Tampa Bay Buccaneers’ Jason Pierre-Paul تحت عمل جراحی زانو

26 ژوئن (فردا) — خلیج تمپا Buccaneers در خارج linebacker Jason Pierre-Paul تحت جزئی جراحی آرتروسکوپی در سمت چپ خود زانو جمعه.

Pierre-Paul ارسال شده تصویری از خود در Snapchat به عنوان او منتظر در بیمارستان به روش. او نیز ضبط شده خود را راه رفتن بر عصا با زانو خود را پانسمان و وارد شدن به ماشین خود را پس از عمل ،

تبلیغات

“این عمل جراحی است. شما احساس می کنید ؟ اما من ‘گوچی’ هر چند. شما احساس می کنید به من؟” Pierre-Paul گفت: در این ویدئو. “از آنجا که پسر خود را فقط به حال به آن را انجام دهد. او فقط به حال به آن را انجام دهد. … خود را پسر خوب. من فقط به حال یک کمی tune-up. اما صادقانه بگویم اگر من قصد دارم برای شکستن که گونی رکورد این سال من نیاز به انجام عمل جراحی است. بنابراین من آن را انجام داد.”

لیگ منابع ESPN گفت: و NFL رسانه ای است که Pierre-Paul انتظار می رود که به صورت آماده برای اردوگاه های آموزشی.

Pierre-Paul-که دچار دو شکسته مهره در گردن او آخرین فصل — بریده 27 کل پردازد, 8.5, کیسه و کیسه و دو پاس defensed در 10 بازی آخر فصل. گردن بیماری او را مجبور به از دست اول شش بازی از 2019-20 کمپین و او ذکر شده بود در این تیم آسیب گزارش با مصدومیت زانو در موارد متعدد در سال گذشته است.

دو-time Pro کاسه های انتخاب معامله شد از New York Giants به Buccaneers قبل از سال 2018 شود. در اوایل این فصل Pierre-Paul امضا دو سال 25 میلیون دلار در مقابله با دزدان دریایی.