دیوان عالی کشور به طور موقت بلوک های خانه از اخذ مولر هیئت منصفه اسناد

مارس 20 (UPI) — دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به طور موقت مسدود شده و یک درخواست توسط مجلس به دست آوردن هیئت منصفه مواد جمع آوری شده توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر را به دست آورديم.

دادگاه با صدور اقامت به وزارت دادگستری تا ژوئن 1 به یک فایل رسمی تجدید نظر شود. کمیته قضایی مجلس به دنبال اسناد و مدارک خود را برای بررسی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر درخواست تجدید نظر نیست ظ توسط مهلت اقامت حل خواهد شد.

در ماه مارس در منطقه کلمبیا مدار دادگاه تجدید نظر صدور حکم در یک جدایی-از-قدرت طرح دعوی در دادگاه به ارمغان خانه دموکرات پاکسازی راه را برای این اسناد منتشر خواهد شد.

دادگاه تجدید نظر به وزارت دادگستری تا مارس 11 به نوبه خود بیش از این مواد به کنگره اما دیوان عالی کشور در مارس 8 صادر اقامت اجازه می دهد تا هر دو طرف به ارائه خلاصه پرونده حقوقی.

در روز سه شنبه آمریکا ظ مختصری با دیوان عالی کشور برای به دست آوردن دسترسی به اسناد و مدارک در حالی که همچنین نشان می دهد تحقیقات خود را به طور بالقوه impeachable جرائم گسترش یافته و تهمت متحدان راجر استون و مایکل فلین.

“اگر این مواد نشان می دهد شواهد جدید حمایت این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور تهمت متعهد impeachable جرائم کمیته اقدام خواهد شد و بر این اساس — از جمله در صورت لزوم با توجه به این که آیا به توصیه مقالات جدید از استیضاح” خانه مشاور عمومی داگلاس نامه است.

نامه همچنین گفت که او نگران بود که در آن می تواند به دیوان عالی کشور ماه به موضوع تصمیم گیری در مورد آن تصمیم می گیرد آن را به طور بالقوه مانع این خانه توانایی برای تکمیل تحقیقات.

سنا میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان در روز چهارشنبه با اشاره به تصمیم دادگاه بیان کرد دموکرات ها در حال تلاش برای انجام یک “ابدی بررسی دائمی استیضاح” از مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de