دیوان عالی کشور رد تهمت استدلال برای خودداری از سوابق مالی از نیویورک دادستان و کنگره

واشنگتن – امروز دیوان عالی کشور تصریح کرد که هیچ کس بالاتر از قانون از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. توانایی کنگره و دولت دادستان به حکم اسناد به طور مستقیم به رئیس جمهور تهمت را انجام در حال اجرا و برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری حیاتی برای برگزاری جمهور مسئول اقدامات غیر قانونی از جمله تهمت را غیر قانونی “hush””پرداخت اولین مفصل مشترک باعث شکایت و وضع برای جلوگیری از چنین اقداماتی در آینده است.

دادگاه روشن ساخته که امروز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه محافظت در برابر نیویورک دادستان’ حکم از پرونده های مالی خود را—رد تهمت ادعای “مطلق ایمنی” از دولت تعقیب کیفری. دادگاه بیشتر رد تهمت پیشنهاد اجرایی امتیاز-مانند استاندارد برای انطباق با کنگره احضاریه ارسال پرونده به دادگاه های پایین تر برای استفاده از چند عامل تست برای تعیین اینکه آیا تهمت حسابداری شرکت باید مطابق با کنگره احضاریه. علت شایع است بدون شک کنگره قادر خواهد بود برای دیدار با دادگاه روشن استاندارد و در نهایت دیدن سوابق مالی رئیس جمهور تهمت شده است پنهان شده برای سال.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

برای مشاهده این بیانیه آنلاین اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>