مالیات ثروتمندان و منحرف کردن میلیاردها دلار از NYPD به بودجه صندوق عمومی بیمارستان می گوید: پرستاران اتحادیه

نیویورک بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده است در تماس با دولت دموکرات کنترل دولت برای منحرف کردن میلیاردها دلار از زندان به اداره پلیس شهر نیویورک و به جیب ثروتمندان برای کمک به صندوق بیمارستان های دولتی شده است که تیره و تار فراتر از ظرفیت coronavirus بیماری همه گیر.

در داخلی, یادداشت های به دست آمده روز دوشنبه توسط New York Daily News, the 42,000 عضو ایالت نیویورک انجمن پرستاران (NYSNA) نامیده می شود برای سلب 2 میلیارد دلار بودجه از NYPD, زندان و دادسراها و با استفاده از این پول برای تقویت بیمارستان های دولتی است که در درجه اول خدمت به فقیر نیویورکی که در سخت ترین ضربه Covid-19. NYPD بودجه برای سال مالی 2020 شد و نزدیک به 6 میلیارد دلار.

“آنچه واقعا مهم است که آموزش و نیروی انسانی و فضا. شما نمی توانید مردم را در برانکارد حمل مصدوم در یک راهرو در مراقبت از بیمار و واحد آنها را به یک اتاق—به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با یک بیماری عفونی.”
—جودی شریدان-Gonzalez, New York State انجمن پرستاران

این اتحادیه همچنین خواستار نیویورک دولت برای افزایش 30 میلیارد دلار درآمد برای بیمارستان های دولتی با پیاده روی نرخ مالیات در دولت ثروتمندترین ساکنان و تحمیل مالیات بر دوم و سوم خانه.

“طبقه کارگر و طبقه متوسط و فقیر در حال گرفتن بین نژاد های مختلف,” NYSNA جمهور جودی شریدان-گونزالس گفت: اخبار روزانه. “آنچه واقعا مهم است که آموزش و نیروی انسانی و فضا. شما نمی توانید مردم را در برانکارد حمل مصدوم در یک راهرو در مراقبت از بیمار و واحد آنها را به یک اتاق—به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با یک بیماری عفونی.”

در این یادداشت آمده است که “در زمانی که پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس منجر به تظاهرات در سراسر آمریکا علیه خشونت های پلیس در طی روزهای اخیر خواسته های به آدرس تبعیض علیه آفریقایی و اسپانیایی-آمریکایی ها و برای برابری در بهداشت و درمان, اقتصاد در دولت عدالت پرستاران از ایالت نیویورک انجمن پرستاران خواستار پایان دادن به “مرگ فاصله” برای آفریقایی و اسپانیایی نیویورکی که در حال مرگ هستند در دو برابر نرخ سفیده.”

پرستاران تماس برای کاهش NYPD بودجه می آید به عنوان بخش مواجه است خشم بیش از آن خشونت درمان تظاهرکنندگان که به خیابان آمده اند و در سراسر نیویورک در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی قتل جورج فلوید.

Jacobin تحریریه Meagan روز را تحسین پرستاران تقاضا در توییتر.

“این” پال خواستار قطع بودجه دولت’ تهدید سه گانه: محروم از پلیس, سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی مالیات ثروتمندان به بوت” روز نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de