تعرفه مرد دوباره آن را انجام داده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام کرد که او را گسترش واردات و مالیات بر مصرف کنندگان آمریکایی از قطعات خودرو ناخن و سایر کالاهای ساخته شده در ایالات متحده با فولاد و آلومینیوم. ظاهرا untaxed واردات این فلزات قرار داده و امنیت ملی ما در خطر است.

در زیر آخرین اعلام برخی از واردات محصولات ساخته شده با آلومینیوم خواهد بود موضوع را به 10% مالیات اضافی در حالی که برخی از محصولات فولادی خود را با 25% یکی. تصمیم می آید دو سال پس از اولین دور از فولاد و آلومینیوم تعرفه ها کمی بیش از یک ماه پس از ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه را تصویب توسط کنگره آمریکا دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فاز یک معامله تجاری با چین و در حالی که دولت ایالات متحده است که در وسط برخی از مذاکرات تجاری با اروپا.

با تشکر به توافقنامه تجارت کانادا و مکزیک هستند معاف از این levies جدید. آرژانتین و استرالیا معاف هستند افزود آلومینیوم تعرفه در حالی که برزیل و کره جنوبی معاف هستند از فولاد های اضافی تعرفه ها. این پیچیدگی می تواند یک فاز دو توافق با چین دشوار است و آن را به احتمال زیاد کمک نمی خواهد با کشورهای اروپایی است.

جالب است که رئیس جمهور به نظر می رسد به درک که اصلی تعرفه های فولاد و آلومینیوم را به حال تاثیر منفی که توسط بسیاری از پیش بینی اقتصاددانان است.

اخیر اعلام اذعان دارد که این فلز عوارض را کاهش واردات خارجی و فلزات است که به عنوان یک نتیجه, آمریکا واردات برخی از محصولات ساخته شده با آن فلزات “را به طور قابل توجهی افزایش یافته و پس از اعمال تعرفه ها و سهمیه.” اثر خالص این بیانیه ادامه می دهد “شده است به تضعیف پایه مشتری برای ایالات متحده تولید کنندگان آلومینیوم و فولاد است.” دقیقا!

این نتیجه یک مستند تاثیر تعرفه بر محصولات متوسط مانند فولاد و آلومینیوم. اول این تعرفه ها افزایش هزینه های وارداتی به فلزات و به عنوان یک نتیجه است که افزایش هزینه های تولید برای تولید کنندگان آمریکا که با استفاده از این ورودی. جای تعجب نیست این به این معنی قیمت های بالاتر برای آمریکا ساخته شده محصولات و افزایش واردات کالاهای ساخته شده با آن دسته از فلزات است.

برای مثال بیش از یک سال پیش نوشتم در این ستون که افزایش هزینه جراحی بود که افزایش هزینه تولید زباله disposals در ایالات متحده است. داشتن پوشش تعرفه هزینه با شارژ با قیمت بالاتر این آمریکایی تولید را دیدم برخی از مشتریان خود را تبدیل به خارجی ساخته شده از زباله disposals. همان چیزی که اتفاق افتاده را با شکر. به عنوان شکر داخلی تولید شد محافظت از رقابت خارجی با شکر تعرفه واردات میله آب نبات طور قابل توجهی افزایش یافته.

حتی اگر ما چشم پوشی از هزینه اضافی از تلافی جویانه تعرفه های اعمال شده توسط ما بسیار ناراحت تجارت شرکای مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها تا به حال بسیاری دیگر از مستند اثرات منفی بر مصرف کنندگان آمریکایی از فولاد و آلومینیوم. این اثرات نشان داد با هزاران درخواست توسط تولید کنندگان آمریکا برای معافیت از مالیات بر واردات. این تولید کنندگان برخی از آنها تولید کنندگان فولاد خود را در حال پیدا کردن که قیمت بالاتر از آنها باید در حال حاضر پرداخت برای برخی از ورودی های در حال ساخت آنها کمتر رقابتی است.

یک مطالعه اخیر منتشر شده توسط اقتصاددانان هارون Flaaen و جاستین پیرس در فدرال رزرو هیئت تحقیق که آیا موج جدید تعرفه های تحویل داده شده در رئیس جمهور وعده برای کمک به آمریکا ساخت.

پس از در نظر گرفتن تلافی جویانه تعرفه ها پاسخ بسیار روشن است: هیچ. آمریکا سازمانی موسسه Michael فشار خلاصه یافته های جزئیات برای بلومبرگ مجله. “فراتر از کاهش تولید و اشتغال” اشاره “این مطالعه به این نتیجه رسیدند که قیمت تولید افزایش یافته است اما این تولید نیست. بنابراین تعرفه ها نه تنها صدمه زدن به اقتصاد به عنوان یک کل است, اما آسیب دیده بخش تولید به طور خاص است.”

بیشتر مردم هنگام مواجه با این شواهد توانست به دور از استفاده از تعرفه — اما نه این تعرفه ، آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به گستاخی تصمیم گرفت که او را در حال حاضر دو را با تعرفه های جدید در محصولات مشتق شده است. متاسفانه این همان سیاست های عملکرد همان ترش نتایج.

ورونیک د Rugy محقق ارشد در Mercatus مرکز در دانشگاه جورج میسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su