Taysom هیل توضیح می دهد چگونه او به دنبال تعادل در ایمان, خانواده, فوتبال در زندگی خود

سالت لیک سیتی — Taysom تپه اذعان پیدا کردن تعادل بین ایمان و خانواده و فوتبال یک مشکل است.

آن چیزی است که سابق BYU کارفرمایی — در حال حاضر یک jack-of-all-trades برای New Orleans Saints — اذعان می کند او نیز در حالی که تاکید بر او و همسرش امیلی تمرکز بر بهره گیری از هر آنچه “فصل” زندگی خود را در.

“من آرزو می کنم من فقط به حال واقعا آسان ، این چیزی است که من و همسرم مقابله با هر سال که ما را در مبارزه با هر سال” تپه گفت: در Facebook live Q&A در جلسه هفته گذشته با مبلغان برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در زادگاه خود از پوکاتلو آیداهو.

برای تپه بخشی از این مبارزه در حال حاضر می آید با COVID-19 همه گیر قطع معمول offseason معمول به عنوان تیم های سراسر NFL را تعطیل امکانات تا اطلاع ثانوی. این یک منحصر به فرد offseason در راه های دیگر برای هیل که ضربه محدود رایگان آژانس برای اولین بار قبل از اینکه به تازگی به امضای دو سال گزارش شده 21 میلیون دلار تمدید قرارداد به ماندن با پرستاران از طریق 2021 فصل است.

“آنچه من متوجه شدم این است که شما را از طریق زندگی به فصول مختلف سال و همچنین. در حال حاضر ما در offseason و ما فقط لغو شد ما offseason برنامه. زندگی من از تعادل خارج است در یک راه بسیار خوبی که در آن من می توانید صرف مقدار زیادی از زمان با من با من و دیگر اعضای خانواده و من می تواند مراقبت از آنها را,” او گفت:.

هنگامی که اردوگاه های آموزشی آغاز می شود هیل توضیح داد: بعد از “فصل” شروع می شود به عنوان او آماده برای شروع یکی دیگر از فوتبال فصل و زمان طولانی دور از خانواده خود را. که خانواده پویا به زودی تغییر خواهد کرد برای تپه و همسرش اعلام کرد که چند هفته پیش آنها خواهید بود در انتظار اولین فرزند خود را در ماه اوت است.

“چیزی که ما متوجه است که وجود دارد در حال فصل در زندگی و شما مطمئن شوید که شما را به استفاده از هر فصل آن است,” او گفت:. “اگر آن اتفاق می افتد به فصل فوتبال برای من و سعی کنید به بهترین بازیکن فوتبال من احتمالا می تواند آنجا که من می دانم آن را به نفع همسر من, آن را به نفع خانواده من. اما هنگامی که آن را من offseason من بهترین من انجام به مطمئن شوید که من بهترین شوهر, بهترین پدر و یا در آینده پدر — که من می توانم.”

هیل که در خدمت یک ماموریت برای کلیسای عیسی مسیح به سیدنی استرالیا با اشاره به شخصی ایمان عادات که به او کمک کند و همسر خود را از طریق به چالش کشیدن بار.

“ما در مورد صحبت بسیار عالی که در هر آنچه شما انجام دهد. شما نیاز به تمرکز بر کسانی که همه چیز اما شما نیاز به درک وجود دارد فصل در زندگی و همه چیز در حال رفتن به خارج از تعادل اما من پیدا کردن زمان برای من به عنوان خوانده شده کتاب مقدس شخصی نماز. من و همسرم مطالعه کتاب مقدس با هم, ما را هم دعا هر شب و مهم نیست که اگر ما در حال دور شدن از یکدیگر و یا آن را offseason. این یک اولویت برای ما و ما مطمئن شوید که ما آن را انجام,” او گفت:.

دیگر موضوعات تپه مورد بحث با مبلغان در طول نزدیک به 30 دقیقه مکالمه شامل چه ویژگی تعریف یک قهرمان چگونه همکار نیواورلئان کارفرمایی و مربی Drew Brees تجسم این صفات چه داشتن یک معبد ساخته شده در زادگاه خود به معنی به او و چگونه محاکمه را شکل داده اند که او تبدیل شده است.

“من نمی خواهم خودم را در آن رده” تپه گفت: در حالی که خواسته بودن برای تعریف یک قهرمان. “من تبدیل به واقعا نزدیک با جلب کرد و من می گویند که او یکی از بزرگترین تا کنون بازی ورزشی, بازی موقعیت.”

تپه نسبت Brees موفقیت — 41-سال 13-time Pro کاسه ساز که دارای NFL ضبط به صورت حرفه ای تکمیل درصد (67.6 درصد) که منجر به پرستاران خود را به تنها قهرمانی در سوپر باول XLIV — به اخلاق کار خستگی ناپذیر و رهبری است.

“همه چیز او را در طول روز دارای یک هدف و آن هدف این است که به وضوح می توانید او را به عنوان آماده برای بازی های آینده که ممکن است به طوری که او می تواند موفق برای خودش اما در نهایت برای هم تیمی های خود” هیل گفت.

همانطور که برای ایجاد یک قهرمان در خود تپه به سوی داشتن یک چشم انداز و چسبیده به آن است.

“من فکر می کنم این مهم است که یک چشم انداز برای خودتان در درون شما باید قادر به قرار دادن در کار برای به انجام رساندن آن و به وجود آوردن” هیل گفت. “… این است که ترکیب نادر از داشتن یک چشم انداز و سپس داشتن یک روال و برنامه ریزی برای به دست آوردن وجود دارد.”

هیل گفت آیداهو پوکاتلو ماموریت رئیس جمهور استیو جنوب, اهمیت داشتن یک معبد در شهر خود ضربه او چند هفته پیش زمانی که او تا به حال فرصت برای دیدار پدر و مادر خود را. به پوکاتلو معبد اعلام کرد در سال 2017 است که انتظار به پایان خواهد رسید و در اواخر سال 2021 با توجه به کلیسا. هیل — که با حضور کوهستانی بالا در پوکاتلو که در آن او توسعه یافته به یک چند وجهی ورزشی ستاره — شرکت در زمین شکستن مراسم پوکاتلو معبد.

“من به یاد داشته باشید به دنبال بر روی تپه — آن را باور نکردنی محل — آن را واقعا به من ضربه چقدر مهم است. به عنوان اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران چه باور نکردنی نماد به عنوان ما می تواند نگاه به معبد و می دانم آنچه که نشان دهنده. من می توانم به شما بگویم که مهم ترین چیز در زندگی من و خانواده من هستند و داشتن فرصت را به معبد و مهر و موم شده وجود دارد,” او گفت:.

“چه یک فرصت باور نکردنی برای تمام پرستاران در دره که در نگاه به معبد و برای دیدن آن و فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی به آنها را در زندگی خود را.”

BYU کارفرمایی Taysom تپه بالا-سپاس طرفداران به عنوان او وارد برای گرم یو پی اس در برابر Arizona Wildcats در گلندیل در شنبه سپتامبر. 3, 2016. هیل تغییر از نیوجرسی اعداد — از شماره 4 به شماره 7 — ارشد خود را در فصل 2016 به افتخار برادر خود Dexter.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

هیل که بازی برای BYU از 2012-16 انداخت برای 6,929 و 43 touchdowns در گربه وحشی پشمالو شغل و سمت چپ به عنوان مدرسه حرفه ای رهبر کارفرمایی عجله متری با 2,815. دو تهدید سیگنال-caller همچنین برخورد با چهار پایان فصل صدمات در حالی که در BYU.

او را دیدم فرصت در میان ناامیدی.

“من قادر به بازی فوتبال, اما هنوز هم وجود دارد دیگر چیزهایی که من می تواند انجام دهد برای کمک به من و خانواده و پیشرفت و آکادمیک” هیل گفت. “من نبود رقابت در زمین فوتبال بود اما رقابت آکادمیک. راستش آن سالها که من مجروح که در آن برخی از بهترین سال تحصیلی در BYU.”

در بهار سال 2016 تپه و خانواده اش تجربه کرده تراژدی زمانی که خود را برادر دکستر به طور غیر منتظره در گذشت. هیل گفت که او با اتکا بر خود و خانواده و دانش خود را از طرح نجات برای کمک به آنها حرکت دست دادن.

“این یک تجربه و چسب بین من و پدر و مادرم و خواهر و برادر من. ما واقعا با اتکا بر ما شهادت انجیل. من می توانم بگویم آن را قطعا تقویت, معدن,” او گفت:.

هیل دوباره با اشاره به داشتن تمرکز به عنوان کلید رشد از زندگی پرداخته است.

“من فکر می کنم همه چیز به داشتن چشم انداز زندگی خود را به درک که شما ممکن است برخی از آزمایشات و آنها ممکن است ایجاد یک شکست اما آن را به کاهش دهد آنچه شما می توانید انجام رساندن در زندگی خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im