بازمانده COVID-19: چگونه به راهنمای

سالت لیک سیتی — رمان coronavirus جهانی همه گیر همچنان به رفت و برگشت در سراسر جهان ایجاد دوزخ به عنوان افراد بیمار شدن با COVID-19. آن رسیده 120 کشور جهان است.

با توجه به روزانه تعداد توسط دانشگاه جانز هاپکینز حداقل 137,400 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و تقریبا 5,100 مرده بود از صبح روز جمعه. در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه وجود دارد گفت: حداقل 1,629 موارد و حداقل 41 مرگ و میر. اعداد تغییر به طور مداوم. این ویروس به 47 ایالت و ناحیه کلمبیا. روز جمعه بعد از ظهر حداقل نه نفر در ایالت یوتا تا به حال تایید COVID-19 هیچ یک از آنها را در جامعه گسترش یافته است.

در حالی که سلامت ادارات دولتی کسب و کار و دیگران سخت در حال کار به سرعت گسترش و کاهش آسیب زیادی وجود دارد که هر فردی می تواند انجام دهد. اما آن را سخت بدانید که در آن برای شروع است. ما با هم یک راهنمای برای کمک به.

Symptom checker

اولین علائم COVID-19 به طور معمول نشان می دهد تا بین دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

کارشناسان می گویند برای تماشای تب (88 درصد از موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی), سرفه خشک (68%) و تنگی نفس (حدود 20%). نزدیک به 40 درصد از کسانی که با رمان coronavirus تجربه خستگی و یک سوم شکایت بیش از حد خلط. بسیار کوچکتر سهام شکایت از آبریزش بینی و سردرد و یا اسهال.

که گفت: اکثر موارد شدید عفونت کروناویروس ممکن است دچار پنومونی سندرم حاد تنفسی و نارسایی کلیه و حتی مرگ شود.

اکثریت قریب به اتفاق موارد — 80% — خواهد بود خفیف و می توان در خانه و بدون درمان خاص. تست برای تعیین اگر آن را COVID-19 نیست حتی لازم در آن موارد. اما مردم باید دور ماندن از دیگران هر زمان که آنها بیمار هستند.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری علائم خاصی باید بی درنگ کسی به دنبال توجه پزشکی سریع-آن است که یک ویروس و یا نه. آنها عبارتند از:

 • اشکال در تنفس یا تنگی نفس
 • درد مداوم و یا فشار در قفسه سینه
 • جدید سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار
 • مایل به آبی و لب و چهره
حرفه ای گرفتن سواب برای تست COVID-19 نیاز به دنده محافظ, اما این واقعا کمک به عموم مردم است.
Adobe سهام

اگر نیاز به تست ؟

یوتا مقامات بهداشتی می گویند آزمایش ظرفیت تیره و تار به عنوان COVID-19 اسپرد را از طریق جوامع است. وجود دارد محدود اما رو به رشد تعداد تست در دسترس است. حتی لوازم از مواد شیمیایی استفاده می شود برای فعال کردن آزمون استفاده می شود بسیار با دقت به طوری که آنها را اجرا کنید. و تامین کنندگان برای لباسهای ماسک و دیگر موارد مورد نیاز توسط کسانی انجام آزمون با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن با تقاضا است.

پنج شنبه صبح سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس که سر یوتا Coronavirus نیروی کار گفت: نزدیک به 200 نفر تست شده برای COVID-19 بهداشت عمومی آزمایشگاه. خصوصی labs نیز آغاز شده تست; ARUP آزمایشگاه را 100 تست های چهار شنبه و ساختمان ظرفیت 500 نفر در روز است. Intermountain Healthcare و دیگران در حال افزایش آزمایشگاه توانایی رسیدگی به کروناویروس تست. نتیجه بار متفاوت است, اما دوباره در ظرف سه روز. آنها در نظر گرفته شود “presumptive” تا زمانی که تایید مختلف آزمایشگاه.

و وجود دارد در حال حاضر حداقل شش درایو از طریق مکان های که در آن افرادی که ترياژ شده به مطمئن شوید که آنها نیاز به آزمون می توانید یکی را بدون مراجعه به اتاق انتظار.

هیچ کس می شود تست شده و بدون تریاژ و ارجاع. تقاضا نیز بیش از عرضه است.

آن را کمک نمی کند که نگران-خوب است و چه بسیاری از منابع که نمی تواند به خصوص مفید برای آنها, اما به شدت مورد نیاز آن ارائه مراقبت و آزمایش است.

این خبر بدی. خوب این است: بسیاری از مردم نیازی به آزمایش می شود کارشناسان بهداشت می گویند. خود را با علائم خفیف خواهد بود و آنها نیاز به مراقبت از خود در خانه و دور ماندن از دیگران تا زمانی که آنها هست.

هنوز برخی از علائم است که حکم تست.

اگر شما بسیار شدید علائم 911 تماس بگیرید.

در غیر اضطراری مورد:

 1. آیا فقط رفتن به مطب دکتر یا اورژانس. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را از طریق یک برنامه آنلاین یا از طریق تلفن. تقریبا همه یوتا سیستم مراقبت های بهداشتی ارائه پزشکی از راه دور گزینه است. و هر مطب کسی برای کمک به شما کشف کردن که چگونه به نمایش در خواهند آمد.
 2. یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را بیش از رفتن علائم خود را. که متخصص نیز در نظر سفر خود را در تاریخ و یا این که آیا شما شده است در تماس نزدیک با کسی که شناخته شده است به COVID-19.
 3. اگر فرد ارائه دهنده پزشکی از راه دور تریاژ تصمیم می گیرد شما باید آزمایش شما گفته شود که در آن برای دریافت تست و ارجاع/مجوز مرتب خواهد شد.
 4. نگاهی به شناسایی خود را.
 5. هنگامی که شما بوده ام swabbed (بینی و گلو), رفتن به صفحه اصلی خود جدا و آن را صبر کنید تا زمانی که شما می شنوید نتایج.
دست شستن کلیدی برای توقف گسترش این رمان coronavirus
Adobe سهام

متوقف کردن گسترش

در یک کنفرانس خبری در یوتا وزارت بهداشت به بحث COVID-19 سلامت کارگران و خبرنگاران بودند یادآوری به خود و یکدیگر برای جلوگیری از دست دادن.

که دوستانه ژست یک عادت بسیار بد است با توجه به گسترش بسیار عفونی COVID-19.

خوشبختانه بسیاری از مشاوره برای چه هر کس می توانید انجام دهید برای کمک به مهار این ویروس بسیار اساسی است:

 • جلوگیری از دست دادن.
 • جلوگیری از دست زدن به صورت خود را.
 • دستهای خود را حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون (ذهنی همهمه از “الفبا” و یا “تولدت مبارک” دانلود آهنگ دو بار).
 • استفاده از ضد عفونی کننده دست که شامل 70 درصد و یا بیشتر الکل اگر شما نمی توانید دستان خود را بشویید.
 • جلوگیری از گروه های از مردم است.
 • اقامت حدود 6 فوت دور از دیگران است.
 • آیا رفتن به انبوه حوادث.
 • ضد عفونی کردن سطوح است که کسی با یک ویروس ممکن است لمس کرده اند و یا سرفه و یا عطسه ،
 • پوشش خود را سرفه و عطسه. شما پس از پرتاب از یک بافت به دور دستان خود را بشویید.
 • اگر شما بیمار نمی دهد آن را به دیگران است. منزوی کردن خود است.

اگر شما بیمار هستید و ماسک ممکن است مفید برای نگه داشتن قطرات تنفسی و جلوگیری از گسترش. کسی که به ارائه مراقبت برای شما ممکن است بهره مندی از پوشیدن یک. آن را موثر پیشگیرانه ابزار در غیر این صورت.

همانطور که برای دادن که درست نیست. چشم پوشی در آغوش هم. در حالی که COVID-19 در گردش است نگه داشتن دست های خود را به خودتان. آماندا Dickson از KSL رادیویی خواستار آن را “قلب بدون دست.”

برخی از ضربه آرنج. و یا شما می توانید تعظیم نود, لبخند و یا موج.

Jared Camberos and Jordi Camberos take water, toilet tissue and other items to their car as they and other shoppers at the Lehi Costco prepare themselves over coronavirus concerns on Tuesday, March 3, 2020. Shoppers are being told that they can only buy up to five cases of water and up to three cases of toilet tissue from that store.
جارد Camberos و Jordi Camberos را آب بافت و موارد دیگر به ماشین خود را به عنوان آنها و دیگر خریداران در لحی Costco آماده سازی خود را بیش از coronavirus نگرانی در سه شنبه, 3 مارس سال 2020 است. خریداران گفته است که آنها فقط می تواند خرید به پنج مورد از آب و به سه مورد از دستمال توالت از این فروشگاه.
اسکات G Winterton, Deseret News

تجهیزات برای قرنطینه

آب کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست شده اند پرواز کردن قفسه ها در فروشگاه ها در سراسر آمریکا به مردم آماده شدن برای امکان قرنطینه در طول بیماری همه گیر.

شما نباید آماده سازی همان است که شما را برای یک زلزله یا یک گردباد. “آب و برق را عملکرد خوب است. برق و آب آشامیدنی گاز شما تمام است. بنابراین تنظیم آن را کنار گذاشته و تمرکز بر روی چیزهایی که واقعا قابل اجرا در این شرایط همه چیز شما ممکن است نیاز به دلیل این که شما نباید خود را ترک صفحه اصلی” نیکلاس Rupp سخنگوی دریاچه نمک شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: Deseret News.

در اینجا یک لیست از چیزهایی که در دست دارند بر اساس ترکیبی از توصیه های بهداشتی کارشناسان Ready.gov به صلیب سرخ آمریکا و دیگران است. به اندازه کافی به گذشته حداقل دو هفته.

مواد غذایی که شما در واقع خوردن ترجیحا نیست که بیش از حد نیاز به آماده سازی اگر شما بیمار هستید و یا مراقبت از کسی که.

داروهای تجویزی. اکثر کارشناسان توصیه می کنند شما باید یک ماه عرضه در دست است اما از مردم می خواهد که کار خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شرکت بیمه و به طور بالقوه دیگران به ترتیب است.

بیش از ضد مواد مخدر برای مدیریت علائم.

تمیز کردن وسایل از جمله برای خشکشویی دست شستن و ضد عفونی کردن. کارشناسان چند توصیه می شود محصولات با سفید برای سطوح سخت مانند دستگیره درب. آنها نمی دانند که همه چیز را در مورد این coronavirus فشار اما bleach جان هاردی نورو ویروس.

ضد عفونی کننده دستحداقل 70% الکل است. اگر شما می توانید هر یک در فروشگاه خرید نمی $138 بطری. استفاده از آب و صابون و بدون در نظر گرفتن دستهای خود را اغلب.

لوازم کودک مانند پوشک و دستمال مرطوب و کودک غذاهای خاص.

لوازم حیوان خانگی به دلیل خاکستر و Fido نیز نیاز به غذا خوردن برای دو هفته در حالی که شما در حال قرنطینه و Roscoe خواهد نیاز به تمیز کردن بستر زن سبک و جلف ،

کتاب و فیلم و پازل جدول کلمات متقاطع و پروژه های برای کمک به شما در عبور زمان.

چیزهایی که شما نیاز به کار از خانهمانند یک کامپیوتر و یا تنقلات و نوشیدنی های شما استفاده می شود برای مصرف در محل کار.

تمیز کردن و ضد عفونی

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری معتقد است مردم بیشتر apt به معرض رمان کروناویروس که باعث COVID-19 نزدیک ترین همکاران — خانواده و دوستان و همکاران ما در آغوش گرفتن و دست دادن با و کار در کنار.

این امکان وجود دارد که دست زدن به یک سطح که در آن یک فرد آلوده تنفسی قطره کاهش یافته است می تواند از گسترش این بیماری است. کارشناسان بهداشت و درمان هنوز در حال یادگیری در مورد این گونه از coronavirus.

CDC می گوید تمیز کردن حذف میکروب ها از سطوح اما نمی آنها را بکشند. ضد عفونی کننده است که ضربه مرگ, هر چند آن را نمی کند, پاک کردن سطح. شما می خواهید به انجام هر دو است.

 • تمیز کردن و ضد عفونی کردن مناطقی که در لمس زیادی نور سوئیچ دستگیره های درب توالت و آب لوله کنترل از راه دور, دسته, جدول سخت پشت صندلی و کمد درب.
 • اگر شما می توانید منزوی کردن فرد بیمار در یک اتاق و به حداقل رساندن چقدر دیگران در معرض آن فرد است.
 • اگر آن را امن برای انجام این کار (آن ممکن است یک ایده خوب برای کودکان یا بزرگسالان با شرایط خاص) تعیین مجموعه ای از تمیز کردن وسایل برای شخص بیمار اتاق برای جلوگیری از حمل محصولات در سراسر خانه.
 • یک حمام مشترک باید تمیز و ضد عفونی هر زمان یک فرد بیمار از آن استفاده می کند.

How-tos:

دستکش یکبار مصرف و سپس پرتاب آنها را بعد از هر استفاده. اصلا قابل استفاده مجدد با استفاده از دستکش برای هر چیزی که ربطی به COVID-19. پاک کردن دست های خود را به طور کامل پس از شما را از هر گونه دستکش ،

سطوح تمیز با آب و صابون و سپس ضد عفونی کردن.

“برای ضد عفونی رقیق سفید کننده خانگی راه حل, راه حل الکل با حداقل 70% الکل و شایع ترین سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام خانوار ضد عفونی کننده باید موثر” CDC می گوید.

سفید کننده می تواند آسیب برخی از سطوح اما اعتقاد بر این است بیشتر موثر است. استفاده از ⅓ فنجان در هر گالن از آب یا 4 قاشق چای خوری در هر لیتر. استفاده از گرم ترین آب ممکن است.

آژانس حفاظت از محیط زیست ایجاد کرده است یک لیست از محصولات آن را می گوید می تواند ادعا می کنند آنها کشتن پاتوژن های ویروسی از جمله احتمالا این coronavirus فشار است. برای کسانی که به دنبال دستورالعمل روی بسته بندی.

آمریکایی شیمی شورا دارای یک لیست از محصولات است که باید موثر برای سطوح بدون منفذ که بندر ویروس.

لباس را می توان به شسته در گرمترین آب تلقی مناسب برای مواد. نمی لرزش کردن لباس های شسته شده به عنوان است که می تواند به گسترش این ویروس, اما شما لازم نیست که برای شستن فرد بیمار لباس های شسته شده به طور جداگانه. آن را خشک به طور کامل.

دستکش بپوشید اگر شما در حال لمس کردن بیمار فردی خود و یا لباس های شسته شده, زباله, و غیره. و دستهای خود را پس از شما را خاموش ،

برای اطلاعات بیشتر COVID-19 اطلاعات Coronavirus.utah.gov یا CDC COVID-19 سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im