به عنوان سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره در روز پنج شنبه اعلام کرد که در ماه گذشته داغترین ژانویه تا کنون ثبت شده گاردین گزارش داد که دانشمندان برزیلی وارد یک رکورد جدید شکستن متوسط از 20.75°C یا 69.35°F در جزیره سیمور در قطب جنوب در فوریه. 9.

این روزنامه اشاره کرد که رکورد جدید همراه با یک سیستم وارد شده در فوریه. 6 آرژانتین اسپرانزا ایستگاه تحقیقاتی در نوک شمالی قطب جنوب شبه جزیره “نیاز به تایید شده توسط سازمان جهانی هواشناسی, اما آنها مطابق با روند گسترده تر در شبه جزیره و در نزدیکی جزایر که گرم تقریبا 3°C [37.4°F] پس قبل از دوران صنعتی—یکی از سریع ترین نرخ در این سیاره است.”

دانشمندان در حال کار برای Terrantar یک دولت برزیل آب و هوا نظارت بر پروژه در قطب جنوب, تشریح آخرین رکورد به عنوان “باور نکردنی و غیر طبیعی” با توجه به نگهبان. به عنوان دانشمند کارلوس شافر قرار داده و آن را: “ما شاهد گرم شدن روند در بسیاری از سایت های ما نظارت, اما ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

سوئدی, نوجوان گرتا Thunberg که دهکده جهانی روزهای جمعه برای آینده جنبش و دیگر طرفداران برای آب و هوا بلند پروازانه عمل مشترک نگهبان‘s مورد این گزارش جدید قطب جنوب رکورد در توییتر پنج شنبه:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در پاسخ به یک Vox گزارش در مورد اخیر ثبت درجه حرارت در قطب جنوب به گزارش ایسنا ، Ed Markey (D-جرم.) توییتی پنج شنبه: “بحران آب و هوا که اتفاق می افتد در حال حاضر. ما نیاز به یک سبز معامله جدید است.”

Markey و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) معرفی سبز جدید مقابله قطعنامه در فوریه 2019.

اخبار از برزیل دانشمندان پیدا کردن به عنوان کارشناسان در NOAA مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی نشان داد که “در طول 141 سال از آب و هوا ثبت شده است وجود دارد هرگز یک گرمتر ژانویه نسبت به ماه گذشته.”

“چه چیزی بیشتر از متوسط خروج از میانگین بالاترین رقم ماهانه خروج تا کنون ثبت شده بدون ال نینو در حال حاضر در مناطق گرمسیری اقیانوس آرام” NOAA گفت. “ژانویه 2020 مشخص شده که 44 متوالی ژانویه و 421st ماه متوالی با درجه حرارت حداقل اسمی بالاتر از 20 قرن متوسط است.”

آژانس ایالات متحده یافت می شود که جهانی زمین و اقیانوس در سطح متوسط برای ژانویه 2020 بود که بالاترین رکورد در 2.05° F بالاتر از 20 قرن متوسط است. رکورد قبلی راه اندازی شد در ماه ژانویه 2016. چهار گرمترین Januaries تا کنون ثبت شده باید تمام رخ داده است بیش از پنج سال گذشته و 10 گرمترین تمام شده است در قرن 21 است.

در هم پیوسته ایالات متحده در ماه گذشته پنجم گرمترین ماه ژانویه در 126 سال سابقه و با درجه حرارت متوسط 35.5°F 5.4°F بالاتر از 20 قرن متوسط است. NOAA گزارش برجسته شده “قابل توجه آب و هوا ناهنجاری و رویدادها” از ژانویه سال 2020 از جمله زیر متوسط دریاچه های بزرگ یخ پوشش یک رکورد درجه حرارت بالا در بوستون و “قوی مثل بهار طوفان سیستم” در جنوب و جنوب شرق است.

NOAA MAPP

فراتر از ایالات متحده آمریکا NOAA گزارش داد که “رکورد درجه حرارت گرم دیده می شد در سراسر نقاط: اسکاندیناوی, آسیا, اقیانوس هند, آسیای مرکزی و غربی اقیانوس آرام به اقیانوس اطلس و آمریکای مرکزی و جنوبی. هیچ زمین یا اقیانوس مناطق تا به حال رکورد سرد ژانویه درجه حرارت.”

آسیا و اروپا و کارائیب همه تجربه دوم خود را گرمترین Januaries با توجه به NOAA. این یخ های دریای قطب حد هشت کوچکتر از ماهواره پرونده آغاز شد و در سال 1979 در حالی که یخ دریای قطب جنوب تا چه حد با ژانویه 2011 برای 10th کوچکترین تا کنون ثبت شده است.

NOAA global map

ژانویه 2020 گزارش آمد حدود یک ماه پس از NOAA, WMO و سازمان های دیگر در سراسر جهان گزارش شده که در سال 2019 شد-گرمترین سال در تاریخ ثبت شده. دانشگاه ایلینوی آب و هوا دانشمند همین Wuebbles گفت: آسوشیتد پرس گفت که مجموعه ای از یافته های “یکی از این موارد که همه چیز در حال گرم شدن به طور چشمگیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im