دموکراتیک ریاست جمهوری سناتور ایالت و سناتور ” برنی ساندرز تقبیح رفتار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه پس از رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین ثبت افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر نیویورک تایمز برای یک op-ed آن در سال گذشته منتشر شده.

“اجازه دهید روشن” ساندرز در بیانیه ای گفت: “ما یک رئیس جمهور که معتقد است او فوق قانون است و می تواند و می گویند هر آنچه او می خواهد بدون عواقب باشد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته است قانون اساسی نادیده گرفته خواهد شد از کنگره و با حمله به قوه قضائیه.”

“اجازه دهید روشن است ما یک رئیس جمهور که معتقد است او فوق قانون است و می تواند و می گویند هر آنچه او می خواهد بدون عواقب باشد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته است قانون اساسی نادیده گرفته خواهد شد از کنگره و با حمله به قوه قضائیه.”
—سن. برنی ساندرز
رئیس جمهور ساندرز ادامه داد: “به فشار ‘دشمن مردم’ و در حال حاضر—در نظر گرفتن یک صفحه از خود دیکتاتور دوستان در سراسر جهان در حال تلاش برای از بین بردن حق داشتن مطبوعات آزاد در متمم اول قانون اساسی تحت پیگرد نیویورک تایمز برای انتشار یک ستون نظر خود را در مورد خطرناک رابطه با روسیه است.”

طرح دعوی در دادگاه (pdf) ثبت شده توسط رئیس جمهور 2020 کمپین و ادعا میکند این بار غیرقانونی هتاکان مغلوب ساختن پیشی جستن با انتشار یک op-ed در ماه مارس 2019, نوشته شده توسط روزنامه سابق سردبیر اجرایی ماکس فرانکل که این باورند “واقعی تهمت و روسیه در عوض” نیازی به اثبات در دادگاه قانون یا در کنگره اما این توافق ضمنی بین تهمت و رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین می تواند درک شده با بررسی هر دو خصوصی و عمومی و ارتباطات شناخته شده در آن زمان است.

“وجود دارد بدون نیاز به دقیق انتخابات در تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و ولادیمیر پوتین الیگارشی چرا که آنها تا به حال فراگیر مقابله: از نشخوار به کمک در مبارزه با هیلاری کلینتون برای این موجود جدید طرفدار روسیه در سیاست خارجی شروع با امداد از دولت اوباما سنگین تحریم اقتصادی” Frankel نوشت. “این Trumpites دانست و در مورد نشخوار و برگزار شد از چشم انداز موجود است.”

به عنوان Axios گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دعوی در دادگاه که ثبت شده در ایالت نیویورک دیوان عالی کشور “ادعا می کند در این مقاله به دروغ گزارش یک توطئه بین تهمت و روسیه و این بار آگاهانه منتشر شده نادرست روایت.”

در پر کردن آنها تهمت وکلا استدلال می کنند که طرح دعوی در دادگاه است که نیاز به “عموم ایجاد حقیقت را به درستی به اطلاع تایمز’ خوانندگان (و بقیه جهان) از حقایق واقعی و به دنبال مناسب درمان های خانگی برای آسیب های ناشی از بار’ عمدی نادرست گزارش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری اشاره کرده اند که دارای سابقه ای طولانی در تشکیل پرونده تهمت و افترا و پرونده های حقوقی علیه, اخبار رسانه ها و افراد—هر چند او اغلب با شکست مواجه به دنبال از طریق با آنها.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“این کت و شلوار خواهد بود پرتاب بلافاصله گفت:” قانونی تحلیلگر و روزنامه نگار جفری Toobin. “این یک شیرین کاری تبلیغاتی است.”

برایان Hauss, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه نام طرح دعوی در دادگاه “به طور کامل meritless” در بیانیه ای به رویاهای مشترک.

“یک ناشر نمی تواند در قبال تفسیر مبتنی بر حقایق” Hauss توضیح داد. “اگر قانون هر گونه متفاوت رئیس جمهور تهمت خود می تواند در قبال این ادعا که دموکرات ها تبانی با روسیه است.”

آزادی مطبوعات بنیاد مشخص کت و شلوار فقط به عنوان آخرین تشدید تنش در مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به روزنامه نگاری:

در پاسخ به کت و شلوار و یک سخنگوی این بار گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده به دادگاه به تلاش برای مجازات یک نظر نویسنده برای داشتن یک نظر پیدا کردن آنها غیر قابل قبول است. خوشبختانه قانون محافظت مناسب از آمریکایی ها برای بیان قضاوت و نتیجه گیری به خصوص در مورد رویدادهای عمومی اهمیت است. ما مشتاقانه منتظر به vindicating که حق در این مورد است.”

برای ساندرز را متهم کرد که تلاش تهمت متناسب با الگوی استبدادی رفتار رئیس جمهور—چه کسی به او قول داد به شکست در انتخابات در ماه نوامبر.

“به اندازه کافی” او اعلام کرد. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ معاصر و در ماه نوامبر ما خواهد شد او را شکست بازگرداندن حاکمیت قانون و حفاظت از حقوق اساسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im