ده دوستدار خانواده را نشان می دهد به شراب خواری دیده بان

مارس 21 (UPI) — در حال حاضر که خانواده های خود جدا بالقوه برای چند ماه آینده می توان آن را به چالش کشیدن برای پیدا کردن فعالیت های هر کس هم می توانید انجام دهید. بچه ها را از راه دور مدرسه برای چند ساعت و بزرگسالان هنوز هم ممکن است از راه دور کار می کنند اما فرصت وجود داشته باشد برای خانواده ها به صرف وقت با کیفیت با هم — در یک فضای محدود.

یکی از فعالیت های است که شراب خواری تماشای نشان می دهد. در اینجا 10 که چیزی برای هر کس.

غیر معمولی – Netflix

شیب خانواده خود جمعی پا به شراب خواری تماشای با خفیف سه فصل از آتیپیک در Netflix بکشد. نشان می دهد ستاره Keir Gilchrist سام به عنوان یک نوجوان در طیف اوتیسم به دنبال عشق. آن را نه تنها توانمند سازی نمایندگی از یک شخصیت در طیف بلکه تجسم تلخ و شیرین از خانواده و دوستان خود در حال تحول در نحوه ارتباط آنها با او. Jennifer Jason Leigh, مایکل راپاپورت و Jennifer Lyons-پین نیز ،

Gilmore Girls – Netflix

در حال حاضر از آن زمان برای پرش در پایان عمیق با جدی شراب خواری. Gilmore Girls حال هفت فصل و کسانی که ساعت های طولانی قسمت. با توجه به چگونه سریع Lorelai (Lauren Graham) و روری گیلمور (Alexis Bledel) صحبت آنها بسته بندی شده دو نشان می دهد ارزش از گفت و گو به یکی. اصلی هفت فصل در Netflix chronicling خانواده پیوند و جداگانه عشق زندگی مادر و دختر. اگر شما را مدیریت به پایان Netflix نیز احیای سریال Gilmore Girls: یک سال در زندگی.

سرد ماجراهای سابرینا – Netflix

شما نمی ممکن است بخواهید برای شراب خواری این نشان می دهد قبل از خواب. Netflix بکشد اقتباس از Sabrina the Teenage Witch (Kiernan Shipka) واقعا ترسناک است. آن را هنوز هم ممکن است بیش از حد ترسناک برای بچه های کوچک و حتی در طول روز است. اگر شما نوجوانان و آنها مانند ریوردیل سابرینا همان vibe چون از همان خالق Roberto Aguirre-Sacasa. سه فصل در دسترس هستند در Netflix بکشد.

غریبه همه چیز – Netflix

Netflix بکشد فوقالعاده ضربه تعطیل تولید به طور موقت بنابراین حتی زمانی که این ضربات بیش از آن خواهد شد در حالی که قبل از وجود دارد جدید غریبه همه چیز. بنابراین وجود مقدار زیادی از زمان را به عقب بر سه فصل اول یا rewatch آنها. برای کودکان و نوجوانان وجود دارد یازده (Millie Bobby Brown) و پسران. برای پدر و مادر وجود دارد David Harbour و وینونا رایدر.

والدین – Hulu

صرف شش فصل با sophie dany e. خانواده از NBC تحسین ضربه درام. تمام Bravermans باید داستان های خود را و رفتن را از طریق دنیای واقعی مشکلات جدی به عنوان یک سرطان ترساندن و یا به عنوان جهانی به فروش خانه دوران کودکی. نسل span Craig T. Nelson and Bonnie Bedelia; Peter Krause, Monica Potter and Lauren Graham and Max Burkholder و Mae Whitman. اگر خانواده خود را گرفتار در این است که ماپس از آن والدین است یک جایگزین خوب برای در حال حاضر — و تمام شش فصل در Hulu.

Black-ish – Hulu ABC

خانواده جانسون (Anthony Anderson, Tracee Ellis Ross, Yara شهیدی, Marcus Scribner مایل به قهوه ای و Marsai مارتین) حرکت سیاه و سفید در حالی که تجربه زندگی در یک عمدتا سفید محله. اگر شما را از طریق تمام شش فصل در Hulu, شما می توانید حفاری به spinoffs. در رشد-ishبا دوستم و جانسون (شهیدی) به دانشگاه می رود و مخلوط-ish چشمک می زند به عقب به زمانی که رنگین کمان (Ross) بود که یک بچه در ’80s در.

کتابداران – Hulu, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن

اگر شما به دنبال ماجراجویی شما می توانید در یک با کتابداران. Noah Wyle ساخته شده یک سری از فیلم های تلویزیونی که در آن او کتابدار مسئول مصنوعات افسانه ای. در این سری او کمک از Rebecca Romijn, John Larroquette و بیشتر. اگر شما نمی توانید خانه را ترک حداقل برخی از سرگرم کننده به تماشای کتابداران خود را انجام ایندیانا جونز چیز و شاید یادگیری یک کمی در مورد افسانه ، چهار فصل در Hulu.

کیم راحتی – Netflix

کیم راحتی هنوز هم در حال اجرا است در کانادا اما در ایالات متحده Netflix دارای سه فصل است. شما می توانید تجربه محل کار کمدی از یک خانواده از کره ای-کانادایی در حال اجرا یک فروشگاه در تورنتو است. پل خورشید-Hyung Lee و ژان Yoon ستاره به عنوان پدر و مادر و آندریا و Simu لیو بازی بچه های خود را. بین مشتریان دنیای خارج و یکی دیگر وجود دارد هیچ کمبود از شوق و شعف در فروشگاه.

Fresh Off the Boat – Hulu ABC

Fresh Off the Boat است در پایان آن فصل ششم در ABC این سال است. شما می توانید گرفتن در کل حماسه در Hulu. تایوانی آمریکایی هوانگ خانواده حرکت از Washington, d. C. به اورلاندو. ادی (Hudson Yang) در آینده آشپز که در زندگی نشان می دهد بر اساس است. پدر و مادر جسیکا (Constance Wu) و لوئیس (Randall Park), باز کردن همه آمریکایی کباب رستوران و در نهایت تبدیل به یک نویسنده است. دلگرم و خنده دار طنزهای معاملات با Huangs مبارزه به آمریکا و حفظ میراث خود را.

فولر خانه – Netflix

دنی تنر را (Bob Saget) دختران D. J. (Candace Cameron Bure) و استفانی (Jodie Sweetin) در حال رشد با کودکان خود را. حرکت آنها را در خانه های قدیمی با Kimmy Gibbler (Andrea باربر) و بیش از همه شروع با مقدار زیادی از تکه از اصلی خود تلویزیون پدران. اگر شما را از طریق تمام پنج فصل در Netflix, Hulu تمام هشت فصل اصلی کامل خانه و دیگر TGIF کلاسیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im