دیوان عالی معافیت به قانون مراقبت مقرون به صرفه را کنترل تولد قیمومیت یک پیروزی برای مذهبی معترضان

سالت لیک سیتی — دیوان عالی کشور در روز شنبه را تایید کرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترده معافیت به قانون مراقبت مقرون به صرفه را پیشگیری از بارداری حکم اطمینان حاصل کرد که بیشتر اخلاقی و مذهبی معترضان به کنترل تولد را نمی توان مورد نیاز برای پوشش آن در سلامت کارکنان برنامه.

“ما امروز که (دولت) تا به حال قدرت قانونی به سادگی” این معافیت نوشت عدالت کلارنس توماس در نظر اکثریت. “ما بیشتر نگه دارید که قوانین promulgating این معافیت ها از رویه نقص.”

دادگاه چهار تن دیگر بیشتر محافظه کار قضات پیوست توماس” ، عدالت النا کاگان نوشت: یک نظر concurring در قضاوت بود که پیوست عدالت Stephen Breyer.

تصمیم دیوان عالی را می بندد آخرین فصل سال در یک برخورد بیش از قانون مراقبت مقرون به صرفه را پیشگیری از بارداری دستور. مقامات بهداشت قانونگذاران و صاحبان کسب و کار موافقت کردند که باید معاف از قانون الزام کارفرمایان به پوشش کنترل تولد در سلامت کارکنان برنامه.

در ابتدا دولت اوباما معاف تنها کلیساها و از نزدیک مرتبط کمکی سازمان از پوشش قیمومیت. اما پس از گوش دادن به نگرانی های مذهبی وابسته به دانشکده ها و دیگر ایمان مبتنی بر سازمان های مقامات ایجاد یک محل اقامت فرایند است که اجازه دیگر کارفرمایان با مذهبی در اعتراض به کنترل تولد برای جلوگیری از پرداخت پول برای آن. آن را توانمند این شرکت بیمه برای تماس با کارکنان به طور مستقیم در مورد پیشگیری از بارداری پوشش.

بسیاری از مردم با ایمان ناراضی بودند با این راه حل به ارمغان آورد برخی از نگرانی های خود را تمام راه را به دیوان عالی کشور. قضات قبلا حکومت است که از نزدیک برگزار می شود سود شرکت با اعتراض به کنترل تولد باید واجد شرایط برای مسکن است و دولت باید با کار مذهبی غیر انتفاعی به آمده تا با یک کنترل تولد سازش بود که رضایت بخش تر برای همه درگیر.

این دو دادگاه عالی تصمیم گیری را کمی گسترده تر حل و فصل اختلاف مربوط به کنترل تولد دستور. زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017 زهرا, ایمان رهبران و سیاستگذاران هنوز هم قبول ندارند که چگونه بهترین برای گسترش دسترسی به کنترل تولد و محافظت مذهبی معترضان به پیشگیری از بارداری در همان زمان.

در چهره ی به ظاهر بی پایان جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به تمرکز بر حفاظت از مردم با ایمان است. مقامات اعلام جدید مذهبی و اخلاقی معافیت به قانون مراقبت مقرون به صرفه را پیشگیری از بارداری دستور در پاییز سال 2017 فعال است که تقریبا هر شرکت با مذهبی یا فلسفی اعتراض به کنترل تولد برای جلوگیری از پوشش آن در سلامت کارکنان برنامه.

“حتی اگر (فدرال قانون آزادی مذهبی) نمی وادار مذهبی معافیت … بخش اعتقاد آنها مناسب ترین اداری در پاسخ به مذهبی ایراداتی که مطرح شده” مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: در زمان.

در این مدت مورد دادگاه عالی خواسته شده بود تا تصمیم بگیرند که اگر دو جدید معافیت بودند مناسب و قانونی است. رهبران از پنسیلوانیا و نیوجرسی که به چالش کشیده قوانین ادعا کرد که مقامات فدرال و شکست خورده به دنبال روش اداری و فاقد قدرت به چنین اصلی در تنظیم قانون مراقبت مقرون به صرفه.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>