افزایش استاندارد برای صدور یک دولت کیفری حکم به رئیس جمهور نشسته,” او نوشت.

قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito عقیده داشت.

در دوم آن تصمیم دادگاه در برابر قانونگذاران دموکرات به دنبال تهمت مالی پرونده بودند که پس از درخواست رئیس جمهور سابق شخصی وکیل مایکل کوهن شهادت دادند که او دستکاری ارزش مغلوب ساختن پیشی جستن دارایی های شخصی به دست آورید.

همچنین در نتیجه 7-2 رای در مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل Ncmecحاکم می فرستد و پرونده را به دادگاه پایین تر پس از آن می توانید بررسی بیشتر نگرانی در مورد تفکیک قوا.

“دادگاه های زیر را مناسب حساب قابل تفکیک قوا نگرانی های دخیل کنگره احضاریه برای رئیس جمهور اطلاعات” رابرتز نوشت: در تصمیم گیری.

در Ncmec مورد یک دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن دی سی را تایید کرد دادگاه بدوی حکم است که گفت: این شرکت باید بیش از این پرونده اما مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای مدافع به چالش تصمیم گیری در این زمینه که قانونگذاران را ندارد و حکم اقتدار را برای هر چیزی غیر از نوشتن ،

دادگاه همچنین ممکن است حکومت در سومین مورد مربوط به روز شنبه مربوط به دویچه بانک. در این مورد پایین تر استیناف دادگاه به نفع قانونگذاران مجلس و گفت: وجود یک نگرانی مشروع مربوط به امنیت ملی است. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به چالش حاکم با این استدلال که بررسی شد و فراتر از کنگره قدرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز منتشر اظهارنامه مالیاتی خود را در طول مبارزات انتخاباتی 2016 به عنوان سنتی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. او در ابتدا ذکر یک حسابرسی به عنوان دلیل و وعده داده شده به انتشار بازده زمانی که آن را کامل است. بار دیگر او شده است غیر صریح در مورد انتشار آنها برای نظارت عمومی.

در طول شفاهی در مه, قاضی جان رابرتز و دانشیار عدالت نیل Gorsuch به نظر می رسد به طرف دادگاه چهار دموکراتیک انتصاب در سوال که چرا کنگره نباید اجازه داده شود برای تعیین اینکه آیا آن تحقیقات باید یک قانونی هدف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de