هدف قرار دادن ICC: غلط تحریم دوباره

در آنچه به نظر می رسد شده اند بسیار خوب و هماهنگ عمل سیاست خارجی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا این هفته به اعمال تحریم های هدفمند از جمله مسدود ساختن دارایی ها و محدودیت های ویزا در هر هیات از دادگاه جنایی بین المللی که بررسی نظامی و امنیتی به اتهام جنایات جنگی در افغانستان است. این سفر تحریم ها نیز با هدف اعضای خانواده از ICC رئیس دادستان و دیگر افراد برای شناسایی شود بعد اگر درگیر در تحقیقات.

از آغاز این دولت تکرار جناح راست سرود که ICC نقض در ایالات متحده حاکمیت و ایجاد یک سطح فوق العاده ای از خطر به ارتش ایالات متحده که تنها پاسخگو به قانون ایالات متحده برای جنایات جنگی است.

بی اعتنایی و تحقیر از ICC با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید است و نه تحریم ها علیه ICC رئیس دادستان فاتو آغاز. از آغاز این دولت تکرار جناح راست سرود که ICC نقض در ایالات متحده حاکمیت و ایجاد یک سطح فوق العاده ای از خطر به ارتش ایالات متحده که تنها پاسخگو به قانون ایالات متحده برای جنایات جنگی است. این نگه می دارد آنها ادعا می کنند حتی اگر ایالات متحده است نه یک حزب به دادگاه. در دوران صدارت کوتاه او به عنوان مشاور امنیت ملی, جان بولتون تکرار این نگرانی چندین بار از جمله تهدید ICC با تحریم اگر آنها پرداخته آمریکا و متحدانش به ویژه اسرائیل است. و وزارت امور خارجه در حال حاضر لغو ویزای آمریکا از خانم آغاز سال گذشته است.

به منظور امضا شد و به سرعت تأکید توسط یک اعلام کرد “را فشار دهید در دسترس بودن” شامل وزیر امور خارجه مایک Pompeo, وزیر دفاع علامت Esper مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و دادستان کل ویلیام Barr. این مونتاژ از چهار دولت hitters سنگین بود نگاه عمده سیاست های اعلام شده در مورد گسترده کمپین تحریم یا اقدام نظامی به جای تحریم علیه چند دیدگاه وجود دارد. اما اهمیت پمپ و شرایط مرتبط با این هفته اعلام شد به معنای پیام های مختلف مخاطبان فراتر از ICC.

در اظهارات خود, منشی, Pompeo باز با یک سناریو که در آن یک سابق ایالات متحده خدمات فرد تعطیلات در اروپا با خانواده اش خواهد بود موضوع را به بازداشت فوری اگر ICC قادر به ادامه کیفرخواست و حکم از چنین بررسی است. بنابراین ایالات متحده باید جلوگیری از تحقیقات است.

این تصویربرداری می آید در طول یک هفته زمانی که رئیس جمهور شده است به شدت مورد انتقاد قرار سابق و فعلی رهبری نظامی خود را برای سیاسی از نیروهای مسلح علیه شهروندان آمریکایی درگیر در اخیر داخلی شد.

این عمیق ترین نیش آمد از دراماتیک ادعا توسط ستاد مشترک ژنرال علامت Milley علنا ابراز تاسف خود را برای شرکت در رئیس جمهور بحث راه رفتن و عکس op به سنت جان کلیسا فقط در خارج از کاخ سفید هفته گذشته است.

در اوایل سال رئیس جمهور همچنین وارده انتقاد از مقامات نظامی ایالات متحده برای عفو آمریکا خدمتگزاران که متهم به جنایات جنگی توسط ارتش ایالات متحده و عدالت است. در میان مقاصد دیگر, پس از آن, تحریم ها علیه ICC به عنوان یک خدمت نیست بنابراین تلاش محجبه با مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب بر گردیم در زینت های خوب نظامی به خصوص رتبه و فایل.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما بزرگتر پیام سیاسی بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن پایه در مورد امریکا برای اولین بار و اهانت به نهادهای بین المللی. چشمگیر اظهارات برابر ICC با قدرت چهار بودند به عنوان شدید و قوی به عنوان دولت آغاز شد و در سال 2017 در مورد ناتو و یا در پایان ایالات متحده مشارکت در پاریس آب و هوا توافق ما 2018 abrogation از طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA) و اخیر خروج از سازمان بهداشت جهانی است.

پس از “کابوس” طرح بازداشت سرباز آمریکایی توسط ICC اقدام Pompeo مراجعه به دادگاه به عنوان “شدت اثر” درگیر یک “جنگ صلیبی ایدئولوژیک,” “فاسد” و “یک دادگاه نمایشی.”

تحریم ها علیه ICC به عنوان یک خدمت نیست بنابراین تلاش محجبه با مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب بر گردیم در زینت های خوب نظامی به خصوص رتبه و فایل. اما بزرگتر پیام سیاسی بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن پایه در مورد امریکا برای اولین بار و اهانت به نهادهای بین المللی.

Esper تأیید رئیس جمهور تعهد به “محافظت از آمریکایی ها… از آزار و اذیت و سوء استفاده و نفس بیش از حد توسط سازمان های خارج از خود ما نظام عدالت.” اوبراین مشخص ICC به عنوان “اثر غیر قابل توصیف است و با انگیزه های سیاسی بوروکراسی” و این که “ما نمی نیاز به یک فاسد و سیاسی بین المللی بدن به حدس دوم ما سیستم عدالت نظامی.”

و بار ادعا کرد که ICC “تبدیل شده است و در عمل کمی بیشتر از یک ابزار سیاسی به کار گرفته شده توسط غیر قابل توصیف بین المللی نخبگان” است که دستکاری شده توسط قدرت های خارجی مانند روسیه است. او اضافه کرد که وزارت دادگستری بررسی خواهد شد “قابل توجه و معتبر اطلاعات است که نگرانی در مورد یک سابقه طولانی در فساد مالی و تخلفات بالاترین سطح از دفتر دادستان.”

ما نباید چشم پوشی Pompeo را با استفاده از اصطلاح “دادگاه کانگورو.” استفاده شده است که اغلب توسط نخست وزیر این کشور که تکرار آن را به عنوان او را تحسین آمریکا نامگذاریهای. این تحریم ها علیه ICC موافقت شده بود در Pompeo سفر به بیت المقدس در مه. نتانیاهو در مخالفت به دادگاه شده است و حتی بیشتر آوازی از مغلوب ساختن پیشی جستن. نتانیاهو را رد ICC بررسی گزارش از جنایات اسرائیل در سال 2014 جنگ در غزه که تمرکز بر تخریب اموال و اخراج اجباری فلسطینی ها از کرانه باختری و شرق اورشلیم ،

به عنوان تبدیل شده است و آن امضای سیاست عمل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سوء استفاده از تحریم های اقتصادی مربوط می شود که هدف قرار دادند. چنین اقدامات تنبیهی باید این سایت متعلق به محکوم حقوق بشر معتادان و مجرمان جنگی و نه کسانی که متخصصان در حال بررسی این جرائم.

به عنوان تبدیل شده است و آن امضای سیاست عمل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سوء استفاده از تحریم های اقتصادی مربوط می شود که هدف قرار دادند.

واشنگتن نیز همچنان باور غلط که تحریم ها را تشکیل می دهند عضلانی دیپلماسی است. از آنجا که ایالات متحده بسیاری از بار در شرايط مختلف ادارات ثبت قرار عدم صلاحیت ICC در ایالات متحده servicepeople و فعالیت های هر ملت و دادگاه خود را تا به حال به شرایط ایالات متحده در خارج از صلاحیت ICC.

این تحریم های جدید در حال تئاتر overkill بیشتر به تشدید آمریکا استثنایی. متاسفانه آنها آشکار ایالات متحده تمایل به انجام کار سخت از پیوستن متحدان در اصلاح نهادهای بین المللی و ارائه آنها را به منابع مورد نیاز برای به انجام رساندن اهداف خود. در این مورد که در آن تحقیقات نیز شامل نیروهای افغان و طالبان و شبکه حقانی, آمریکا باید سهم ICC هدف از برگزاری عاملان جنایات جمعی و جنایات جنگی پاسخگو باشد. دومی همواره یک آمریکایی ارزش, اما از آن است که به طور قابل توجهی تضعیف می کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im