درجه حرارت به جست و خیز به طور چشمگیری در شمال شرق طی اولین هفته ممکن است

پس از اولین آخر هفته ماه مه ارائه یک فرار سریع از سرد هوا مسلط غرب شروع هفته کاری ارسال خواهد شد درجه حرارت غلت یک بار دیگر.

در حالی که مارس چپ بسیار به دلخواه برای آب و هوای گرم طرفداران در سراسر منطقه و درجه حرارت بازگشت در روز شنبه. بعد از ظهر اوج صدر از 50s فوقانی در شمال مین به پایین 70 در جنوب پنسیلوانیا و مریلند است.

“پس از پایان ماه آوریل به طور متوسط 3.5 درجه سردتر از نرمال بوستون افزایش یافت و به 70 روز شنبه است که در واقع 8 درجه بالاتر از نرمال برای اوایل ماه مه” AccuWeather هواشناس مریم گیلبرت گفت.

یکشنبه خواهد شد از ویژگی های دمای 5 تا 10 درجه فارنهایت به طور متوسط بالاتر از روز گذشته در برخی از نقاط در سراسر شرق.

به عنوان برخی از ساکنان نگاه به استفاده از یکی دیگر از روز لذت بخش در خارج از منزل دیگران را مجبور به پیدا کردن زمان بین حملات از آب و هوای مرطوب.

طوفان در سیستم است که به ارمغان آورد رگبار و رعد و برق به این منطقه در شب شنبه ادامه خواهد داشت بیش از انگلستان و خزش به اواسط اقیانوس اطلس.

به عنوان طوفان همچنان به حرکت به دور از شمال شرقی ایالات متحده در روز دوشنبه بادها را به نوبه خود از غرب و یک کولر توده هوا را به حرکت در.

گرم پیش بینی آب و هوا به پایان آخر هفته خواهد بود جایگزین بعد از ظهر درجه حرارت 10-20 درجه پایین تر برای شروع هفته کاری.

روز دوشنبه در درجه حرارت بالا در طول مناطق ساحلی را معطل در 60s اما مکان های داخلی را در تلاش برای صعود از 50s.

سه شنبه, ترین, مکان, می تواند انتظار می رود دما در 50s. اما درجه حرارت از جنوب پنسیلوانیا به کانکتیکات را یک بار دیگر از صعود به پایین 60s.

ارتفاعات بالا در انگلستان محدود خواهد شد به 40s هر روز.

ساکنان از بوستون به نیویورک فیلادلفیا و دیترویت به دنبال بازگشت سریع به گرما نا امید خواهد شد.

شیب در جریان جت باقی خواهد ماند در سراسر شمال شرقی ایالات متحده این را حفظ خواهد کرد تا شرایط منطقه و طوفان آهنگ بر باد از شرق و اقیانوس اطلس.

حتی هوای سرد حل و فصل خواهد شد بیش از شمال شرقی به پایان هفته حذف و درجه حرارت به حدود 10-15 درجه زیر نرمال برای شروع ممکن است.

متوسط درجه حرارت در آغاز ممکن است طیف وسیعی از 50s فوقانی در شمال انگلستان به پایین 70s اطراف سی

“کسانی که در غرب احساس کمی هم بزنید دیوانه تحت COVID-19 stay-at-home سفارشات می خواهید برای گرفتن یک ژاکت, اگر از رفتن به خارج در حالی که زیر مناسب اجتماعی فاصله پروتکل” گیلبرت گفت.

AccuWeather را دوربرد تیم انتظار چندین حملات بیشتر از کولر-از-دمای هوا برای رفت و برگشت به شمال هر چند روز به وسط ممکن است. کسانی که به امید آب و هوای گرم ممکن است باید صبر کنید تا تقویم به طور کامل به ماه های تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im