روز مالیات: میلیاردرهای ثروت رشد بیش از دولت کسری بودجه

واشنگتن – در حدود نیمی از ایالت های امریکا رشد در اقبال از محلی میلیاردرهای طول بیش از همه گیر در بسیاری از موارد کوتوله—ترکیب شکاف هوا برای بودجه دولت در سال 2020 و 2021 ناشی از پزشکی و بحران های مالی. این شگفت انگیز در مقابل به دست آوردن خصوصی با درد یک گرافیک شاخص که امریکا ثروتمندترین شهروندان هستند نه پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات—کمک نمی کند متناسب با راحتی خود را—حتی در دوران ما ملی اضطراری است.

کالیفرنیا 154 میلیاردرهای دیدم جمعی خود را خالص ارزش جهش $175 میلیارد دلار بین مارس 18 و 17 ژوئن سه ماه بعد. (18 مارس تقریبا زمانی که coronavirus shutdown آغاز شد و این تاریخ است که فوربس منتشر شده گزارش سالانه خود در مورد ثروت میلیاردرهای.) که تقریبا دو برابر گلدن استیت بودجه فاصله بیش از دو سال آینده تخمین زده می شود در جایی بین $89 میلیارد دلار و 95 میلیارد. به طور مشابه, نیویورک میلیاردر کلاس رشد $77 میلیارد ثروتمند در “همه گیر بهار” یک ثروت باد اورده تقریبا شش برابر اندازه پیش بینی شده $13.3 میلیارد شکاف در دولت بودجه برای سال مالی که شروع ژوئیه 1.

یک نمودار نشان دادن تمام متحده با داده ها در دسترس است که در اینجا.

وجود 23 متحده در میان 48 (به علاوه منطقه کلمبیا) که برای آن وجود دارد مربوط به بودجه پیش بینی که در آن محلی میلیاردرهای’ ثروت به دست آوردن بیش از برآورد بودجه شکاف اعم از 85 میلیارد دلار از مزیت های برگزار شده توسط واشنگتن را 12 میلیاردرهای به $740 میلیون لبه لذت می برد توسط میسوری پنج ثروتمندترین ساکنان.

در مجموع این کشور 600-plus میلیاردرهای دیدم بخت و اقبال خود را با بالون توسط یک در مجموع حدود 600 میلیارد دلار در یکی از خشنترین سه ماه تکه در کشور سابقه یک بار که دیدم 45 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست بیش از 2 میلیون قرارداد coronavirus و تقریبا 120,000 از آن مرد. گزارش پوشش میلیاردر ثروت رشد بیش از آن دوره در دو دوجین متحده را می توان در اینجا یافت نشد.

“این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که چگونه از ضربت سخت زدن به اقتصاد ما تبدیل شده است و با مشت میلیاردرهای در برخی از کشورها تجربه بالا رفتن سرسام آور ثروت رشد است که حتی بیش از دولت بزرگ درآمد شکاف که باز کرده اند تا با توجه به کروناویروس گفت:” فرانک کلمنت, مدیر اجرایی, از آمریکایی ها برای مالیات انصاف. “چند افراد بسیار ثروتمند در ایالات متحده انجام می دهند واقعا به خوبی در حالی که میلیون ها رنج می برند. اگر لازم بود یک شوکی به ثروتمندان شروع به پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات این است.”

درآمد کمبود ناشی از خشک شدن درآمد مالیاتی طی اقتصادی shutdown به علاوه همه گیر سوخت افزایش تقاضا برای مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات عمومی را در ترکیب به ضربه و سوراخ های بزرگ تقریبا در هر دولت بودجه. بر خلاف دولت فدرال است که می تواند قرض گرفتن راه خود را از طریق یک رکود متحده باید تعادل بودجه خود را هر سال. بنابراین کسانی که سوراخ باید با کاهش هزینه های مالیاتی را افزایش می دهد و یا برخی از ترکیبی که تمایل به تداوم و تعمیق رکود.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دولت و دولت های محلی در حال حاضر گذاشته 1.5 میلیون نفر از کارگران که عمدتا از آموزش و پرورش با کاهش دردناک آینده به مدارس و جاده و بیمارستان عمومی-ایمنی سازمان ها و بیشتر.

رشد ثروت میلیاردر در ضمن مالیاتی رایگان—مگر و تا زمانی که یک میلیاردر دارایی به فروش می رساند که رشد در ارزش. و حتی پس از آن سود در جمله “سود سرمایه” است که اغلب مشمول مالیات در حدود نیمی از نرخ بالای نرمال درآمد مانند می آید از یک حقوق و دستمزد. اگر میلیاردر می میرد قبل از فروش سود است هرگز مشمول مالیات. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به دنبال اصلاحات است که مالیات آن دسته از دستاوردهای میلیاردرهای و از دیگر ثروتمند آمریکایی ها بیشتر نسبتا بالا بردن درآمد بیشتر برای این نوع از خدمات در حال حاضر در معرض خطر است. بایدن را اصلاحات می تواند افزایش 4 تریلیون دلار در طول 10 سال آینده.

سنا ایران است خودداری کردند در خانه-تصویب قهرمانان عمل می کنند که سرمایه گذاری 3 تریلیون دلار در فوری همه گیر و رکود امداد و زمینه سازی برای یک قوی تر بهبود اقتصادی. بودجه خواهد بود تا حدی اختصاص داده شده به شرح زیر است:

همه از اطلاعات فوق برای هر یک از دولت های موجود در یک جدول به اینجا.

ساکنان دولت نیز دریافت سهم عادلانه خود را از زیر کمک های دیگر ارائه شده توسط قهرمانان عمل می کنند:

  • فرمت از طریق پایان سال به 600 $در هر هفته در افزایش مزایای بیکاری که در حال حاضر منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.
  • نوسازی و افزایش کمک های مستقیم چک به افراد و خانواده ها: 1200 $در هر فرد بالغ و کودک تا 6000 $در هر خانواده است.
  • 100 میلیارد دلار برای محافظت از مستاجرها و مالکان از اخراج و سلب حق مالکیت.

حمایت از دولت فدرال است که تنها راه برای جلوگیری از عمیق کاهش به دولت های محلی و مشاغل و خدمات که طولانی و بدتر از همه گیر و رکود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>