بازماندگان از آمریکا شکنجه و تفسیر به شنیده می شود قبل از دادگاه بین المللی

واشنگتن – در یک تصمیم تاریخی منتشر شده در جولای 8, بین کمیسیون آمریکایی حقوق بشر تعیین می شود که چهار بازماندگان از آمریکا مخفی بازداشت و شکنجه برنامه باید حق خود را در حال حاضر مورد قبل از دادگاه منطقه ای. Binyam محمد ابو Elkassim Britel محمد Farag احمد Bashmilah و Bisher al-Rawi قربانیان در ایالات متحده فوق العاده ای تفسیر برنامه—post-9/11 هماهنگ جهانی شرکت ربایی فضل پرداخت بازداشت در سلول انفرادی و شکنجه. خود نقطه عطفی شکایت تسلیم شد با ايرلند در سال 2011 پس از یک فدرال مورد آنها در زمینه پرتاب شد بر این اساس است که اجازه می دهد این مورد به ادامه را نشان داد “اسرار دولتی.”

در سفارش مورد به حرکت به جلو ايرلند نشان داد که “موانع غیر قابل عبور در نظام حقوقی ایالات متحده” جلوگیری از قربانیان آمریکا عملیات ضد تروریستی از به دست آوردن راه حل قبل از دادگاه های ایالات متحده. چهار نفر به طور مشترک توسط دانشگاه نیویورک عدالت جهانی درمانگاه* و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU).

“بر خلاف دادگاه های ایالات متحده کمیسیون یافت که قربانیان ایالات متحده فوق العاده ای تفسیر و شکنجه می توانید ادعای خود را شنیده گفت:” استیون وات کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی حقوق بشر برنامه. “مشتریان ما دهه پیگیری عدالت است در نهایت پرداخت می شود.”

این آمریکایی-کمیسیون بین المللی حقوق بشر, دادگاه مستقر در واشنگتن دی سی نشان داد که ایالات متحده آمریکا است که مسئول تحت آمریکا اعلامیه حقوق و وظایف زن و مرد به احترام به حقوق همه ایالات متحده تحت کنترل حتی زمانی که این افراد در واقع خارج از کشور است. این ايرلند در حال حاضر خواهد شد در نظر گرفتن شایستگی از بازماندگان’ دعاوی حقوقی از جمله هر گونه ایالات متحده نقض حقوق مندرج در اعلامیه ،

“در زمانی که برگ برنده دولت در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای خنثی کردن پاسخگویی برای آمریکا شکنجه این تصمیم نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا است که در بالا قانون” گفت: پروفسور مارگارت Satterthwaite مدیر NYU عدالت جهانی درمانگاه و مشاور برای آقای Bashmilah. “رئیس جمهور تهمت است بی وقفه حمله عدالت بین المللی موسسات اخیرا با یک فرمان اجرایی اجازه تحریم در برابر دادگاه جنایی بین المللی حتی برای تحقیق در آمریکا جنایات جنگی است. به کمیسیون امریکایی تصمیم به قبول این مورد نشان می دهد که تلاش برای پاسخگویی نخواهد بود نقض.”

محمد Britel, Bashmilah و al-Rawi ظ مشترک خود را درخواست قبل از ايرلند پس از ایالات متحده آمریکا دادگاه فدرال رد دعوی خود را علیه Jeppesen Dataplan, Inc., یک بوئینگ فرعی که پرواز ارائه خدمات پشتیبانی به سازمان سیا به عنوان بخشی از فوق العاده تفسیر برنامه. در تفسیر پرواز قربانیان اغلب برهنه, sexually assaulted diapered محدود و بسته را به کف هواپیما به عنوان بخشی از یک روش شناخته شده به عنوان “تسخیر شوک” درمان. دولت ایالات متحده مداخله در طرح دعوی در دادگاه به استناد اسرار دولتی امتیاز منجر به طرح دعوی در دادگاه را اخراج.

*ارتباطات از دانشگاه درمانگاه ادعا نمی به نمایندگی از مدرسه نهادی انداز ،

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>