T تعداد سلول های خون ممکن است ارائه سرنخ برای COVID-19 درمان

شدت COVID-19 بیماری ممکن است تحت تاثیر آنچه محققان را “cytokine طوفان.”

در یک مطالعه جدید محققان ارزیابی 522 COVID-19 بيمار 5 روز به 97 سال مراجعه کننده به دو بيمارستان شهر ووهان چین در ماه دسامبر و ژانویه. این مطالعه همچنین شامل یک “گروه کنترل” 40 افراد سالم است.

در مقایسه با گروه کنترل 76 درصد از COVID-19 بيمار به طور قابل توجهی پایین تر از سطح سلول های T — یک نوع از سلول های سفید خون که نقش مهمی در پاسخ ایمنی در مقابل عفونت های ویروسی.

بیماران بستری در واحد مراقبت های ویژه بود بسیار پایین تر سلول T تعداد از کسانی که نمی نیاز به ICU مراقبت. بیماران بیش از 60 سال سن تا به حال کمترین T شمارش سلول يافتهها نشان داد.

و سلول های T که آیا زنده ماندن در COVID-19 بيمار خسته شده و قادر به عملکرد در ظرفیت کامل نویسندگان این مطالعه گفت.

COVID-19 بیماران نیز سطح بالایی از سايتوکاين — یک پروتئین است که به طور معمول کمک می کند تا مبارزه با عفونت. بیش از حد بسیاری از سايتوکاين می تواند سریع و بیش از حد پاسخ التهابی به نام “cytokine طوفان” که باعث می شود که پروتئین ها برای حمله به سلول های سالم است.

که نشان می دهد جدید کروناویروس نمی کند حمله سلول های T به طور مستقیم. به جای آن باعث توليد سيتوکين که نتایج در از دست دادن و خستگی از سلول های T با توجه به نویسندگان این مطالعه منتشر شده در مارس 1 در مجله Frontiers in Immunology.

نتایج مطالعه جدید ارائه سرنخ در مورد چگونه به درمان COVID-19 محققان گفتند.

“ما باید توجه بیشتری به سلول T شمارش و عملکرد خود را به جای عملکرد تنفسی بیماران” نویسنده مطالعه دکتر Yongwen چن سوم نظامی پزشکی در دانشگاه چونگ کینگ, چین گفت: در انتشار اخبار مجله.

چن افزود که “فوری مداخله زود هنگام ممکن است مورد نیاز در بيماران مبتلا به پایین لنفوسیت T می شمارد.”

علاوه بر این, او اشاره کرد تحقیقات آینده باید تمرکز بر تعیین گروه از سلول های T که ممکن است مهم در COVID-19 همراه با شناسایی مواد مخدر است که افزایش T شمارش سلول و عملکرد.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de