ده سال پس از نشت نفت آبهای عمیق افق ما در دوره به تکرار یکی از بدترین اشتباهات

آن بوده است که 10 سال پس از شعله های آتش فرا گرفته آبهای عمیق افق دکل حفاری در خلیج مکزیک کشته شدن 11 کارگر و راه اندازی بزرگترین اتفاقی نشت نفت در تاریخ آمریکا. نتیجه 168 میلیون گالن نفت که spewed به آب برای 87 روز از کشته شدن هزاران نفر از پرندگان و لاک پشت, دلفین, ماهی ها و دیگر حیوانات.

کثیف, نرم و صاف کردن شسته در 1300 مایل از سواحل تالاب با پوشش مواد شیمیایی سمی خطر سلامت انسان فلج این منطقه در بخش گردشگری و تعطیل شیلات — هزینه نزدیک به 1 میلیارد دلار ضرر و زیان به صنعت دریایی.

در سال های پس از دانشمندان مورد مطالعه گسترده و دیرینه محیط زیست خسارت. و روشن است که مشکلات باقی بماند.

یک دهه بعد آنچه ما آموخته است ؟ ما هیچ کمکی به جلوگیری از مشابه و یا حتی بدتر — فاجعه ؟ در اینجا برخی از takeaways.

1. نشت بزرگتر از آنها به ما گفت.

از سمت راست شروع, صنعت, عنوان اندازه و دامنه نشت. به فرماندهی واحد تشکیل شده برای مقابله با این فاجعه متشکل از مقامات از سازمان های فدرال و همچنین نمایندگان BP — شرکت نفت مسئول ظروف سرباز یا مسافر.

مستقل تجزیه و تحلیل با استفاده از ماهواره تصاویر از ناسا انجام شده توسط حفاظت فن آوری غیر انتفاعی SkyTruth همراه با Ian R. مک دونالد یک استاد اقیانوس شناسی در دانشگاه ایالتی فلوریدا نشان داد که مقدار روغن جوشان از شکست Macondo خوبی بود و به احتمال زیاد 20 برابر بزرگتر از آنچه که مقامات ادعا در آن زمان است. دانشمندان امیدوار به اندازه گیری جریان به طور مستقیم در بستر دریا مسدود شد.

این obfuscation آمد با هزینه های بزرگ. “آنچه به دنبال آن بود که یک سری از زیر-مهندسی تلاش برای توقف جریان نفت و اتلاف هفته از وقت با ارزش را به عنوان میلیون ها گالن بوده به خلیج فارس” به یاد می آورد جان آموس رئیس جمهور SkyTruth.

2. بسیاری دیگر از نشت بزرگتر از گزارش بیش از حد.

تحقیقات در خلیج مکزیک پس از آبهای عمیق افق فاجعه نیز منجر به نتايج مورد حفاری در این منطقه است. جای تعجب نیست که اندازه بیشتر ریخته است underreported.

“این فرهنگ از اطلاعات غلط نمی پدیدار فقط در طول فجایع می گوید:” آموس.

معلوم می شود که سطحی گزارش به پاسخ ملی مرکز بودند 13 برابر بزرگتر از ارائه تخمین می زند, با توجه به تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه ایالتی فلوریدا و SkyTruth. و در حالی که شرکت ها می توانند در مشکل برای گزارش نشت آنها نمی دریافت جریمه اگر آنها به اشتباه برآورد اندازه یک نشت و تحلیل یافت.

و این نشت مداوم با بیش از 18,000 گزارش فارس پس از ماموت 2010 فاجعه است. در حالی که بسیاری از آنها کوچک خود تجمعی تاثیر نیست.

3. افق آبهای عمیق نیست بدترین سناریو.

عظیم نشت نفت از یک چاه است که می تواند متصل به ماه واقعا نگران کننده اما بدتر سناریو: یک نشت است که نمی تواند متوقف شود. همه در همه ، و به آرامی unfurling فاجعه در حال حاضر در جریان است — آن را فقط به طور گسترده ای شناخته شده تا زمانی که محققان شروع به بررسی افق آبهای عمیق نشت.

طوفان در سال 2004 باعث زیر آب گلرود در آبهای خلیج فارس که غرق نفت-حفاری پلت فرم متعلق به تیلور انرژی است. ظروف سرباز یا مسافر از لوله ها هنوز متصل به چاه اما تحت پوشش توسط یک پشته از رسوب منجر به نشت است که همچنان به این روز است.

یک مطالعه ملی اقیانوسی و جوی اداره و دانشگاه ایالتی فلوریدا در سال 2019 مشخص شد که چاه ممکن است خارج می گردند 380 تا 4500 گالن نفت در روز — حدود 100 تا 1000 برابر بیشتر از این شرکت ادعا کرده است.

پس از چند تلاش های تیلور انرژی به درپوش چاه و شامل plumes نمی انجام این ترفند در سال 2019 گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا پا به مهار سیستم نصب شده برای گرفتن روغن قبل از آن چرخید به آب.

4. نیروهای طبیعی باقی می ماند یک تهدید.

اعماق دریا گلرود مانند است که آسیب دیده تیلور انرژی پلت فرم می تواند تهدیدی برای ده ها تن از تولید سیستم عامل در خلیج فارس. فلوریدا دولت مک دونالد که در حال مطالعه نشت تیلور انرژی, سایت معتقد است چنین رویداد دوباره اتفاق می افتد.

موجب شده توسط زلزله یا طوفان در زیر آب بهمن رسوب لغزش به پایین فلات قاره منتقل شد “کدورت جریان.” و ما به خوبی آماده شده برای درک چگونه و چه زمانی می تواند دوباره عود کند.

“انجام مطالعات برای شناسایی ناپایدار دامنه را بهبود درک ما از بستر” او نوشت: در یک op-ed برای گفتگو. “تکنولوژی بهتر می تواند زیرساخت های دریایی با دوام تر و آگاهانه قوانین و مقررات می تواند صنعت دریایی بیشتر مراقب باشند.”

5. وجود دارد هیچ چیز مانند یک “پاکسازی.”

smoke and flames on the water

تلاش آغاز شد که پس از فاجعه باید نامیده می شوند “پاسخ نشت” و نه “پاکسازی” می گوید: لوئیس اپستاین و مهندس و قطب شمال مدیر برنامه برای بیابان جامعه است.

مطالعات قبلی ریخته نشان داده است که پرندگان “تمیز” پس از نشت معمولا موفق به همسر و رنج می برند و نرخ مرگ و میر بالا.

استفاده از کوپن دستکاری سوزش و آزادسازی dispersants نشده ثابت موثر در مهار بزرگ ریخته و به نظر می رسد اتفاق می افتد بیشتر به توهم که چیزی در حال انجام است توضیح می دهد که یک مقاله در Hakai مجله.

در طول افق آبهای عمیق نشت نفت تنها حدود 3 درصد از نفت ریخته بود که از دستکاری می گوید: اپستاین. حدود 5% سوزانده شد ، و در حالی که dispersants کاهش حجم سطح روغن در حدود 20 درصد از آنها افزایش یافته و این منطقه که بیش از نفت گسترش نزدیک به 50 درصد است.

برخی از پیشرفت های که در واقع ساخته شده است در بهبود تکنولوژی اما “انگیزه کمی و هیچ الزام قانونی برای شرکت های خود را ارتقاء دهید موجود پاسخ نشت تجهیزات می گوید:” اپستاین.

6. مشکلات اجرای عمیق

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

برخی از مهمترین و در مورد یافته از پست-نشت تحقیقات آمد از اعماق دریا.

تحقیقات در سال 2017 یافت که “بستر دریا بود غیر قابل تشخیص از سالم زیستگاه در اعماق خلیج مکزیک خدشه دار خرابه فیزیکی تحول و رسوبات تحت پوشش در سیاه و سفید و چرب دریایی برف” نوشته کریگ McClain اجرایی, مدیر, برای, لوئیزیانا, دانشگاه دریایی کنسرسیوم یکی از دانشمندان درگیر است.

این احتمال وجود دارد که میلیون ها گالن نفت به پایان رسید تا در بستر دریا به دلیل یک فرایند شناخته شده به عنوان “دریایی نفت برف” که در آن مواد شیمیایی از سوختن نفت همراه با dispersants و دیگر رسوب در آب پایبند و نزول است.

برای زندگی در پایین که کولاک بود فوق العاده مضر است.

محققان اشاره کردند که حیوانات به طور معمول در بر داشت در که در اعماق دریا محیط زیست مانند خیار دریایی غول پیکر isopods شیشه اسفنج و شلاق مرجان وجود دارد نیست. و بسیاری از مستعمرات از اعماق دریا مرجان تا به حال بهبود است.

“آنچه ما مشاهده شد همگن زمین بایر در مقایسه با غنی ناهمگونی از زندگی دیده می شود در یک سالم اعماق دریا” McClain توضیح داد. “در یک اکوسیستم است که اقدامات عمر در قرن ها و هزاره تاثیر از 4 میلیون بشکه نفت در ادامه به تشکیل یک بحران از ابعاد حماسی است.”

7. اثرات بر حیات وحش هر دو قابل توجه و در برخی موارد پایدار.

oiled pelicans

نشت ناشی از مشکلات در سطح بیش از حد از جمله طولانی ترین شناخته شده پستانداران دریایی, مرگ خاموش در خلیج مکزیک و کارشناسان می گویند این می تواند بسیاری از گونه های دهه به بهبود می یابند.

برای مثال یک گزارش از اوشنا یافت که در پنج سال پس از نشت نفت از 75% از بطری-دلفین بینی حاملگی شکست خورده است. در معرض خطر Bryde این نهنگ از دست داد 22 درصد از آنها در حال حاضر جمعیت کوچک; 32 درصد از خنده مرغان در خلیج درگذشت و به عنوان بسیاری از 20 درصد از موشهای کمپ را ریدلی لاک پشت های دریایی در حال حاضر به شدت در معرض خطر کشته شدند در نشت.

تهدید جمعیت ماهیان خاویاری خلیج فارس در معرض این روغن با تجربه سیستم ایمنی بدن مشکلات و DNA آسیب دیده. دانشمندان دریافتند ضایعات پوستی در tilefish جنوب, ماهی خاویار, ماهی سرخو و ماهی های دیگر در این منطقه در نزدیکی فوران چاه نفت برای دو سال پس از نشت.

ساحلی تالاب بحرانی زیستگاه برای گونه های متعددی به عنوان به خوبی به عنوان مهم بافر در برابر طوفان نیز آسیب دیده است.

اعتقاد بر این است که مواد شیمیایی از نشت و dispersants ساخته شده راه خود را از پلانکتون تا از طریق کل زنجیره غذایی دریایی.

8. نظارتی شکست همچنان ادامه دارد.

“وجود دارد هیچ چیز رخ داده است که با افق آبهای عمیق که نمی توانست پیش بینی می گوید:” مارک دیویس یک محقق ارشد در دانشگاه Tulane دانشکده حقوق و مدیر موسسه منابع آب قانون و سیاست است.

و که باعث می شود سیاست تنظیم مقررات و شکست های فعال است که این فاجعه است که بسیار دردناک تر است.

در سال 2012 مطالعه درس های آموخته شده از این فاجعه دیویس با اشاره به سابقه طولانی در خلیج فارس نفت و گاز توسعه جانشین ارزیابی ریسک و برنامه ریزی است. که مرکب دنج ارتباط بین صنعت و رگولاتور در مواد معدنی خدمات مدیریت.

“دولت فدرال سهم عمده ای در موفقیت مالی نفت و گاز توسعه می گوید:” دیویس و که ارائه نمی شود خیلی انگیزه ای برای مقررات سخت.

در خرید اینترنتی از فاجعه معدنی خدمات مدیریت منحل شد و جایگزین شد با اداره ایمنی و زیست محیطی اجرای. اما چقدر واقعا تغییر کرده است ؟

یک داستان در E&E اخبار یافت که هنوز مشکلات فراوان در این سازمان جدید است و آن را “متمرد, سردرگم و سرند با کارکنان بی اعتمادی نسبت به رهبری آن است.

دیویس گفت: حل کردن مواد معدنی مدیریت خدمات مورد نیاز بود اما او هنوز مطمئن شوید که آن را به دست آورد نیاز به پیشرفت های به دست آوردن مجدد عمومی حقیقت است. جدید آژانس “است که هنوز هم بیش از حد متمرکز نمی شود یک بار به اکتشاف و تولید به واقعا یک نگهبان در مکان های عمومی/کارگر ایمنی و بهداشت محیط زیست,” او می گوید. و “تا زمانی که ما سیاست های حقوقی و معماری در خط با خطرات ما در حال اجرا ما در حال رفتن به بسیار آسیب پذیر است.”

9. مغلوب ساختن پیشی جستن است و آن را بدتر.

با توجه به سابقه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سیاست های زیست محیطی باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که این احکام محدود ساخته شده برای بهبود ایمنی و بهداشت محیط زیست پس از نشت نفت در حال بازگشت است.

در سال گذشته کشور در بخش تغییر آن به خوبی کنترل قوانین به دلجویی درخواست از صنعت است. تغییر حکومت “باعث کاهش فرکانس از آزمون به تجهیزات کلیدی از جمله blowout preventers که نشستن در سرچشمه در کف اقیانوس و اخرین دفاع در برابر عظیم gushers” توضیح سیاسی. “آن را نیز اجازه می دهد تا کارگران به استفاده از شرکت های شخص ثالث به جای دولت بازرسان برای بررسی تجهیزات و به آنها زمان بیشتری بین بازرسی, در میان چیزهای دیگر.”

10. خلیج مکزیک تنها جایی نیست که در خطر است.

زیست محیطی و سلامت انسان ضرورت برای جلوگیری از یکی دیگر از افق آبهای عمیق — و یا حتی بدتر — مهم برای خلیج فارس جوامع و فراتر از آن.

در چند سال گذشته به خصوص در دولت نشان داد که می خواهد آن را به بسیار گسترش حفاری دریایی از جمله لغو ممنوعیت حفاری در بخش هایی از قطب شمال و اقیانوس اطلس است. این یک گزاره است که می تواند منجر به نشت و بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای در زمانی که این مهم ما را کاهش دهد.

او برنامه ریزی شده است ملاقات با سفت مخالفان تا کنون. اما به عنوان سالگرد 10 از خلیج فارس فاجعه به یاد ما هنوز در دوره به تکرار یکی از بدترین اشتباهات.

“غذای آماده در اینجا این است که افراد یاد بگیرند اما موسسات واکنش نشان می دهند” نوشته Tulane را Davis. “آبهای عمیق افق فوران چاه نفت ممکن است به تدریس بسیاری از درس های مهم اما هنوز بسیاری از آنها هنوز هم unlearned توسط کسانی که مسئول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de