ده سال پس از BP افق آبهای عمیق فاجعه فرستاده صدها میلیون گالن نفت در سراسر خلیج مکزیک محققان می گویند رسیدن آسیب به مراتب مهم تر از آنچه قبلا تصور.

در یک مطالعه منتشر شده در چهارشنبه , علم, Claire پاریس-Limouzy و Igal Berenshtein از دانشگاه میامی نشان داد که مقدار قابل توجهی از نفت بود هرگز در تصاویر ماهواره ای و یا گرفته شده توسط موانع که قرار بود برای متوقف کردن گسترش.

“نتایج ما تغییر تاسیس برداشت در مورد عواقب ناشی از نشت نفت نشان می دهد که سمی و نامرئی نفت می تواند به گسترش فراتر از رد پای ماهواره در به طور بالقوه کشنده و زیر غلظت کشنده به طیف گسترده ای از حیات وحش در خلیج مکزیک گفت:” پاریس-Limouzy.

“نامرئی نفت” در سراسر منطقه در حدود 30% بزرگتر از 92,500 مایل مربع کارشناسان قبلا بر این باور رسیده بود مطالعه می گوید.

“من فکر می کنم این نوع از تغییر راه شما فکر می کنم در مورد نشت نفت” Berenshtein گفت: واشنگتن پست. “مردم باید برای تغییر راه آنها را به این کار به طوری که آنها می دانم که وجود دارد این نامرئی و سمی جزء از نفت است که تغییرات زندگی دریایی.”

اقیانوس حفاظت از مرز آبی کمپین ابراز “انزجار” در وحی—اما جای تعجب نیست.

پس از سال 2010 فوران چاه نفت و پلت فرم انفجار که به کشته شدن 11 نفر و دانشمندان برآورد کرده اند که فاجعه spewed 210 میلیون گالن نفت طی پنج ماه با روغن رسیدن به فلوریدا و تگزاس.

بسیاری از روغن های ریخته شده که Berenshtein و پاریس-Limouzy شناسایی شده در تحقیقات خود با استفاده از یک مدل است که به آنها اجازه ردیابی نفت در خلیج فارس از منبع آن گسترش زیر سطح آب شد و سمی به اندازه کافی بیش از زمان برای نابود کردن 50 ٪ از زندگی دریایی آن را آمد در سراسر.

“هنگامی که شما روغن همراه با ultraviolent نور خورشید از آن می شود دو برابر سمی تر از نفت به تنهایی” پاریس-Limouzy گفت: پست. “روغن سمی می شود و در غلظت های بسیار پایین.”

کارشناسان بسیار دست کم گرفته به حدی که زندگی دریایی صدمه شد محققان گفتند.

پژوهش منتشر شد به عنوان برگ برنده دولت آماده برای باز کردن قطب شمال و اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام به نفت و گاز اجاره و گسترش لیزینگ در خلیج فارس.

“زمان برای به دست آوردن سوخت های فسیلی و انرژی های تجدید پذیر” را نوشت آبی مرزی مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im