عمل جراحی برای کمر درد مشابه نتایج مطالعه نشان می دهد

بیماران مبتلا به کمر مشکلات اغلب نگرانی در مورد چه مقدار زمان آنها نیاز به بهبود می یابند در صورتی که عمل جراحی است. یک مطالعه جدید می یابد نتایج مشابه برای دو مشترک روش های ستون فقرات با حداقل تهاجم.

عمل جراحی ممکن است توصیه می شود برای شرایط بحرانی از پایین ستون فقرات مانند فتق دیسک و یا تنگی کانال نخاعی.

تبلیغات

محققان در بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی در شهر نیویورک در مقایسه 117 بیمارانی که کمری با حداقل تهاجم, عمل جراحی رفع فشار و 51 بود که کمری با حداقل تهاجم, عمل جراحی فیوژن ستون فقرات. تمام مراحل انجام شد توسط همان جراح ارتوپدی.

“مطالعه ما این است که برای اولین بار در نوع خود در نگاه به بازگشت به فعالیت ها و قطع درد مخدر دارو پس از يک سطح کمری فشار و یا تنها در سطح فقرات کمری همجوشی انجام شده با یک روش با حداقل تهاجم” محقق ارشد گفت: دکتر Sheeraz قریشی, جراح ستون فقرات در بیمارستان.

آن زمان 117 بیماران فشار متوسط از سه روز قبل از اینکه آنها دیگر مورد نیاز مواد مخدر دارو درد و هفت روز برای 51 ستون فقرات بیماران.

در میان بیمارانی که سوار خود را قبل از عمل جراحی و رفع فشار و بیماران در زمان متوسط از 14 روز به رزومه رانندگی و 18 روز برای همجوشی بیماران.

هیچ تفاوت معنی داری بین دو گروه در چه مدت آنها در زمان بازگشت به کار, با توجه به مطالعه است.

این یافته ها مهم هستند زیرا استاندارد باز عمل جراحی ستون فقرات به طور کلی نیاز به یک مقدار دیگر بازیابی و کندتر بازگشت به فعالیت بیش از استاندارد کمری فشار قریشی اشاره کرد.

“در مطالعه ما تمام بیماران در هر دو گروه قادر به ادامه رانندگی و بازگشت به کار در عرض سه هفته از عمل جراحی گفت:” در یک بیمارستان و انتشار اخبار ، “هنگامی که شما مقایسه این قاب زمان که از استاندارد باز عمل جراحی ستون فقرات آن را واقعا قابل توجه است. بیماران با داشتن یک استاندارد ستون فقرات می تواند شش ماه یا بیشتر برای بهبودی کامل” قریشی گفت.

شرایط بحرانی از پایین ستون فقرات از علل شایع درد و ناتوانی و جراحی ممکن است در نظر گرفته شود که اولیه درمان از جمله دارو و درمان فیزیکی نیست کمک کند.

کمری فشار عمل جراحی شامل برداشتن یک بخش کوچک از استخوان و یا بخشی از یک فتق یا برآمدگی دیسک است که با فشار دادن بر روی یک عصب. ستون فقرات است گسترده تر از عمل جراحی است که در آن جراحان پیوستن دو یا چند مهره هم گاهی اوقات با استفاده از پیچ و شاتون.

يافته های پژوهش حاضر در اوایل سال جاری در یک نشست مجازی of the American Academy of Orthopaedic Surgeons. داده ها و نتیجه گیری های منتشر شده در جلسات معمولا در نظر گرفته ابتدایی تا کارشناسی برای انتشار در مجله پزشکی.

اطلاعات بیشتر

آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده در کمر درد.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de