تاکو شنبه: سر و دم و همه چیز را در بین El Molino de Oro در نارنجی

نارنجی شعبه El Molino de Oro این شرکت است مکان سوم در اورنج کانتی زیر دریاچه جنگل و سان جوان کاپیسترانو. این شلوغ رستوران مکزیکی ترکیبی از دو کسب و کار به یک: یک نانوایی در یک طرف و یک کافه تریا-رستوران به سبک دیگر است.

کافه تریا خط می شود دیوانه وار در موقع ناهار روزانه هنگامی که این محل پر به ظرفیت. بسیار وجود دارد در نظر بگیرید. آنها در خدمت همه چیز از burritos و چیلس rellenos به sopes و tacos. شما می خواهید به نگاه خوب در تمام مواد غذایی در بخار جدول قبل از شما را به صف. شما نمی خواهید به آن شخص که اتومبیل هرج و مرج سازمان یافته به توقف screeching هنگامی که آن را در نهایت نوبت خود را به منظور. به من اعتماد کن: همیشه وجود دارد که فرد و جمعیت پشت سر آنها است که همیشه در آستانه شورش.

انتخاب برای tacos گسترده و بیشتر از آنچه که من نمونه بسیار خوب بوده است به خصوص cabeza (گاو سر بیشتر گونه ها), buche (خوک معده) و شیلی ورد گوشت خوک.

اگر شما می خواهید یکی از عالی خود را صورتی کنچس (قند با پوشش نان) یا tres leches برای دسر جداگانه وجود داره صف و صندوقدار که در طرف دیگر از رستوران.

El Molino de Oro

که در آن: 728 N. توستین سنت نارنجی

زمانی که: صبحانه, ناهار و شام روزانه

تلفن: 714-602-9607

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>