نظرسنجی: تنهایی نه افزایش طول COVID-19 مستندات

پس از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس کارشناسان نگران اند که اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات منجر به افزایش در تنهایی. اما تحصیل در ایالات متحده نشان می دهد آن را بازی کرده است و از آن راه.

در یک بررسی ملی, محققان دریافتند که یک ماه به دولت مستندات آمریکایی ها بودند بیشتر احتمال دارد به احساس انزوا و تنهایی از آنها قبل از COVID-19. در واقع اغلب مردم گفت: آنها احساس بیشتر در ارتباط با دیگران است.

تبلیغات

یافته های محققان گفت: در حال اندازه گیری چگونه به خوبی مردم را تنظیم طول بیماری همه گیر.

“این همیشه جالب به اشتباه ثابت شود” گفت: روانشناس جیمز Maddux با اشاره به پیش بینی کارشناسان که تنهایی را افزایش می دهد احتمالا به طور چشمگیری.

Maddux بود که نه درگیر در این مطالعه گفت: نتایج آن مهم هستند.

“من فکر می کنم این یک عهد به انسان سازگاری و انعطاف پذیری” گفت: Maddux ارشد پژوهشگر با مرکز برای پیشرفت رفاه دانشگاه جورج میسون در فیرفکس ،

که به می گویند که هیچ کس دچار انزوا در طول همه گیر گفت: رهبری محقق Martina Luchetti دستیار استاد در کالج دانشگاه ایالتی فلوریدا از پزشکی است.

اما به طور متوسط این نظرسنجی نشان می دهد که پاسخ دهندگان گزارش هیچ افزایش در تنهایی. و این هم درست است از گروه های خاص انتظار می رود در خطر خاص-از جمله مردم به تنهایی زندگی می کنند و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن.

وجود دارد برخی از تغییر در میان افراد مسن که گزارش افزایش در تنهایی در ابتدای بحران به عنوان اجتماعی فاصله توصیه صادر شد.

تبلیغات

اما این افزایش پس از وارد کردن stay-at-home سفارشات به اجرا در آمد.

چرا هیچ ملی تبار به تنهایی?

این بررسی می تواند به این پرسش پاسخ دهد. اما Luchetti گفت: “فاصله فیزیکی” ندارد به معنی انزوای اجتماعی. و نتایج در خط با آنچه بسیاری از مردم می گویند anecdotally — که آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای اتصال با کمک سیستم عامل مانند FaceTime و زوم.

در واقع کیفیت بسیاری از اتصالات روزانه ممکن است بهبود یافته است — با درخواست از مردم “حال شما چطور است ؟” و در واقع صحبت کردن در مورد آن است.

“مردم ممکن است چک کردن در با یکدیگر بیشتر و چک کردن در با دوستان است که آنها اتصال با قبل از” Luchetti گفت.

Maddux به توافق رسیدند. “حتی کار ایمیل در حال امضا کردن با” ایمن ماندن,'” او اشاره کرد.

Maddux گفت: آن را نمی خواهد او تعجب اگر آن نوع از تعامل انسان — با این حال از راه دور — در حال ساخت یک تفاوت. “ممکن است به احساس و پشتیبانی بدون اینکه چهره به چهره” او گفت:.

فراتر از آن است که محققان اشاره,, فیزیکی, فاصله بود در خدمت کاهش بیماری همه گیر. احساس کمک به خوب بیشتر ممکن است افزایش “انعطاف پذیری به تنهایی” گفتند.

مطالعه منتشر شده 22 ژوئن در آمریکا روانشناس. آن شامل بیش از 2000 نفر از بزرگسالان ایالات متحده که بخشی از یک تنهایی نظرسنجی انجام شده در ماه های ژانویه و فوریه. پس از COVID-19 اعلام شد اضطراری ملی در مارس محققان تصمیم به تماس با شرکت کنندگان در نظرسنجی دوباره برای ارزیابی چگونه همه چیز تغییر کرده بود برای آنها.

از آنها خواسته آنها همان سوال در مورد تنهایی در اواخر ماه مارس و دوباره در اواخر ماه آوریل — در حدود یک ماه به اقامت در خانه سفارشات در بسیاری از ایالات آمریکا.

تبلیغات

به طور متوسط این نظرسنجی نشان می دهد که پاسخ دهندگان گزارش هیچ افزایش در تنهایی و در واقع تمایل به احساس “درک حمایت” از دیگران در مقابل ژانویه/فوریه.

افراد مسن بودند و تنها گروهی که در گزارش یک افزایش موقت در تنهایی. آنها شروع به در یک محل بهتر — گزارش کمتر تنهایی از افراد جوان را قبل از COVID-19. و افزایش plateaued در ماه آوریل است.

روشن نیست که چرا. اما Maddux گفت: یک احتمال این است که ابتدا بسیاری از افراد مسن بودند نه بزرگ تکنولوژی کاربران است. و سپس آنها آموخته است.

رفتن به جلو Maddux گفت: افراد مسن که شکل زوم و اسکایپ ممکن است به خوبی خواهید به نگه داشتن با استفاده از تکنولوژی به ماندن متصل.

اما در حالی که یافته های مطالعه تشویق آنها تنها اسیر تجارب افراد به اواخر ماه آوریل است. از آن خواهد شد مهم Luchetti گفت: برای نظارت بر مردم چگونه کرایه به عنوان زمان می رود — به ویژه کسانی که مسن تر هستند و یا دارای شرایط بهداشتی است که ممکن است حد خود را چهره به چهره به عنوان متحده بازگشایی شده است.

نظرسنجی ها همچنین محدودیت مانند از دست دادن پاسخ دهندگان در طول زمان است. این نظرسنجی آغاز شده و با نزدیک به 3,800 مردم و بیش از 2000 در پاسخ به پیگیری در ماه مارس است. افرادی که گزارش بیشتر تنهایی در ابتدا بودند بیشتر احتمال دارد به رها کردن.

اطلاعات بیشتر

ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در مبارزه با تنهایی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de