اتحادیه معلمان می گوید: “شل و ول’ CDC فلوچارت در مدرسه Reopenings نشان می دهد که تهمت بی توجهی به ایمنی دانش آموز

بزرگترین آموزش و پرورش اتحادیه در ایالات متحده در روز دوشنبه را رد کرد و یک صفحه هدایت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در مدرسه reopenings به عنوان چیزی جز یک “سیراب” و “شل و ول flowchart” است که ثابت می کند یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر علاقه مند به روابط عمومی و سیاسی پیروزی از سلامت و ایمنی کشور دانش آموزان و آموزش حرفه ای.

ایجاد و انتشار سند (pdf) توسط CDC, شارژ ملی انجمن آموزش و پرورش (NEA)—که نشان دهنده بیش از 3 میلیون مربیان شاغل در این کشور مدارس و کالج ها و دانشگاه ها—انجام شد بدون مربوط به ورودی و نشان دهنده محزون می خوانی ناکافی پاسخ به بحران کنونی ارائه شده توسط Covid-19 بیماری همه گیر.

NEA جمهور لیلی Eskelsen گارسیا گفت که در حالی که اتحادیه بدقت گوش دادن به پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی برای اطلاعات زمانی و چگونه از آن خواهد شد امن به اجازه هیات علمی و کارکنان و دانش آموزان به کلاس های درس برای فرد در یادگیری را paltriness از CDC طرح تنها نشان می دهد “مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: بی توجهی به ایمنی و رفاه دانش آموزان و مربیان” خواهد بود که بیشتر در معرض خطر اگر reopenings اتفاق می افتد قبل از موعد مقرر و بدون مناسب پادمان.

“اخبار فرانسه و کشورهای دیگر نشان می دهد که ما نیاز به دقت و توجه و تمرکز بر ایمنی در بازگشایی, برنامه ریزی و آماده برای عمل به سرعت بر روی داده گفت:” گارسیا , در بیانیه ای. “واقعیت بازگشایی ساختمان مدرسه و دانشگاه است که هر گونه اشتباه می تواند هزینه زندگی به خصوص در میان ما بیشتر دانش آموزان آسیب پذیر و در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع فقیر. یک بار دیگر این دولت سیاست trumping علم است.”

CDC فلوچارت:

screen_shot_2020-05-18_at_2.46.52_pm.png

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من اصلا در نظر گرفتن کشور ما در آینده اگر مدارس تعطیل هستند”—و رئیس جمهور دوخته خود را از انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی در ساخت مطمئن شوید که اقتصاد را به بالا و در حال اجرا در حالی که بارها و بارها کم اهمیت جلوه دادن خطرات بهداشت عمومی است که می تواند ناشی از بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله الزامات و مستند سفارشات.

گارسیا گفت: معلمان و سایر كاركنان آموزشی در سراسر کشور “می خواهم چیزی بیش از به عقب با دانش آموزان ما در ساختمان مدرسه” اما گفت که قادر به با خیال راحت انجام دهید که نیاز به بهتر رهبری از کاخ سفید و جدی بودجه مجاز توسط کنگره است.

به عنوان آموزش و پرورش در هفته گزارش شده عمل قهرمانان امداد تصویب هفته گذشته توسط حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده “را ایجاد $90 میلیارد” دولت مالی صندوق تثبیت برای وزارت آموزش ایالات متحده به حمایت از K-12 و بالاتر در آموزش و پرورش است. حدود 65 درصد از این صندوق و یا حدود 58 میلیارد دلار—را از طریق متحده به مدرسه محلی منطقه.”

NEA و دیگر طرفداران آموزش در حال حاضر تماس با سنا به انتخاب کنید تا است که لایحه و تصویب آن را بدون تاخیر.

“اقتصاد آمریکا نمی تواند بهبود می یابند اگر مدارس نمی تواند بازگشایی گفت:” گارسیا “و ما نمی توانیم به درستی بازگشایی مدارس اگر بودجه کاهش داد و دانش آموزان ندارد و آنچه آنها نیاز به امن یادگیری و موفقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im