خیمه معبد مربع organists رزومه رسیتال در آنلاین سری کنسرت

سالت لیک سیتی — قبل از COVID-19 گیر یکی از اندرو Unsworth مورد علاقه بخش بودن مذبح و معبد میدان ارگ انجام شد و در ظهر ارگان رسیتال در دریاچه نمک خیمه.

این رسیتال جلب مخاطبان کوچکتر. آنها را پخش و یا ضبط شده. این ارگ انتخاب موسیقی است.

“برای من این بود که یک مقدار آرام تر محیط زیست از بازی به صورت زنده از تلویزیون پخش” Unsworth گفت. “بنابراین من از دست آن است.”

ارگان علاقه مندان و طرفداران Tabernacle Choir در معبد مربع خواهد بود خوشحال می دانیم سنتی رسیتال در حال بازگشت این هفته با یک فن آوری پیچ و تاب و شاید کمی استرس حداقل برای شروع است.

پنج مذبح و معبد مربع organists — ریچارد الیوت Unsworth برایان Mathias لیندا Margetts و یوسف Peeples — را یک بار دیگر بازی رسیتال در آنلاین جدید کنسرت سری به نام “لوله کشی بالا: ارگان کنسرت در معبد مربع است.”

کنسرت سری خواهد شد در جریان سه بار در هر هفته در روز شنبه, چهار شنبه و جمعه در ظهر و در دسترس خواهد بود در Tabernacle Choir کانال یوتیوب کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران زنده سازمان دیده بان صفحه: (broadcasts.ChurchofJesusChrist.org) و گروه کر وب سایت (thetabernaclechoir.org).

یک شب آنلاین ارگان کنسرت شامل تمام پنج organists روز یکشنبه ساعت 7 بعد از ظهر به لگد کردن هفتگی ارگان های سری. 45 دقیقه ای کنسرت فیلم برداری بدون مخاطبان را شامل انواع موسیقی از کلاسیک تا سنتی و سرودهای روحانی و جاری می شود در همان گروه کر و کلیسا کانال.

این عضو جدید سری کنسرت شروع می شود در روز دوشنبه 22 ژوئن در ظهر با یک نوازنده ارگ در هر روز. اطلاعات بیشتر در مورد سری کنسرت از جمله کنسرت برنامه در دسترس است thetabernaclechoir.org.

کنسرت سری از ویژگی های هر دو معبد مربع اندام. از 22 ژوئن تا 10 ژوئیه در organists خواهد جریان موسیقی شامل نمک دریاچه خیمه ارگان. در جولای 13 کنسرت حرکت به مرکز همایش های ارگان در حالی که خیمه عضو دریافت برنامه ریزی بازسازی.

روزانه ارگان رسیتال در خیمه بودند به حالت تعلیق در مارس 15 با توجه به COVID-19 شیوع.

Unsworth گفت: ایده برای ارگان سری کنسرت در آمد از الیوت اصلی خیمه ارگ.

“من فکر می کنم او احساس و همه ما توافق کردیم که این زمان منحصر به فرد. ما نمی دانیم که Tabernacle Choir قادر خواهد بود برای دیدار دوباره” Unsworth گفت. “این یک موزیکال است که ما می توانیم در این شرایط ما باید به کمک نوعی, هنری, موسیقی و حتی معنوی به جهان ارائه در این زمان منحصر به فرد.”

جریان ارگان کنسرت به طور بالقوه می تواند رسیدن به گسترده تر آنلاین جمعیتی که خوب است Mathias گفت.

“ما یک شانس برای رسیدن به یک بزرگتر و گسترده تر مخاطبان” او گفت:. “ما هیجان زده برای دیدن چه نوع از علاقه وجود دارد که در این رسیتال آنلاین نیست.”

قبل از همه گیر این رسیتال جذب معبد مربع گردشگران موسیقی و ارگان عاشقان و همچنین به عنوان کنجکاو. این فرمت جدید ممکن است بیشتر استرس زا در برخی از راه. به جای قابل مشاهده در شخص مخاطب وجود خواهد داشت یک تولید کارکنان و دوربین. همه انتخاب موسیقی باید در مالکیت عمومی است.

“این رفتن به متفاوت” Unsworth گفت. “زمانی که من کمی بیشتر به آن استفاده می شود آن را آسان تر می شود اما در حال حاضر من فکر می کنم آن را احتمالا بیشتر استرس زا از بازی یک رسیتال برای مخاطبان است که شما می توانید ببینید و با برقراری ارتباط.”

هر دو Unsworth و Mathias سپاسگزار هستند قادر به اشتراک گذاشتن استعدادهای خود و ادامه بازی های تاریخی و معروف جهان خیمه ارگان.

“من به رسمیت شناختن آن به عنوان یک افتخار و یک امتیاز به این بازی نمادین ابزار” Unsworth گفت. “من فکر می کنم وقتی کسی کشف چیزی زیبا, آنها می خواهند برای به اشتراک گذاشتن آن با افراد دیگر. که چگونه از آن است که با من و موسیقی است. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن عشق با مخاطبان است.”

در تعدادی از موارد قبلی Mathias به استقبال مخاطبان پس از تلاوت که به او گفت یک قطعه او انجام شده با الهام از آنها و یا کمک به آنها احساس چیزی خاص. او و دیگر organists امیدوارم که بیشتر شنوندگان را پیدا خواهد کرد چیزی است که “زیبا” در موسیقی خواهد شد که جریان در سراسر وب به خصوص در این زمان که جهان در جستجوی صلح و امید و شفا.

“این یک نعمت بزرگ و فرصت برای استفاده از استعدادها و مهارت های من در راه است که می تواند برکت بسیاری از مردم” Mathias گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de