اتحادیه معلمان انتشار برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘هیاهو و دروغ’

مارس 29 (UPI) — عمده آمریکا و اتحادیه معلمان منتشر کرده است یک برنامه به صورت تدریجی بازگشایی مدارس می گوید می ایستد در مقابل به حرف آمدن از کاخ سفید است.

این فدراسیون معلمان آمریکا با بیش از 1.7 میلیون عضو در روز چهارشنبه منتشر 20-صفحه پنج-نقطه برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس وجود ندارد و از یک COVID-19 واکسن بیان این دهکده در علم و “نه در سیاست و یا افکار واهی و پوچ.”

“طرح ما به عنوان یک تضاد متضاد هدایت هیاهو و دروغ تهمت و دولت” AFT جمهور Randi واینگارتن در بیانیه ای گفت.

امکانات مدرسه در 43 ایالت چهار از مناطق ایالات متحده و منطقه کلمبیا یا توقیف شده اند و یا توصیه می شود برای شاتر برای بقیه سال تحصیلی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس آموزش و پرورش در هفته گزارش شده است.

پس از در حال ظهور در ووهان چین در ماه دسامبر این ویروس در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 3 میلیون نفر از مردم یک سوم از آنها اقامت در ایالات متحده, و آن را تا کنون بدترین آسیب دیده کشور در جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ساخته شده نظر که مدارس را بازگشایی “خیلی زود” بالا بردن نگرانی های ایمنی و بهداشت در میان ملت مربیان است.

در پاسخ به گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه فرمانداران خواست تا “به طور جدی” بازگشایی ملی انجمن آموزش کشور بزرگترین اتحادیه با بیش از 3 میلیون عضو گفت: راننده اصلی از زمانی که مدارس باید بازگشایی سلامت و ایمنی دانش آموزان و معلمان.

“ما در حال گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی مدارس-و نه هوی و هوس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می بالد مورد اعتماد خود را از روده به راهنمای او در طول این بی سابقه جهانی بهداشت بحران” NEA جمهور لیلی Eskelsen گارسیا در بیانیه ای گفت. “آوردن هزاران نفر از کودکان هم در ساختمان مدرسه مناسب و بدون تست ردیابی و انزوای اجتماعی خطرناک است و می تواند هزینه زندگی.”

برای مدارس به تدریج بازگشایی فدراسیون معلمان آمریکا به نام برای حداقل 14 روز متوالی کاهش coronavirus موارد; زیرساخت ها و منابع آزمون های ردیابی و جداسازی موارد جدید; استقرار بهداشت عمومی ابزار که جلوگیری از ویروس’ گسترش و تراز با راهبردهای آموزش و پرورش; مشارکت همه اقشار جامعه و بهبود سرمایه گذاری برای مدارس ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و دولت های محلی و ایالتی.

“آمریکایی است خیره کردن یک چالش منحصر به فرد است که نیاز همه ما به گرد هم می آیند و مذاکره یک مسیر امن به جلو” Weingarten گفت. “نقاشی بر روی حقایق و علم و تخصص مربیان بهداشت و درمان و پزشکان ما باید پیش نویس جسورانه پنج نقطه طرح که هم راستا لازم است بهداشت عمومی ابزار, دانشجو, آموزشی نیاز و تدارکات به تدریج — اما با خیال راحت منصفانه و عمدا — بازگشایی مدارس و جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im