اتحادیه معلمان هشدار می دهد با خیال راحت بازگشایی مدارس ما در طول ‘سه گانه بحران’ می تواند هزینه $116.5 میلیارد

پیشرو در ایالات متحده آمریکا اتحادیه معلمان شنبه هشدار داد که با خیال راحت بازگشایی K-12 مدارس عمومی این سقوط در میان coronavirus همه گیر خواهد شد نیاز به حدود 116.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری فدرال—که در بالا از بودجه مورد نیاز به آدرس کاهش بودجه است که باید هزینه های محلی سیستم آموزش و پرورش بیش از 750,000 شغل.

این فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) صادر شده و هشدار در گزارش خود تحت عنوان بازگشایی مدارس و در طول زمان از سه گانه بحران: پیامدهای مالی (pdf) منتشر شده تنها چند ساعت قبل از سنای آمریکا, بهداشت, آموزش و پرورش, حقوق بازنشستگی و کارگری کمیته (کمک) شنوایی تحت عنوان “بازگشت به مدرسه با خیال راحت.”

“این پنج زنگ خطر آتش” اعلام عقبی جمهور Randi Weingarten, در بیانیه ای.

واینگارتن توضیح اهمیت بازگشت به کلاس های درس برای کودکان, والدین, مربیان, و اقتصاد—سپس هشدار داد که “اگر مدارس نمی تواند پول آنها نیاز به با خیال راحت بازگشایی و سپس آنها نمی بازگشایی دوره.”

“امریکا رو به یک سه گانه بحران: یک بیماری همه گیر بهداشت یک نژادی عدالت بحران و بحران اقتصادی—و همه آنها مرتبط,” او گفت:. “مدارس دولتی مراکز جوامع و ضروری برای تعمیر ملت ما چیز ساییده شده بافت اجتماعی. و اقتصاد بازیابی نخواهد شد مگر اینکه به طور کامل ساختمان مدرسه بازگشایی شده است.”

AFT گزارش جدید به شرح زیر انعطاف پذیر و مبتنی بر علم طرح در بازگشایی که این اتحادیه منتشر شده در اواخر ماه آوریل و همچنین به عنوان آنلاین نظرسنجی های انجام شده در ماه مه برای ایالات متحده آمریکا امروز نشان داد که هر دو K-12 معلمان و والدین از کودکان در سن مدرسه در مورد آنچه که نگران بازگشت به فرد در یادگیری را معنی ایمنی و آموزش و پرورش.

اتحادیه برآورد برای چه مقدار از آن هزینه خواهد شد با خیال راحت به بازگشایی حساب برای اضافه کردن دانلود آموزش بهداشت وادار سازد و تمیز کردن کارکنان; خرید تجهیزات از جمله تجهیزات حفاظت فردی; فعال کردن بیشتر آموزش از راه دور; از سرگیری قبل و بعد از مدرسه مراقبت; ساخت حمل و نقل امن تر; ملاقات با کودکان اجتماعی و نیازهای عاطفی و ارائه اضافی حمایت علمی برای دانش آموزان است.

AFT Research Preliminary Estimates of Additional Costs For Reopening

دلار 116.5 میلیارد “را شامل نمی شود برخی از هزینه های اضافی است که ما نمی تواند برآورد به خصوص برای تسهیلات تعمیرات اساسی” این گزارش اشاره می کند. “از جمله تعمیرات اساسی شامل هیچ لمسی لوله ها و درب شستن دست ها-ایستگاه های ارتقاء به سیستم های تهویه علامت و پیکر بندی دوباره از کلاس های درس و فضاهای دیگر. ما اعتقاد داریم هزینه این خواهد بود یکی دیگر از چندین میلیارد اما نمی توانید آن را خاص تر تخمین می زنند.”

واینگارتن ابراز نا امیدی با جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امتناع از به طور جدی تعامل با سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) عمل می کنند و یا H. R. 6800 که معرفی شد و سرانجام توسط آمریکا در ماه مه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این اعداد نشان می دهد مقیاس تلاش مورد نیاز” Weingarten گفت: از عقبی را تجزیه و تحلیل “و این واقعیت است که نه سنا و نه رئیس جمهور آغاز شده است و هر گونه مذاکره در عمل قهرمانان حیرت انگیز است به ما. امریکا معلمان در حال ارسال SOS از آنجا که ما می دانیم که اگر ما نمی بازگشت به چهره به چهره آموزش یک نسل از دانش آموزان اضافه خواهد شد به coronavirus تلفات لیست.”

به عنوان U. s. اخبار & گزارش جهانی‘s پوشش از تجزیه و تحلیل AFT توضیح داد:

جدیدترین دور از coronavirus-امداد بودجه تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در ماه گذشته شامل 100 میلیارد دلار برای K-12 و بالاتر در آموزش و پرورش است. اما جمهوری خواهان مجلس سنا هیچ برنامه ای برای در نظر گرفتن 3 تریلیون قانون که به آنها تماس بگیرید “لیبرال لیست آرزو.” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه کنتاکی گفت: هرگونه امداد بسته خواهد بود کوچکتر از 2 تریلیون دلار بسته به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس است.

با استناد به بیش از 750,000 به تازگی از دست آموزش و پرورش عمومی مشاغل عقبی گزارش می گوید که “قهرمانان عمل خواهد کمک کند متحده آدرس این و دیگر پتانسیل معلم و حمایت از کارکنان زیان کار توسط تامین $57.9 میلیارد دلار به طور مستقیم به مناطق آموزش و پرورش برای جبران از دست دادن درآمد و هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر.”

تحلیل همبستگی نشان داد که قهرمانان قانون بودجه “است که به اندازه کافی پول برای ذخیره و بازیابی 633,000 مشاغل در مدارس دولتی در سراسر کشور, در علاوه بر این به پرداخت برای همه مواد و منابع است که این کارگران و دانش آموزان خود را به طور معمول استفاده کنید.” این گزارش می گوید این قانون می تواند ذخیره و یا بازیابی شغل برآورد 316,365 معلمان 74,739 آموزش دستیاران و 241,896 دیگر آموزش پرسنل.

به عقبی برآورد هزینه با خیال راحت بازگشایی “دوم به سطح این هفته” و در نتیجه “شدید تر تحلیل” با توجه به U. s. اخبار & گزارش جهانی.

در اوایل این هفته AASA مدرسه Superintendents انجمن و انجمن از مقامات مدرسه کسب و کار بین المللی گفت که به منظور پایبندی به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری توصیه های ایمنی برای بازگشایی, مناطق خواهد بود مجبور به صرف حدود 2 میلیون در هر منطقه است که آنها تا به حال برای بودجه—هزینه خیلی گران است که برخی از آنها در حال حاضر دور انداختن برنامه کلاس های حضوری کامل در این پاییز.

حتی اگر اکثریت زیادی از مدارس را بازگشایی در پاییز برخی از معلمان و دانش آموزان به احتمال زیاد نمی خواهد وجود داشته باشد. در ایالات متحده آمریکا امروز رای گیری از مارس یافت که نزدیک به شش در 10 پدر و مادر را در نظر نمی فرستادن فرزندان خود را به عقب و یکی در پنج مربیان به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت. این رقم در چهار میان معلمان 55 ساله و مسن تر.

ایالات متحده نزدیک به دو میلیون نفر تایید Covid-19 موارد دیده است و بیش از 112,000 مرگ و میر. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک کنفرانس بهداشت و درمان جمعه که همه گیر تبدیل کرده است تا خود را “بدترین کابوس” و هشدار داد که “این هنوز تمام نشده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de