بررسی نشان می دهد کاهش چشمگیر در غرب زنبورعسل جمعیت

سالت لیک سیتی — فدرال بررسی داده های موجود پرده یک روند نگران کننده برای غرب زنبورعسل جمعیت که دیده است آن اعداد خرد شدن به میزان 93 درصد در دو دهه گذشته است.

پیدا کردن توسط بررسی زمین شناسی ایالات متحده کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی یک گونه وضعیت ارزیابی برای شروع این سقوط توسط خدمات شیلات و حیات وحش است که در نهایت ممکن است اضافه کردن حشرات به آن گونه های در خطر انقراض لیست.

Tabitha قبر و نویسنده ارشد این مطالعه و تحقیقات بوم شناس با بررسی گفت: این روند با غرب زنبورعسل مستند بین 1998 و 2018 مشکل است به دلیل نقش مهم خود را به عنوان گرده.

“آنها کمک می کند مقدار زیادی از پول در شرایط گرده افشانی خدمات ما محصولات غذایی” او گفت:. “هفتاد به 80 درصد گلدهی گیاهان و محصولات کشاورزی در حال گرده افشانی توسط حیوانات به طور کلی. گرده افشانی کمک به 20 میلیارد دلار در بخش کشاورزی در ایالات متحده است.”

Bumblebees نیز در گرده افشانی گیاهان در طبیعت مانند huckleberries که یک جزء اصلی منبع غذایی برای خرس.

وجود عوامل متعدد در بازی که در حال کمک به مرگ زنبورعسل از جمله آفت کش ها تکه تکه شدن زیستگاه های آب و هوای گرم و عوامل بیماری زا, محققان می گویند.

“مردم شروع به توجه به این کاهش در 1990s. این زنبورعسل است که یک بار بسیار گسترده و مشترک چیزی است که مردم شروع به دیدن کمتر” گفت: Cox-پرورش, پژوهش رهبر و محل هماهنگ کننده وزارت کشاورزی ایالات متحده را گرده افشانی حشرات واحد پژوهشي در دانشگاه ایالتی یوتا.

“وجود دارد موضعی جمعیت که در آن هنوز هم شاد و سالم اما وجود داشته اند کاهش بخش بزرگی از آن در توزیع های قبلی. … پرسیدن که چرا این کاهش اتفاق می افتد بسیار مهم است.”

A bumblebee lands on a lavender bush in the International Peace Gardens in Salt Lake City on Friday, July 17, 2020.
یک زنبور عسل در اراضی اسطوخودوس بوش در صلح بین المللی باغ در شهر سالت لیک در جمعه 17 جولای سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

نگرانی وجود دارد که گونه های دیگر از bumblebees در مورد استفاده تجاری در گرده افشانی در حال گسترش عوامل بیماری زا به غرب زنبورعسل کاکس-پرورش اضافه شده است.

“نقش آفات و عوامل بیماری زا است که از نگرانی خاص” او گفت:. “نیز وجود دارد که تغییرات آب و هوایی و چگونه است که تحت تاثیر توزیع زنبور عسل. Agri-مواد شیمیایی نیز بخشی از استرس مسئله است.”

گور گفت: پژوهش نیست نقطه به یک علت قطعی برای کاهش, که خواهد بود که تمرکز تحقیقات دیگر تلاش برای بهتر کمی خاص تهدید.

“ما یک نمونه طراحی و شناسایی کرده اند که در آن ما باید شکاف ها در دانش” گور گفت. “هستند بسیاری از مکان ها در غرب آمریکای شمالی که در آن ما انجام داده اند نمونه برای bumblebees در مورد برای مدت زمان طولانی. ما نیاز به حمایت از این نوع از نظارت و تحقیقات است.”

به این منظور ساکنان می تواند در عمل با دانلود یک برنامه در bumblebeewatch.org و مستند چه bumblebees در مورد آنها ممکن است در سراسر آمده است. شده اند وجود دارد حدود 14,000 ارسالی از تمام 49 متحده bumblebees در مورد که در آن رخ می دهد.

Cox-پرورش نیز اضافه شده است که مردم می توانند گیاهی زنبور عسل دوستانه پوشش گیاهی به منظور تشویق حضور خود را در اطراف خانه.

“کاشت برای bumblebees یا تمام زنبورها واقعا مهم است,” او گفت:. “یکی از مسائل عمده در مواجهه با گرده عدم گل ها و منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>