روز مالیات در آمریکا: نزدیک به 134M در حال حاضر ثبت بازده

جولای 15 (UPI) — پس از سه ماه تاخیر به دلیل COVID-19 گیر چهار شنبه است روز مالیات در امریکا است.

مالیات دهندگان باید تا پایان روز به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را و یا درخواست خود را به صورت خودکار تمدید می خواهد که تسلیم مدارک — اما نه برای پرداخت مالیات بدهکار — برای سه ماه.

تبلیغات

با توجه به IRS حدود 134 میلیون مالیات دهندگان در حال حاضر ثبت بازده برای سال 2019 از جمله حدود 119 میلیون که در زمینه الکترونیکی.

خودکار فرمت

سرویس درآمد داخلی اعلام کرد در ماه مارس است که آن را تحت فشار قرار دادند معمولی مارس 15 مالیاتی مهلت بازگشت به ماه ژوئیه 15. این حرکت برای کمک به آمریکایی ها در برخورد با مشکلات اقتصادی در آورده با بحران بهداشت و درمان به عنوان میلیونها نفر از کارگران بیکار و یا furloughed.

IRS در نظر گرفته شده بود در حال حرکت به عقب مالیاتی مهلت دوباره اما در نهایت تصمیم گرفت در برابر آن در درجه اول به دلیل مالیات دهندگان می توانند به صورت خودکار فرمت. کسانی که باید فایل بازده خود را با 15 اکتبر.

اگر شما مدیون اما نمی توانم پرداخت کنم ؟

اگر شما مدیون مالیات نمی پرداخت مبلغ در تمام کارشناسان می گویند که آن را هنوز هم فایل اظهارنامه مالیاتی خود را. IRS است که مایل به ایجاد ترتیبات پرداخت که جلوگیری از هزینه مجازات است.

دولت چشم پوشی علاقه و مجازات قبل از تمدید مهلت اما آنها آغاز خواهد شد به تعلق در روز پنج شنبه.

پرداخت را می توان در IRS وب سایت با استفاده از بدهی و یا کارت های اعتباری مستقیم, نقل و انتقالات بانکی و یا صندوق الکترونیکی برداشت.

مالیات دهندگان همچنین می توانید ایمیل برآورد پرداخت با فرم 1040-ES, پرداخت از طریق تلفن و یا با استفاده از IRS2Go نرم افزار تلفن همراه.

هنوز هم زمان برای جامعه جراحان ایران

علاوه بر تشکیل پرونده مالیات مالیات دهندگان نیز تا پایان روز شنبه به سهم خود به یک حساب بازنشستگی فردی یا ایرا برای 2019.

ایرا سهم می تواند از معافیت مالیاتی و کاهش میزان مالیات شما مسئول.

حداکثر سهم به صورت سنتی و راث Ira برای بسیاری از آمریکایی ها است $6,000 اما کسانی که بیش از 50 سال سن می تواند کمک اضافی $1,000.

برخی باید فایل مقاله بازگشت

برخی از مالیات دهندگان ممکن است مجبور به فایل مقاله بازده از طریق پست به دلیل قطعی پیش بینی نشده مربوط به یک ابزار آنلاین IRS در بهار به توزیع محرک پرداخت به آمریکایی ها به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است.

آژانس تاسیس ابزار برای آمریکایی ها برای آنها ندارد, اطلاعات بانکی و کسی که نیست به اندازه کافی درآمد به اظهارنامه مالیاتی. IRS راه اندازی این ابزار برای دریافت پرداخت به این آمریکایی ها سریعتر اما آن را ایجاد یک مشکل ناخواسته.

سیستم درمان خود ارائه اطلاعات مالی به عنوان یک واقعی اظهارنامه مالیاتی — بنابراین برای کسانی که مالیات دهندگان که در حال حاضر باید فایل بازگشت الکترونیکی سیستم آن را رد تفکر آنها در حال حاضر ثبت یک.

“اگر شما انجام این کار و شما در حال حاضر در تلاش برای فایل 2019, اظهارنامه مالیاتی خود را e-file رد خواهد شد” H&R Block گفت: در اطلاع در وب سایت خود را.

H&R Block توصیه می کند که مالیات دهندگان استفاده می شود که IRS غیر filer ابزار به پرونده بازگشت مثال درآمد از $0 یا 1 دلار برای ارسال یک مقاله جدید اظهارنامه مالیاتی از طریق پست ایالات متحده با “اصلاح EIP بازگشت” نوشته شده یا چاپ شده در بالا.

کسانی که ثبت با 2 دلار و یا بیشتر درآمد باید فایل خود را 2019 مالیات با استفاده از فرم 1040-X به اصلاح و بازگشت.

“اظهارنامه مالیاتی است که پس از ثبت یک محرک ثبت نام دیده می شود توسط IRS به عنوان یک تکراری چرا که در حال حاضر وجود دارد یک اظهارنامه مالیاتی با شماره امنیت اجتماعی بر روی فایل و خواهد بود را رد کرد” اشلی مک ماهون سخنگوی TurboTax-ساز اگاه گفت: مطبوعات آزاد دیترویت.

بازدید IRS.gov برای کمک به

این سازمان دارای چندین صفحه در وب سایت خود را برای کمک به filers به خصوص با توجه به این شرایط غیر معمول از COVID19.

Filers می توانید کمک با استفاده از IRS’ تعاملی مالیات دستیار دریافت پاسخ به سوالات متداول و پیدا کردن ابزار برای کمک به آنها را در یک فایل بازگشت آنلاین و یا بررسی وضعیت بازپرداخت مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>