افزایش در زندان تایید موارد درایوهای خواستار آزادی بیشتر یوتا زندانیان

سالت لیک سیتی — با رشد و گسترش رمان coronavirus در سراسر ایالت یوتا یک زندانی در شهرستان واشنگتن زندان فکر کرده اید که چرا افسران نمی شد با پوشیدن ماسک.

هفته گذشته در میان تایید COVID-19 شیوع بیماری در زندان بسیاری از کسانی که تست مثبت بود نقل مکان کرد به یک بخش همسایه او سهام با دیگران خدمت کردن احکام زندان در مرکز شهرستان.

روز پنج شنبه در زندان گزارش شده است که در مجموع 92 زندانیان — حدود 1 در 3 زندانی وجود دارد — تا به حال ویروس. زندانی در حال حاضر می گوید آن را یک ماده از زمان قبل از او آلوده است.

“ما فقط نوع از اینجا نشسته اردک تا زمانی که ما مریض,” او گفت: درخواست خود را به نام نکردن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه از سوی مقامات. “آیا کسی که به مرگ قبل از شما انجام کاری است؟”

زندانبانان در شهرستان واشنگتن و در سراسر کشور می گویند که آنها گرفته اند گسترده اقدامات احتیاطی برای محدود کردن ویروس از ورود و گسترش در محله های نزدیک از جمله آزاد کردن صدها زندانی در اوایل. اما زندانیان و طرفداران می گویند زندان باقی می ماند بیش از حد شلوغ به درستی جدا شده و یا در معرض.

وبر زندان شهرستان تایید 82 عفونت پنج شنبه در میان زندانیان و یک کارمند افزایش آن نسبت به دو جدید زندانیان مرد و دیگران در معرض این ویروس در حالی که در یک جامعه کار خدمه در ماه ژوئن هنگامی که آن را نمی باید فضا برای منزوی کردن هر متهم به مدت دو هفته مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند.

زندانی در جنوب یوتا گفت: در مورد او مدیر است و نه پاسخ سوالات خود را در مورد آنچه در حال انجام است برای کمک به او و دیگران در کار خود خدمه دریافت کنید. این گروه در حدود یک دوجین تلقی شده است کم خطر و اختصاص داده شده به کار در سطح وسیع تری در جامعه چمن زنی تمیز کردن اصطبل اسب و راه اندازی برای کنوانسیون.

برت Varoz ارشد شنوایی افسر با یوتا مدیره از عفو و آزادی مشروط گفت: آژانس همچنان به بررسی های اولیه انتشار ارسالی از اصلاحات بخش برای زندانیان در ظرف شش ماه از آزادی مشروط تاریخ. او گفت: “نمی دانم که چگونه بسیاری از به تاریخ فرستاده شده اند خانه زود است.

اهل بیت در شهرستان واشنگتن است که کمتر از دو هفته به دور از نیم سال قطع. او آزادی مشروط تاریخ تعیین شده برای ماه ژانویه کمی بیش از یک دهه پس از او به جرم اتهامات از جمله تشدید سرقت و اقدام به تشدید حمله.

انجی Millgate او همسر سابق گفت: او به نگرانی در زندان است نه زیر دقیق تر پروتکل در محل در زندان است.

“بهترین دوست من در زندگی در معرض خطر است اینجا” Millgate گفت. “من فقط فوق العاده غمگین و نا امید و ترس است.”

یوتا سیستم زندان ندارد اتاق برای برگزاری آن تقریبا از 5700 مجرم پس از آن قرارداد با چندین شهرستان زندان به خانه حدود 1400 زندانی. این گزارش 14 مورد در میان زندانیان در زندان های شهرستان فقط سه در دراپر زندان و هیچ در آن Gunnison تسهیلات.

مایک Haddon مدیر اجرایی یوتا وزارت اصلاحات گفت: زندان به پوشش صورت برای هر زندانی در زندان شهرستان است و هماهنگ با کلانترها. اگر چه زندان های تحت منظم ممیزی استانداردهای تعیین شده توسط کلانترها و دولت او گفت: زندان محدود شده نظارت.

“وزارت اصلاحات نمی نیاز به اقدامات از county زندان به طور خاص مربوط به COVID-19 به خصوص که این بیماری همه گیر گذرا دارد” Haddon در بیانیه ای گفت. “زندان شهرستان مستقل هستند و در عمل با انتخاب county sheriffs.”

نسخه های اولیه از زندانیان مستقر در زندان اتفاق می افتد گاهی اوقات اما نه استاندارد ،

سارا Wolovick یک وکیل با آیتالله سیستانی از یوتا در حال تلاش برای تغییر آن است. او اصرار مسئولان شهرستان سطوح ایالتی و فدرال برای شناسایی بیشتر است که می تواند منتشر شود پیش از محاکمه و یا پس از یک اعتقاد راسخ گفت: “بودن در زندان نباید یک حکم اعدام است.”

Wolovick گفت: سازمان شده است در تماس با وبر و واشنگتن کانتی رهبران و با حدود ده زندانی مردم در سراسر دولت است.

او همچنین خواستار زندان به دنبال از طریق وعده به ارائه بیشتر ماسک و بهداشت منابع به زندانیان و نیاز همه افراد از جمله کارکنان به پوشیدن پوشش صورت.

قبل از شیوع بیماری در جنوب یوتا در زندان, افسران نمی شد به طور معمول با پوشیدن ماسک اما تا در شرایط خاص مانند زمانی که آنها در تعامل با زندانیان نشان داد که علائم و قبل از رزرو نمایش درمانی گفت: Jake Schultz رئیس و معاون در واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر. وی به عرضه کم از چهره پوشانده اند.

“تمرکز اصلی ما بود برای نگه داشتن آن, از آنجا که ما درک که یک بار آن را کردم در آن خواهد بود دشوار است برای حاوی” شولتز گفت. زندانیان نیست و نیاز به پوشیدن ماسک در حال حاضر مگر اینکه آنها خود را ترک مسکن واحد یا ارتباط برقرار کردن به طور مستقیم با کارکنان. آنها را تشویق به پوشیدن آنها را در مناطق مشترک شولتز گفت.

او با اشاره به زندان انجام شده گسترده آزمایش برای به دست آوردن یک تصویر بهتر از گسترش, اما بسیاری از تایید به این ویروس نشان داده اند و نه علائم.

زندانی وجود دارد گفت: او هنوز رتبهدهی نشده است تست شده است. او معتقد است که زندانبانان بودند غفلت در اوایل اما گفت: نا امیدی نهفته است به طور عمده با مقامات دولتی که اقتدار به آزادی او.

او اشاره کرد مقامات به سرعت انتقال زندانیان از Daggett زندان شهرستان حدود سه سال پیش در میان آیات است که افسران به طور غیر قانونی مستقر بی حس کردن اسلحه در زندانی در میان دیگر موارد نقض حقوق بشر. ویروس کشنده به شمار یک تهدید بیشتر و در عین حال او و دیگران باقی می ماند در این مرکز گفت.

یکی از چیز خوب در او اشاره کرد این است که کار خود را خدمه توسعه یافته بیشتر حس از هدف پس از اختصاص به طبخ وعده های غذایی در نظر گرفتن محل معمول کارکنان آشپزخانه که هر دو تست مثبت بودند و یا در معرض ویروس.

“این اولین بار کار برای تاسیسات — یا برای هر مرکز — که من احساس می کنم ما در حال درمان مانند انسان به عنوان تنها زندانیان,” او گفت:.

هنوز هم او ترس خود را برای سلامت خود و همکاران خود از جمله یک مرد است که یک بازمانده سرطان در اواسط دهه 60.

“در پایان روز آنها باید همه چیز را انجام داده آنها احتمالا می تواند ما را از اینجا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>