Tabernacle Choir به انتشار فیلم با مضمون آلبوم با ‘جنگ ستارگان’ ‘Avengers: Endgame موسیقی

به مناسبت روز جنگ ستارگان به خیمه گروه کر و ارکستر در معبد مربع به تازگی منتشر شده یک ضبط از “دوئل از سرنوشت” — موسیقی حماسی است که عرضه در طول نهایی lightsaber جنگ در “Star Wars Episode I: The Phantom Menace.”

گروه کر تفسیر از جان ویلیامز قطعه است که در حال حاضر در دسترس برای پخش Spotify در. این هم بخشی از یک تا پنج آهنگ EP از گروه کر را رها مارس 22 با توجه به انتشار اخبار.

بقیه آهنگ ها در این آلبوم عبارتند از:

  • “اصلی در پایان” — یک آهنگ است که بازی در “انتقامجویان: Endgame” بسته شدن اعتبارات است. فیلم خود رسیده سالگرد یک سال گذشته در ماه است.
  • کلاسیک, انجیل, آهنگ “من دور پرواز” از “O Brother, Where Art Thou?”
  • “هنگامی که شما باور” از “شاهزاده مصر”
  • “Eatnemen Vuelie (ترانه از زمین)” — سنتی نوردیک موسیقی است که با الهام از باز کردن آهنگ از فیلم دیزنی “یخ زده”. این قطعه بخشی از گروه کر پایونیر روز کنسرت در سال گذشته شامل مهمان هنرمند Sissel.

“گروه کر و ارکستر را یک سنت دیرینه انجام, الهام بخش, موسیقی از برادوی و فیلم” ماک Wilberg گروه کر موسیقی, مدیر, در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که برای به نمایش گذاشتن قدرت این موسیقی برای الهام بخشیدن و تشویق ما است. عنوان ‘هنگامی که شما بر این باورند” قطاری که مفهوم ساختمان ایمان و نشان می دهد که چرا آن را مناسب برای گروه کر و ارکستر برای ضبط این موسیقی است. این موسیقی می تواند لمس روح خود را در یک راه بسیار منحصر به فرد.”

“هنگامی که شما بر این باورند: یک شب در فیلم” علائم اولین آلبوم به ویژگی های گروه کر جدید آرم — نماد که شامل نام گروه کر و هفت طلا-رنگی لوله های ارگ نمایندگی مشهور ارگان در دریاچه نمک خیمه های Deseret News قبلا گزارش شده است.

این آلبوم در دسترس خواهد بود برای جریان, دانلود و خرید فیزیکی آغاز مارس 22 در Spotify موسیقی اپل و آیتونز.

انتشار این آلبوم می آید به عنوان coronavirus همه گیر شده متوقف کر فعالیت های معمول. 360 خوانندگان حضور داشتند هفتگی شیوه یا آواز برای آن longrunning هفتگی پخش “موسیقی و دکلمه” با توجه به Deseret News.

یک هفته پیش گروه کر نیز به تعویق افتاد تابستان آن سال 2020 تور — برنامه ریزی برای 25 ژوئن-ژوئیه 16 — به 2021 با توجه به Deseret News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de