نوجوان می میرد پس از مشکوک حمله کوسه در نیو ساوت ولز

11 جولای (فردا) — یک نوجوان surfer درگذشت شنبه پس از یک مظنون حمله کوسه در نیو ساوت ولز, استرالیا, پلیس گفت:.

یک کوسه مورد حمله 15-year-old boy در حالی که او در گشت و گذار در Wilson پرتگاه در Wooli ساحل شمال کففس هاربر در حدود 2:30 بعد از ظهر گفته.

تبلیغات

دیگر خوانندگان به ارمغان آورد او را به ساحل که در آن کمک های اولیه ارائه شد برای آسیب های جدی به پاهای خود و با وجود CPR تلاش برای احیای او درگذشت و در صحنه است.

Wooli ساحل و سواحل دیگر در منطقه بئر اردوگاه و مینی آب بسته شده اند.

پلیس در حال بررسی شرایط اطراف خود مرگ است.

نجات غریق پیتر Adrian گفت که او بر این باور بود که یک کوسه سفید بزرگ حمله اما این تخته موج سواری خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

قربانی شناخته شده به عنوان مانی هارت ساله دانشجوی سال دوم در ساوت گرفتن مدرسه بالا است.

دوستان به یاد داشته باشید او را به عنوان “آرام” و “پس از مراقبت.”

همکلاسی زو سیمون فلچر گفت: “این خیلی سخت به درک که این اتفاق افتاده است.”

“او مانند یک چشم همسر, بنابراین مراقبت از و و پایین به زمین” فلچر اضافه شده است. “این است و ادامه خواهد داد به تاثیر بسیاری در زندگی مردم برای سال های بسیاری آمده است. او هرگز فراموش نخواهد شد.”

ساوت گرفتن دبیرستان ارائه پشتیبانی و منابع به جامعه مدرسه در Facebook post.

“ما دریافت کرده اند برخی از اخبار غم انگیز در مورد یک عضو از جامعه مدرسه ما” این پست بخوانید. “یکی از ما 10 سال دانش آموزان درگذشت ناگهانی و غم انگیز. افکار ما و صمیمی همدردی با دانش آموز خانواده و دوستان است. اگر شما یا کسی که شما می دانید نیاز به کمک وجود دارد پشتیبانی در دسترس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>